60 bin tl isteyen doktor ve kararsızlık?

turuncufosforlu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2021
6
1
26
Dr.süleyman taş burun estetiği için 60 bin tl(6bin€) istiyor. Sizce yaptığı burunlar güzel mi? Burnum önden geniş daraltılmasını istiyorum tek problemim de bu açıkçası. Aşırı kötü olsa düşünmeden yaptırırım ama böyle olunca insan ince eleyip sık dokuyor :/

Dr.süleyman taş burun estetiği için 60 bin tl(6bin€) istiyor. Sizce yaptığı burunlar güzel mi? Burnum önden geniş daraltılmasını istiyorum tek problemim de bu açıkçası. Aşırı kötü olsa düşünmeden yaptırırım ama böyle olunca insan ince eleyip sık dokuyor :/
Dünya üzerindeki en güzel burnu yapsa bile asla o parayı vermem. Milyonlar kazansanız bile bir burun ameliyatının ederi 60 bin TL olamaz. Biraz isim yapmış her doktor her ay ameliyat parasına zam yapmayı kendinde hak buluyor sanırım.

Ama her doktora güvenemiyorum barış çakır desen o da 35-40 bin olmuş:KK43:
Yani eğer maddi durumunuz elveriyorsa, ki bu rakamı bir buruna vermek için zengin olmak gerekir. O halde elbette içinize sinen bir doktora gidin. Ama günümüzde artık her bütçeye uygun iyi bir plastik cerrah bulabiliyoruz. Kaldı ki burun ameliyatı artık eskisi gibi zor bir ameliyat değil. İstanbul gibi büyük bir şehirde daha uyguna aynı burunları yapan bir sürü doktor bulursunuz. Bence biraz araştırın. Bu doktor işi ticarete dökmüş başka bir açıklaması olamaz. Belli ki yurtdışından gelen hastalara yönelik bu rakamlar. Euro bazıyla 6000 veren bir yurtdışı hastası ve 60.000 veren bir türk. Şuna bakar mısınız? Yurtdışından gelen bir hastaya 60.000€ desin bakalım o hasta yatar mı hiç o masaya :)

Kredi ya da borçla ödeyeceksem yaptırmazdım.
Hoş 60 bin birikimimi de vermem ama çok zengin olmam lazım üzerine düşünmek için.

X