***60**Tokatlılar ***60**

Bir aşılama ama negatif canım şimdi bir ay sonra tekrar deneyecez allahın izniyle inşallah doktorumuz çok iyi aile gibiolduk bizde sağolsun hep bi telefon uzagimizda allah razı olsun

Bir aşılama ama negatif canım şimdi bir ay sonra tekrar deneyecez allahın izniyle inşallah doktorumuz çok iyi aile gibiolduk bizde sağolsun hep bi telefon uzagimizda allah razı olsun[/QUOTE

Evet öyledir sağolsun, 2 asilamada bana yapti ama tutmadı benimde, defalarca klomen defalarca iğne tedavisi olmadı olmadı işte, benim kafa attı artık dedim hocam beni tupe hazırlayın yeter artık, yasin küçük daha 2 sene daha bekle olmaz diye biseyin yok senin sadece çok stres yapiyosun dedi ama dinlemedim, İyiki de gitmişim ilk deneme de tuttu çok şükür, oglumla kavuşmak için gün sayiyoruz şimdi, darısı gönülden isteyen herkesin başına inşallah

ABLALARIM SİZİ BURDA BULDUĞUMA SEVİNDİM
BEN TOKATA GELİN GİDİCEM BANA BİRAZ ANLATIR MISINIZ İNSANLARINI NASIL BİYER OLDUĞUNU ADETLERİNİ FALAN

Turhala gidicem köyüne orda yasamıcaz
turhalı bilmyorum ben niksarlıyım tokatlılar iyidir ben de tokatlı olarak :KK70:
candardır tokat merkez şirin bir kenttir
ALLAH mutlu mesut etsin canım hayırlarla inş amin

Turhala gidicem köyüne orda yasamıcaz

Iyi insalarda ben pek adetlerini bilmiyorum
gelenek öyle yani sandık üstünde otururlar
kına yakarken gelinin eline çeyrek kor kaynana
yani her yerde olanlardan ama turhalda özel bir şey olur mu bilemem canım
eşine sorsana ya da görümcene falan ben soruyordum eşimle ikimiz de tokatlı olduğumuz halde ama hep aynı yanş

gelenek öyle yani sandık üstünde otururlar
kına yakarken gelinin eline çeyrek kor kaynana
yani her yerde olanlardan ama turhalda özel bir şey olur mu bilemem canım
eşine sorsana ya da görümcene falan ben soruyordum eşimle ikimiz de tokatlı olduğumuz halde ama hep aynı yanş
Soruyorum da belki aglamican biyer vardır diye soruyorum bize göre adetleri ağır 3 gün sürüyormuş düğünleri

Soruyorum da belki aglamican biyer vardır diye soruyorum bize göre adetleri ağır 3 gün sürüyormuş düğünleri
evet ev düğünü öyle bizim düğün de öyle cumadan başladı komşu gecesi olarak cumartesi yemekledik gelenleri pazat gelin alma

X