Asimetrik burun delikleri ve geniş burun, doktor deneyimlerinizi yazar mısınız?

weeaboo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2015
31
66
Arkadaşlar merhaba benim üst çene ameliyatı sırasında doktor hatası nedeniyle burnum yamuldu, ameliyatta doktor septumu düzeltmek için dikmiş ama yamuk görünüyor ve nefret ediyorum. Burun estetiği için o kadar çok doktor var ki kafayı yemek üzereyim, ya çok pahalılar ya da aynı tek tip burunlar yapıyorlar. Benim burnumda kemer yok, ucu kalkık ve büyük, geniş bir burun. Beni üzen konu burun deliklerinin yamukluğu, ama yaptırmışken biraz önden küçültmek de isterim. Genelde doktorların çoğu kemerli burunları törpülüyor gibi hissediyorum. Benimle benzer sorunlar yaşayan arkadaşların doktor önerilerini beklerim. Önden simetrik, ince bir buruna kavuşmak istiyorum. Ama yan görüntüsü çok kötü değil ve yan profil de bozulacak diye korkuyorum. Genelde doktorlar ucu düşer diyor... ekleme: fotoğraflarda belki çok görünmüyor ama gülünce özellikle aşırı gerilip genişliyor... İyi bir doktora ihtiyacım var.

Eklentiler

• IMG_20230326_214448.jpg
    IMG_20230326_214448.jpg
    143,4 KB · Görüntüleme: 379
  • IMG_20230326_214019.jpg
    IMG_20230326_214019.jpg
    22,8 KB · Görüntüleme: 368
önden burnu güzelce doğal bir şekilde daraltabilen pek yok bence burnunuz size geldiği kadar geniş de değil bu hali oldukça güzel ben olsam hiç o zahmeti ve riski göze almazdım. ayrıca çoğu doktor delikler için simetri garantisi vermiyor hatta olmayabileceğini söylüyor

önden burnu güzelce doğal bir şekilde daraltabilen pek yok bence burnunuz size geldiği kadar geniş de değil bu hali oldukça güzel ben olsam hiç o zahmeti ve riski göze almazdım. ayrıca çoğu doktor delikler için simetri garantisi vermiyor hatta olmayabileceğini söylüyor
Teşekkür ederim öncelikle yorumunuz için. Bunları duymak üzdü, kesin bir çözüm olmaması çok endişe verici. Burnumun büyüklüğünü çok takmıyorum aslında, beni üzen durum asimetri ve burun delikleri, özellikle kalkık olduğu için meydandalar. :KK70: Çok biçimsiz durduğunu düşünüyorum önden, sanki et yığını gibi. Ama haklısınız sanırım simetri konusunda garanti veren doktor görmedim.

X