6yıllık ilişkim bitti

AZ ÖNCE DUYDUKLARIMLA bi kez daha yıkıldım.. o ilişkiyi bitiriyorum demişti ya hani bana geçen hafta.. arkadaşyla görüştük o kadınla (kendinden 4 yaş büyük demiştim ya fotografını gördüğüm) devam ediyormuş. bana dedi ki artık o bırakmaz o kızı dedi ben de dedim ki niye oyle dedin tmm dönüer diye beklemiyorum artık olmaz zaten ama kızı niye bırakamıyormuş dedin ki dedim. o da ben olsam bn de bırakmam evi temizliyor yemek yapıyr onun odasını bile değiştirdi üstelik sürekli birlikteler istekleri karşılıyor yatıp kalkma filan dedi.. o hiç iyi değil Allah ıslah etsin onu sen yoluna bak artık hayat kur kendine dedi.. ağla ağla içim çekildi. ya nasıl öyle olur daha geçen hafta son konuşmada bana kalbime kimseyi almadım ben zaten vs demişti. yani kalbi olmadan bu kadar şey yaşayacak kadar aciz mi bu erkekler yoksa kalbi de onda ama beni üzmemek için avutmak için mi öyle dedi..

gerçekten çok kötüyüm artık bi umudum yok bi beklentim yok sadece anlamıyorum niye böyle biri için kahroluyorum hala lütfen bi şey söyleyin istemiyorum onu düşünmek çok yıprandım:KK43:(
eeeee senin olsa yediremez o yuzden... Anla artik senden bisey alamadi demekki kendine bulmus tam ona göre.. bosver kurtulmussun dua et ve bidaha asla konusmaaaaa

bir daha asla konuşma onunla. arkadaşıyla da bağlantını kes. bu adamdan hayır gelmez artık sana.

için acıyor biliyorum. yalnız kal ve acını çek bitmesini bekle. yapacağın bir şey yok kardeşim.

Düşüncelerine hükmedebilirsin. Düşünmeyi bırakırsan üzülmeyi de bırakırsın. Yani bunu başarmış biri olarak söylüyorum, biraz uğraşla üzüntüyü acıyı atabileceğine emin ol. Öncelikle bittiğini kabullen, dönüşü olmadığına bi inandır kendini.
Daha sonra tüm sosyal paylaşım ortamlarından onu ve onla alakalı arkadaşlarını sil, görüşme hiçbiri ile. Telefonunu vs sil. Kesinlikle duygusal şarkılar dinleme, romantik filmler izleme. Mantığını devreye sokman gerekli artık senin. Olanları kendine yediremiyorsun, seni unutması başkasıyla olması sana ağır geliyor. Bırak bunları aklında tutma. Vazgeçmeye hazır olman gerek yani. Bittiğini kabullen ve çektiğin acıya bir son ver.

eeeee senin olsa yediremez o yuzden... Anla artik senden bisey alamadi demekki kendine bulmus tam ona göre.. bosver kurtulmussun dua et ve bidaha asla konusmaaaaa

evet iki ihtimal geliyor aklıma artık sadece. Ya o beni iyice silene kadar ben biriyle birlikte olmayım diye bana şimdiki ilişkisinden 'seni unutmak için' seni özlüyorum unutamıyorum ama emin olmadığım şeyler var' diye bahsederek bi süre daha onu bekleyim istiyor.yani kendi ne olursa olsun beni başkasıyla görmek istemiyor.. ya da bi ihtimal de şu ki ne de olsa sevmişti beni üzmek istemiyor ama geri de istemiyor. böyle diyerek benim özgüvenimi gururumu korumaya çalışıyor hani kendimi hepten kötü hissetmeyim diye..
sonuçta iki ihtimal de benim için acı. onunla bi daha konuşmamalıyım

Düşüncelerine hükmedebilirsin. Düşünmeyi bırakırsan üzülmeyi de bırakırsın. Yani bunu başarmış biri olarak söylüyorum, biraz uğraşla üzüntüyü acıyı atabileceğine emin ol. Öncelikle bittiğini kabullen, dönüşü olmadığına bi inandır kendini.
Daha sonra tüm sosyal paylaşım ortamlarından onu ve onla alakalı arkadaşlarını sil, görüşme hiçbiri ile. Telefonunu vs sil. Kesinlikle duygusal şarkılar dinleme, romantik filmler izleme. Mantığını devreye sokman gerekli artık senin. Olanları kendine yediremiyorsun, seni unutması başkasıyla olması sana ağır geliyor. Bırak bunları aklında tutma. Vazgeçmeye hazır olman gerek yani. Bittiğini kabullen ve çektiğin acıya bir son ver.

evet sanırım sorun bu yani bittiğini kabullenmeyip pişman olup geleceğini beklemek..içinde minicik bile umut olunca acı veriyor. düşünmemek için elimden geleni yapacağım sonuna kadar acıyı çekip ders aldıktan sonra.. sizin ne kadar sürdü bu süreç nasıldı kısaca bahseder misiniz

evet sanırım sorun bu yani bittiğini kabullenmeyip pişman olup geleceğini beklemek..içinde minicik bile umut olunca acı veriyor. düşünmemek için elimden geleni yapacağım sonuna kadar acıyı çekip ders aldıktan sonra.. sizin ne kadar sürdü bu süreç nasıldı kısaca bahseder misiniz
Zamanında 2 senemi üzülerek geçirdim, kendime söz geçiremedim, üzüldüm üzüldüm üzüldüm.. Sonra otokontrol mekanizmamı keşfettim, yazdığım gibi düşünmeyi engelleme yöntemi. Bu yetiyi kazandıktan sonra en fazla üzüntüm 1 hafta sürdü, insan gittikçe güçleniyor. Fırsatın varken daha fazla zaman kaybetmeden elinden geleni yap, sonra giden zamana çok üzülürsün emin ol.

ben çok ağladım son 5 gün evde tektim de zaten iyice üzüldüm ki bitsin geçsin diye. bugün daha iyiyim. gerçekten hayırlı olanı istiyorum. yine ara ara aklıma geliyor ama zamanla azalır bunlar da.. bilmiyorum Allah sadece haettiğimiz gibi bi yaşam kısmet etsin ona da bana da. beddua da etmiyorum hakkımı haram da etmiyorum. sadece pişman olursa bir gün çok geç olmasın diyorum..

Yanliz kalmamaya calis, bol bol gez. Hayat devam ediyor.

az önce o kadın biz mutluyuz birbirimizi seviyoruz haberin olsun huzurumuzu bozma diye mesaj attı elim ayagım titriyor. gitmiş numaramı almış yazdı ya ne yapacağım

kıza karşı ben de sadece şöyle dedim. merak etmeyin biz onunla aynı cümlede bile yer alamayız artık içiniz rahat olsun dedim. sonra da o bana yardım eden ev arkadaşına dedim ki. git ona söyle benim numaramı kendinden de o kızdan da silsin bi daha bu şekilde rahatsız etmesin beni dedim. arkadaşı bu gece kız yanında olmadığı bi anda söyleyecek. başta bunu yapmayacaktım ama bana nispet yapıyorsa ben rahatsz etmediğim halde bi de whatsapptan yanak yanağa fotosunu koyup yazıyorsa bundan eski erkek arkadaşımın haberi olmalı. o bulaştı çünkü..

X