6yıllık ilişkim bitti

O konuda suphen olmasin canim kesinlille olacak .. pismanligin en hadsafhasinnda olacak hemde lakin ne zaman olacak orasi muamma senelerce beklersen olurmu bilemem ...
Ama sen ne zaman vazgecersen bu adamdan kendine yeni bir yol cizersen tam anlamiyla hayata tutundugun kendine guvendigin gecmisi bir bicakla.kesip attigin noktada pisman olacak o zaman sen dimdik ayakta yolunda yuruyor olacaksin ve onun sana gelisi sadece egonu oksuycak:KK45::KK45:

umarım öyle olur.. şu an önüme bakacağım iki gün sonra tekrar düzelip derslerime asılacağım. yeter ağladım paraladım kendimi. planım yok yani iyi bi insan çıkarsa ya da bu bahsettiğim çocukla bi şeyler olmasını istersem yani kalben istersem sırf onun için beklemem. ama zorla da biriyle olacağım diye kasmam kendimi en azından şu sınava kadar. ona biri olacak demiştim ama olmaz şimdilik. bakalım ne zaman pişman olacak ben hala seviyorken mi iş işten geçince mi

Benim ki de bitti.
7 yillik ilişkim bitti.
Cok zor.
Hic konusmuyoruz.
2 ay oldu .
Dayanamıyorum bazen ne yalan söyleyeyim.
Duygularim darmadagin oldu.

Birde su var sen ne kadar dayanikli ve guclu oldugunu hissettirirsen o bir o kadar dibe vuracak .. bu tipler ayrilik sonrasi kadinin guclu olusunu hazmedemiyorlar heleki birkac basarini duyunca kpss olayi mesela kazanirsan Allahin izniyle iyice tutusur ...
Benim eskisi ayrilirken okulunu ihmal etme mezun ol cok ister basarili olmani diye vidi vidi yapiyordu bense òlurum ayaklarindayim ...
4 sene sonra benlr gprustugunde okulu ne yaptin dedi mezun oldum sen ne yaptin dedim bende bu sene mezun oldum dedi ( halbuki ben tc noyla bakmistim daha 3.siniftydi ) ve cokda sasirdi benim.mezun olup smmm sinavina girdigimi ogrenince...

Guclu ol ezdirme kendini ..
Bu hayat senin kimsenin uzerine kurma hayatini ...
Seni birtek sen cikarabilirsin karanliktan...
Ne kadar diken saplansada yuregine soz gecirmeye calis ve unutma ki erkekler.her zaman guclu kadinlara hayran olurlar

Bak simdi benim uc yillik iliskim birdenbire bitti doldum tastim mantigimi kullanip bitirdim. Sizin gibi bi'sure yazistik vs ama istemedigimi biliyodum. Uc yilda cok cok fazla sevdim, alistim ama suan zerre aramiyorum. Uzun iliskiler hep boyle bitiyo, bitince guzel bi'bosluk oluyo sanki sirtindan yuk kalkmis gibi oluyo.

Sevgililik guzel sey ama hayirli sey uzatmaya gelmiyo afedersin b*ku cikiyo. Evli olsan 30sene gecer yine bikmazsin ama sevgililik zor.

5yillik iliskisi vardi erkek arkadasimin cocuk bana ya x valla artik su kizla ya evlenelim ya da bitsin valla sıkildim odev gibi mesaj at haftanin belirli gununde bulus seviyorum ama yoruyo iliski diyodu. Onlar evlendi mesela seviyolarmis demek ki senin iliskin ve benim iliskimde onemli eksiklikler varmis ki bitmis.

