6aylik bebegim tek ayak tam tek ayak parmak ucunda basıyor

nesli8994

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2021
1.309
1.191
35
Merhaba tecrübeli anneler 6 aylık bebeğim ayakta bastirdigimizda sag ayagini yere tam sol ayağını parmak ucunda basıyor ve sürekli aynı şekilde basıyor degistirmiyor normalmi yoksa bı sıkıntı mı var anlamadım doktora götürecegim ama sizlerde de dikkatinizi çekti mi varmı bebekleriniz de kalça USG sorunsuzdu şuan çok huzursuz oldum

Yani tam hatırlamıyorum ama benimkilerde o aylarda tam basmıyordu ayaklarını, 13 aylıkken yürüdüler

Merhaba tecrübeli anneler 6 aylık bebeğim ayakta bastirdigimizda sag ayagini yere tam sol ayağını parmak ucunda basıyor ve sürekli aynı şekilde basıyor degistirmiyor normalmi yoksa bı sıkıntı mı var anlamadım doktora götürecegim ama sizlerde de dikkatinizi çekti mi varmı bebekleriniz de kalça USG sorunsuzdu şuan çok huzursuz oldum
Mrb duzeldimi bebeğiniz acaba benim kızım da 6 aylık ve tek bacağının üstünde durabiliyor ama diğerinde duramıyor sağ ayağına basmıyor basınca yana çevirip basıyor yani ter döndürüyor ayağını eşimle düzelmeye çalışsak ta sürekli yardımcı olmaya çalışıyoruz ama yok aynı hep ufak diyor eşim normal diye ama ilk kızım da hiç böyle bir şeyle karşılaşmadim yani sol bacağını ve ayağını kullanıyor sadece

X