Uzun iliskiden sonraki iliski %99 evlilikle sonuclniyo kisa surede bu da bu konunun tespiti olsun: )

evet zaten tövbe artık gelen evlenmeye gelsin bi sene tanıyayım sonra kısmetse evlenelim. aynı şekilde eski sevgilim de gelirse şu saatten sonra evlenme teklifi vs ile ciddi olarak geldiğinii görmezsem yine aynı şeyleri yaşarım diye korkarım.. hemen bi ilişki istemiyorum bu yüzden .sadece takılmalık bi ilişki beni yorar artık kaldıramam

Benim ki de bitti.
7 yillik ilişkim bitti.
Cok zor.
Hic konusmuyoruz.
2 ay oldu .

seni çok iyi anlıyorum. ben günlerce ağladım . iştahtan kesildim zayıfladım.. valla psikolojim alt üst oldu

evet inanın şu sınavdan iyi puan alıp a kadro bi yere yerleşsem iş güç daha kollay olur 8 9 ay dişimi sıkıp ders çalışmak zorundayım. son 4 aydır yapamadım ama yapmak zorundayım yoksa hayatımı onun için harcamış olacağım..

Başarılar dilerimm ...

Birde su var sen ne kadar dayanikli ve guclu oldugunu hissettirirsen o bir o kadar dibe vuracak .. bu tipler ayrilik sonrasi kadinin guclu olusunu hazmedemiyorlar heleki birkac basarini duyunca kpss olayi mesela kazanirsan Allahin izniyle iyice tutusur ...
Benim eskisi ayrilirken okulunu ihmal etme mezun ol cok ister basarili olmani diye vidi vidi yapiyordu bense òlurum ayaklarindayim ...
4 sene sonra benlr gprustugunde okulu ne yaptin dedi mezun oldum sen ne yaptin dedim bende bu sene mezun oldum dedi ( halbuki ben tc noyla bakmistim daha 3.siniftydi ) ve cokda sasirdi benim.mezun olup smmm sinavina girdigimi ogrenince...

Guclu ol ezdirme kendini ..
Bu hayat senin kimsenin uzerine kurma hayatini ...
Seni birtek sen cikarabilirsin karanliktan...
Ne kadar diken saplansada yuregine soz gecirmeye calis ve unutma ki erkekler.her zaman guclu kadinlara hayran olurlar

işte ben artık bunu istiyorum o kadar ezildim o kadar yıprandım ki karşısında.. güçsüz gurursuz kaldım ve bunu toparlamak istiyorum. benden bi zavallı aşık diye bahsetsin istemiyorum. kendi üniversite okumadı benden önce iş buldu asker olduğu için şimdi benim a kdro olmam filan onun için bulunmaz nimet olurdu. yani çok da rahat edecektik. bu karanlıktan çıktığımda onun gözünü kamaştırmak için kendim için bu sınavı alacağım!!!

Benim ki de bitti.
7 yillik ilişkim bitti.
Cok zor.
Hic konusmuyoruz.
2 ay oldu .

cnm senin nasıl bitti bi anda bitti ve 2 aydır hiç konuşmuyor musunuz? eğer bunu başardıysan ve döneceğini düşünüyorsan sabretmeye devam et. sen benden şanslısın ki 2 ay hiç arayıp kendini benim gibi küçük düşürmemişsin

Donmesin.
Su an aradan döner adim gibi eminim.
Bunu bilmek daha çok teşvik ediyor beni aramaya.
Hala çokseviyorum ben onu.
2 ayda kut diye bitti.
Çok kotu ayrildik biz.
Gururuma yediremiyorum dönmeyi.
İçim içimi yiyor her gün, her saat .
Ama bitti işte.
Sevgilin demiş ya kendimi baskasiyla düşünemiyorum diye.
Aynen öyle benim olayda.
Sanki bi o var dunyada ömrümün sonuna kadar onun yasını tutacagim gibi geliyor.
İçim daraldi bak yine . :)
Hayirlisi..
cnm senin nasıl bitti bi anda bitti ve 2 aydır hiç konuşmuyor musunuz? eğer bunu başardıysan ve döneceğini düşünüyorsan sabretmeye devam et. sen benden şanslısın ki 2 ay hiç arayıp kendini benim gibi küçük düşürmemişsin

biliyorum çok uzunn ama yorum yapmanız için detayları bilmenizi istedim.. döner mi dönmez mi bilmiyorum ama bi daha aşık olamam gibi geliyor.. yıllarca bu acı ile yaşamaktan korkuyorum sadece

Doner yillar sonrada doner ama dondugundede yapamaz, ozelliklede arada mesafe varsa.
Ve bir gun anlarsin onun gidisi gelisleri kadar yakmiyodur canini...
Alistigin aciyi her gelisinde tazeler.

peki bu 6 ay siz ne yaptınız arayıp sordu mu sizi ya da siz aradınız mı yoksa tamamen hiç mi görüşmediniz?
Kusura bakmayin misafir is guc anca girip gordum msjinizi.sorunuza hemen cvp veriyim.ben aramadim sormadim.d.gunumden bi hafta falan oncesinde bir kere aradi napiyosun nasil gidiyor hayat diye.sensizlige alismaya calisiyorum.zaten dgs ye hazirlaniyorum gidecem bu sehirden cunku ikimize fazla bu sehir dedigimi hatirliyorum.o da bana hayirsir bensiz nereye gidiyosun demisti bende beni birakan sendin pesinden kosturacagimimi sanmistin demistim o da oyle olsun deyip suratima kapatmisti.sonrasinda tam 2 eylulde d.gunumde aradi.kutladi kapatti.cok normal bi sekilde bende sagol dedim oyle kapattik.sonrada aramalarinin ardi kesilmedi.seni geri istiyorum dedi.ben hadi ya.ne guzel gel dicen gelcem git dicen gidecem.olmaz oyle.hadi eyvallah dedim.sonra bi baktim babasi babamin yanina gitmis.istemeye geliceklermis.tabi babam vermedi ben pijamalarimla kactim.falan filan anlatsam roman olur derler ya aynen oyle.yani anlicagin askindan gebersende yansanda olsende.dimdik duracaksin.erkek milleti hakkatten kosturmayi seviyor.elindeydim bilmedi degerimi gerizekali kocam.ama herkes benim gibi sansli olamiyor.ben tek cocugum annemde babamda beni esimi oglumu bagirlarina bastilar.hicbisey olmamis gibi.esimde cok iyi sagolsun.tek damat kendisi degerli yani.seviyorum seviliyorum.hicbiseyden pisman diilim iyiki kacmisim.20 aylik bi oglum da var.allah can sagligi versin ne istiyim ki daha.mutluyum allahima sonsuz sukurler olsun:KK71:

6 ay boyunca hic mi konusmadiniz? mesaj falan vs.? Bi de döndügünde tam olarak nasil döndü yani ne yaparak? Biraz anlatirmisin canim? Bu arada Allah mutlulugunuzu daim etsin.
Canim anlattim hepsini sanirim 12. Sayfada.oku ordan.allah hepinize benim mutlulugumdan 10000000000.... katini versin insallah.ama hani bi soz var ya kliselesmis ama dogru bi laf derler ya donerse senindir donmezse zaten hic senin olmamistir diye aynen bu dogru.bana dondu ve herzaman benimdi.ve olene kadar da benim.ne fedakarliklar yapiyor insan sevince.ama degene olmali.biz birbirimizin arkasinda durduk hep 2007 subatta tanistik ve 2011 3 aralikta da evlendik.18 ocak 2013 de de ATESIM dogdu.benim de evliligim bal kaymak degil tabi ama iyiden halliceyiz cok sukur...

Duzelmesi icin ciddi zaman ve caba lazim.. Hem bu isin birde sen boyutu var yani unutabilicekmisin vs eger yapabilirsen sil derim kafandan kalbinden..

Doner yillar sonrada doner ama dondugundede yapamaz, ozelliklede arada mesafe varsa.
Ve bir gun anlarsin onun gidisi gelisleri kadar yakmiyodur canini...
Alistigin aciyi her gelisinde tazeler.

geldiğinde daha mı çok canın yanıyor.. ama neden ki?

Kusura bakmayin misafir is guc anca girip gordum msjinizi.sorunuza hemen cvp veriyim.ben aramadim sormadim.d.gunumden bi hafta falan oncesinde bir kere aradi napiyosun nasil gidiyor hayat diye.sensizlige alismaya calisiyorum.zaten dgs ye hazirlaniyorum gidecem bu sehirden cunku ikimize fazla bu sehir dedigimi hatirliyorum.o da bana hayirsir bensiz nereye gidiyosun demisti bende beni birakan sendin pesinden kosturacagimimi sanmistin demistim o da oyle olsun deyip suratima kapatmisti.sonrasinda tam 2 eylulde d.gunumde aradi.kutladi kapatti.cok normal bi sekilde bende sagol dedim oyle kapattik.sonrada aramalarinin ardi kesilmedi.seni geri istiyorum dedi.ben hadi ya.ne guzel gel dicen gelcem git dicen gidecem.olmaz oyle.hadi eyvallah dedim.sonra bi baktim babasi babamin yanina gitmis.istemeye geliceklermis.tabi babam vermedi ben pijamalarimla kactim.falan filan anlatsam roman olur derler ya aynen oyle.yani anlicagin askindan gebersende yansanda olsende.dimdik duracaksin.erkek milleti hakkatten kosturmayi seviyor.elindeydim bilmedi degerimi gerizekali kocam.ama herkes benim gibi sansli olamiyor.ben tek cocugum annemde babamda beni esimi oglumu bagirlarina bastilar.hicbisey olmamis gibi.esimde cok iyi sagolsun.tek damat kendisi degerli yani.seviyorum seviliyorum.hicbiseyden pisman diilim iyiki kacmisim.20 aylik bi oglum da var.allah can sagligi versin ne istiyim ki daha.mutluyum allahima sonsuz sukurler olsun:KK71:

işte bu yani hep böyle olsun istedim ayrıldığımızdan beri geri dönecekse ciddi bi niyetle gelsin sonunda evlilik olsun istedim. ama bunun için yanlışlar yaptım aradım aradığında açtım. pat diye kesmedim gurur yapmadım. ve artık geç kaldım şu saatten sonra zaten o söz de hayat felsefem artık dönerse(gerçekten sevdiğine inandırarak tabiki) benimdir dönmezse zaten hiç olmamıştır.. dua edinnn. sizin de mutluluğunuz daim olsun inşallahh

işte bu yani hep böyle olsun istedim ayrıldığımızdan beri geri dönecekse ciddi bi niyetle gelsin sonunda evlilik olsun istedim. ama bunun için yanlışlar yaptım aradım aradığında açtım. pat diye kesmedim gurur yapmadım. ve artık geç kaldım şu saatten sonra zaten o söz de hayat felsefem artık dönerse(gerçekten sevdiğine inandırarak tabiki) benimdir dönmezse zaten hiç olmamıştır.. dua edinnn. sizin de mutluluğunuz daim olsun inşallahh
Canim benim senin icin hayirliysa insallah doner sana ama sen cok degerlisin unutma donsede donmesede senden onemli diil hicbisey.az bencil olcaksin su hayatta.ben bi ogluma bencil olamiyorum valla.oda imkansiz :KK70:

Canim benim senin icin hayirliysa insallah doner sana ama sen cok degerlisin unutma donsede donmesede senden onemli diil hicbisey.az bencil olcaksin su hayatta.ben bi ogluma bencil olamiyorum valla.oda imkansiz :KK70:

kesinlikle bencil olmak lazım. zaten kendimden verdiğim tavizler yüzünden ona verdiğim fazla değer yüzünden şimdi canım yanıyor.. umarım gerçekten hayırlısı olur.

X