7 - 13 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumları

tumblr_4df98f82981ae63ce441d68dc41dd8d9_9a5408c1_1280.jpg

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR
Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Kendi kazandığınız para alanında ani nakit giriş ve çıkışları yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Salı günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Sipiritüel konularda yeni bir eğitim almak isteyebilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Arkadaşlarınızla iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Sabit fikirli olarak olayları ve durumları değerlendirebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde değişim ve dönüşümü içselleştirecek hayatınıza katacaksınız. Gece saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenmek ve yaymak gündeminizde olacak. Çarşamba günü arkadaşlarınızla birlikte ortaklaşa iş yapmak için harekete geçebilirsiniz. Perşembe günü bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Yeni projeler için sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Merkür balık burcuna geçecek. İletişim, ticaret, eğitim, tanıtım satış ve pazarlama, sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın arkadaşlarınızla ilişkilerinizde sezgisel öğelerden daha fazla yararlanabilirsiniz. Unutkanlık, dalgınlık ve konsantrasyon eksikliği getirebilir. Cuma günü yurt dışı işlerle ilgili iletişim kurmak yazışmalar yapmak için kullanabilirsiniz. Cumartesi günü kendi öz değerinizin farkında olacak ve yansıtacaksınız. Dernek, klüp ve sivil toplum örgütlerine üye olarak görev alabilirsiniz. Pazar günü merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Dua, ibadet, meditasyon yapmak için kullanabilir maddi ve manevi ihtiyacı olanlara yardım edebilirsiniz. Gece saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olmak organizasyon yeteneğini sergilemek hayatı coşku ve eğlenceli yaşamak isteyebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR
Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi anlatan bir sunum hazırlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilir yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projeleri hazırlayabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Salı günü iş hayatı ve kariyerinizde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeleri arkadaşlarınızla birlikte hayata geçirmek isteyebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde bazı anlaşma ve sözleşmelerle ilgili gecikme erteleme ve iptaller yaşayabilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda değişim ve dönüşümü hayata geçireceksiniz. Gece saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenmek ve yaymak gündeminizde olacak. Çarşamba günü iş hayatı ve kariyerinizde yeni projeler yeni sektörlerde yer almak için toplantı yapabilirsiniz. Perşembe günü bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Aldanma, yanılgı ve kafa karışıklığını arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizde yaşayabilirsiniz. Merkür balık burcuna geçecek. İletişim, ticaret, eğitim, tanıtım satış ve pazarlama, sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın arkadaşlarınızla ilişkilerinizde sezgisel öğelerden daha fazla yararlanabilirsiniz. Unutkanlık, dalgınlık ve konsantrasyon eksikliği getirebilir. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde birlikte iş yaparken unutkanlık ve dalgınlık yaşayabilirsiniz. Cuma günü sezgisel yönünüzü kullanarak yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Cumartesi günü dış görünüşünüzü değiştirmek farklı bir tarz benimsemek isteyebilirsiniz. Pazar günü merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Dua, ibadet, meditasyon yapmak için kullanabilir maddi ve manevi ihtiyacı olanlara yardım edebilirsiniz. Gece saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olmak organizasyon yeteneğini sergilemek hayatı coşku ve eğlenceli yaşamak isteyebilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR
Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Salı günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Yüksek öğrenim ve akademik kariyer konusunda zorluklar ve mücadeleler yaşayabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda değişim ve dönüşümü hayatınıza katabilirsiniz. Gece saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenmek ve yaymak gündeminizde olacak. Çarşamba günü eğitim ve yayıncılık konularında yeni adımlar atabilirsiniz. Perşembe günü bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Yurt dışında yabancılarla e-ticaret konusunda sistem ve disiplin kurabilir yapılandırma yapabilirsiniz. Merkür balık burcuna geçecek. İletişim, ticaret, eğitim, tanıtım satış ve pazarlama, sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın arkadaşlarınızla ilişkilerinizde sezgisel öğelerden daha fazla yararlanabilirsiniz. Unutkanlık, dalgınlık ve konsantrasyon eksikliği getirebilir. İş hayatınız ve kariyerinizde sezgisel yönünüzü kullanabilirsiniz. Cuma günü yeni müşteriler bulmak için toplantı yapabilir portföyünüzü arttırmak isteyebilirsiniz. Cumartesi günü ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Pazar günü merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Dua, ibadet, meditasyon yapmak için kullanabilir maddi ve manevi ihtiyacı olanlara yardım edebilirsiniz. Gece saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olmak organizasyon yeteneğini sergilemek hayatı coşku ve eğlenceli yaşamak isteyebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR
Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde orijinal sıra dışı fikirler ve işler yapabilirsiniz. Yurt dışı seyahatlere çıkmak etrafı keşfetmek yeni kültürler tanımak isteyebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşma ve uyum elde edebilirsiniz. Salı günü ortaklaşa gelirler ve kazançlar konusunda kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Eğitim ve yayıncılık konularında yeni fikirler üretebilir bunları hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda sorun ve problemler çıkabilir. İkili ilişkilerde değişim ve dönüşümü içselleştirecek ve ilişkinizi geliştirip büyüteceksiniz. Gece saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenmek ve yaymak gündeminizde olacak. Çarşamba günü eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ya da kullanabilirsiniz. Perşembe günü bazı fırsat ve teklifleri heba edebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanmakta zorlanacaksınız. Ezoterik ve metafizik konularında bilginizi arttırmak için eğitim alabilir sistem ve disiplin kurabilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerde beklentilerinizin henüz karşılanmamış olması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Merkür balık burcuna geçecek. İletişim, ticaret, eğitim, tanıtım satış ve pazarlama, sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın arkadaşlarınızla ilişkilerinizde sezgisel öğelerden daha fazla yararlanabilirsiniz. Unutkanlık, dalgınlık ve konsantrasyon eksikliği getirebilir. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında sezgisel yönünüzü ortaya koyabilirsiniz. Cuma günü hukuksal süreçte devam eden bir davanız varsa olumlu ilerlemesini görebilirsiniz. Cumartesi günü yüksek öğrenim ve akademik çalışmalarınıza kaldığınız yerden devam etmek için fırsat ve şans elde edebilirsiniz. Pazar günü merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Dua, ibadet, meditasyon yapmak için kullanabilir maddi ve manevi ihtiyacı olanlara yardım edebilirsiniz. Gece saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olmak organizasyon yeteneğini sergilemek hayatı coşku ve eğlenceli yaşamak isteyebilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR
Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. İş hayatınız ve kariyerinizde ani gelişen iş fırsatları teklifler ve terfilerle karşılaşabilirsiniz. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler konusunda büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Salı günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler konusunda farklı yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Danışmanlık yapmanız konusunda gelen teklifleri değerlendirmekte kararsız kalabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken değişim ve dönüşümü kullanabilirsiniz. Gece saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenmek ve yaymak gündeminizde olacak. Çarşamba günü ortaklık yapma konusunda harekete geçebilirsiniz. Perşembe günü bazı teklif ve fırsatları değerlendirmeye değer bulmayarak heba edebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizi daha sağlam kılmak için sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödemek isterken beklentileriniz karşılanmayabilir. Merkür balık burcuna geçecek. İletişim, ticaret, eğitim, tanıtım satış ve pazarlama, sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın arkadaşlarınızla ilişkilerinizde sezgisel öğelerden daha fazla yararlanabilirsiniz. Unutkanlık, dalgınlık ve konsantrasyon eksikliği getirebilir. Kredi, vergi ve bazı ödemeleri yapmayı unutabilirsiniz. Cuma günü ortaklaşa gelirler ve ortaklaşa kazançlardan eşinizin ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Cumartesi günü iş hayatı ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Pazar günü merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Dua, ibadet, meditasyon yapmak için kullanabilir maddi ve manevi ihtiyacı olanlara yardım edebilirsiniz. Gece saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olmak organizasyon yeteneğini sergilemek hayatı coşku ve eğlenceli yaşamak isteyebilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR
Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Salı günü gündelik işlerinizi yürütürken kendinizi iş yoğunluğu altında baskı ve depresif hissedebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde romantik tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. İş ve çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizde iletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunlarında güçlü hamleler yapabilir karizmanızı gösterebilirsiniz. Gece saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenmek ve yaymak gündeminizde olacak. Çarşamba günü çocuklarınızla birlikte müzik ve spor eşliğinde zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Perşembe günü ortaklık yapma konusunda gelen teklifleri olduğundan büyük algılayabilir ve değerlendirebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili kontrollerinizi aksatmayarak ciddi adımlar atabilirsiniz. Danışmanlık yapma konusunda gelen teklifleri istediğiniz gibi bulmayarak değerlendirmeyebilirsiniz. Merkür balık burcuna geçecek. İletişim, ticaret, eğitim, tanıtım satış ve pazarlama, sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizde sezgisel öğelerden daha fazla yararlanabilirsiniz. Unutkanlık, dalgınlık ve konsantrasyon eksikliği getirebilir. Zihinsel faaliyetlerinizde sezgisel yönlerinizi de kullanabilirsiniz. Cuma günü açık düşmanlarınıza karşılık vereceksiniz. Cumartesi günü duygusal olarak yaralanmalara açık olabilirsiniz. Pazar günü merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Dua, ibadet, meditasyon yapmak için kullanabilir maddi ve manevi ihtiyacı olanlara yardım edebilirsiniz. Gece saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olmak organizasyon yeteneğini sergilemek hayatı coşku ve eğlenceli yaşamak isteyebilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR
Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Ortaklaşa gelirler ve ortaklaşa kazançlarda ani gelişen fırsatlar elde edebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken işlerinizin yoğunluğundan söz edebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Salı günü sevgi aşk ve ilişkilerde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunlarında risk alarak kayıp yaşayabilir zarar edebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde değişim ve dönüşümü hayatınıza geçirebilirsiniz. Gece saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenme ve yayma gündeminizde olacak. Çarşamba günü flört etmek için adım atabilirsiniz. Perşembe günü iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorunlar yaşanabilir. Hobilerinizi meslek haline getirmek için sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Sağlığınızla ilgili dikkat etmeniz gereken durumlar oluşabilir. Merkür balık burcuna geçecek. İletişim, ticaret, eğitim, tanıtım satış ve pazarlama, sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizde sezgisel öğelerden daha fazla yararlanabilirsiniz. Unutkanlık, dalgınlık ve konsantrasyon eksikliği getirebilir. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Cuma günü iş arkadaşlarınızla birlikte iletişiminizi geliştirebilirsiniz. Cumartesi günü kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda ani sürpriz beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Pazar günü merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Dua, ibadet, meditasyon yapmak için kullanabilir maddi ve manevi ihtiyacı olanlara yardım edebilirsiniz. Gece saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olmak organizasyon yeteneğini sergilemek hayatı coşku ve eğlenceli yaşamak isteyebilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR
Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde fırsat ve şanslar elde edebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Salı günü emlak kiralamak ya da satın alma işlemlerinizde engeller ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte spor ve müzik eşliğinde zaman geçirebilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Aile bireylerinizle iletişiminizde problem ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ticari işlerinizle ilgili tanıtım satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunabilirsiniz. Gece saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenmek ve yaymak gündeminizde olacak. Çarşamba günü eğitim vermek için harekete geçebilirsiniz. Perşembe günü spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunlarında bazı abartılı işlemler yaparak kayıp yaşayabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Evinizde tadilat, tamirat vb. Gibi işlemler yapabilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirirken beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Merkür balık burcuna geçecek. İletişim, ticaret, eğitim, tanıtım satış ve pazarlama, sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizde sezgisel öğelerden daha fazla yararlanabilirsiniz. Unutkanlık, dalgınlık ve konsantrasyon eksikliği getirebilir. Cuma günü sevdiğiniz kişiyle iletişiminizde duygusal ve sezgisel öğelerden daha fazla yararlanacaksınız. Cumartesi günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Pazar günü merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Dua, ibadet, meditasyon yapmak için kullanabilir maddi ve manevi ihtiyacı olanlara yardım edebilirsiniz. Gece saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olmak organizasyon yeteneğini sergilemek hayatı coşku ve eğlenceli yaşamak isteyebilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR
Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Salı günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle evinizde değişiklik tadilat yaptırabilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olabilirsiniz. Eğitim projesi için harekete geçebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için güçlü bir şekilde değişim ve dönüşümü hayatınıza geçireceksiniz. Gece saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenme ve yayma gündeminizde olacak. Çarşamba günü kendi öz değerinizin farkında olacak ve insanlara yansıtacaksınız. Perşembe günü ticari işlerinizle ilgili bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Tanıtım satış ve pazarlama projelerinin sistemini ve disiplini kuracak yapılandırma yapacaksınız. Merkür balık burcuna geçecek. İletişim, ticaret, eğitim, tanıtım satış ve pazarlama, sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizde sezgisel öğelerden daha fazla yararlanabilirsiniz. Unutkanlık, dalgınlık ve konsantrasyon eksikliği getirebilir. Aile bireylerinizle iletişiminizde merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Cuma günü gayrimenkul alım satım ya da kiralama konusunda iletişiminizi arttırabilirsiniz. Cumartesi günü yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz. Pazar günü merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Dua, ibadet, meditasyon yapmak için kullanabilir maddi ve manevi ihtiyacı olanlara yardım edebilirsiniz. Gece saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olmak organizasyon yeteneğini sergilemek hayatı coşku ve eğlenceli yaşamak isteyebilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR
Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Ticari işlerinizle ilgili fırsat ve şanslar elde edebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Salı günü kendi kazandığınız para alanında kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni görüşmeler ve toplantılar yapmak isterken iptaller gecikme ve engellerle karşılaşabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için değişim ve dönüşümü hayata geçireceksiniz. Gece saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenmek ve yaymak gündeminizde olacak. Çarşamba günü dış görünüşünüzü değiştirmek farklı bir tarz benimsemek isteyebilirsiniz. Perşembe günü ticari işlerinizle ilgili bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Kazancınızın bir bölümünü yatırım amaçlı biriktirerek sistem ve disiplin kuracaksınız. Merkür balık burcuna geçecek. İletişim, ticaret, eğitim, tanıtım satış ve pazarlama, sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizde sezgisel öğelerden daha fazla yararlanabilirsiniz. Unutkanlık, dalgınlık ve konsantrasyon eksikliği getirebilir. Kararsızlık vazgeçme enerjisiyle bazı projeleri erteleyebilirsiniz. Cuma günü kendi öz değerinizin farkında olacak ve yansıtacaksınız. Cumartesi günü duygusal olarak yaralanmaya müsait zaman dilimi var. Pazar günü merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Dua, ibadet, meditasyon yapmak için kullanabilir maddi ve manevi ihtiyacı olanlara yardım edebilirsiniz. Gece saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olmak organizasyon yeteneğini sergilemek hayatı coşku ve eğlenceli yaşamak isteyebilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR
Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Aile bireylerinizle iletişiminizde ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Salı günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız çalışmalarda kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üreterek gelir kaynaklarınızı arttırmak isteyeceksiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Dış görünüşünüzle ilgili yaptığınız değişiklerden sonra memnun olmayabilirsiniz. Gece saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenme ve yayma gündeminizde olacak. Çarşamba günü platonik duygular yaşayabilirsiniz. Perşembe günü bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili kontrolleri yaptırabilirsiniz. Merkür balık burcuna geçecek. İletişim, ticaret, eğitim, tanıtım satış ve pazarlama, sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizde sezgisel öğelerden daha fazla yararlanabilirsiniz. Unutkanlık, dalgınlık ve konsantrasyon eksikliği getirebilir. Cuma günü yeni anlaşma ve sözleşme imzalayabilirsiniz. Cumartesi günü duygusal yaralanmaya açık zaman dilimi var. Pazar günü merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Dua, ibadet, meditasyon yapmak için kullanabilir maddi ve manevi ihtiyacı olanlara yardım edebilirsiniz. Gece saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olmak organizasyon yeteneğini sergilemek hayatı coşku ve eğlenceli yaşamak isteyebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR
Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek için farklı tarzları deneyebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Salı günü arkanızdan dönen işler gizli düşmanlarınızın yaptıkları canınızı sıkabilir. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle çalışacak ve üreteceksiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Arkanızdan dedikodunuzun yapıldığını duyabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal çevrenizde değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Gece saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenmek ve yaymak isteyebilirsiniz. Çarşamba günü arkadaş çevrenizden bir kişiyle flört edebilirsiniz. Perşembe günü bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Sistem ve disiplin kurabilir yapılandırma yapabilirsiniz. Merkür balık burcuna geçecek. İletişim, ticaret, eğitim, tanıtım satış ve pazarlama, sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizde sezgisel öğelerden daha fazla yararlanabilirsiniz. Unutkanlık, dalgınlık ve konsantrasyon eksikliği getirebilir. Sağlığınızla ilgili ayak problemleri yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmakta yarar olacak. Cuma günü kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi anlatan bir sunum hazırlayabilirsiniz. Cumartesi günü yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz. Pazar günü merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Dua, ibadet, meditasyon yapmak için kullanabilir maddi ve manevi ihtiyacı olanlara yardım edebilirsiniz. Gece saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olmak organizasyon yeteneğini sergilemek hayatı coşku ve eğlenceli yaşamak isteyebilirsiniz.

Tülin Aydoğan

KOC-DOLUNAY-1120-x-620-px-1120-x-620-px-Instagram-Gonderisi-1120-x-620-px-24-1120x500.png

Sevgili Koç ve Yükselen Koçlar,

7 Mart haftasında finansal anlamda zorlanacağınız ve kendinizi motive etmek istediğiniz bir sürecin içerisindesiniz. Pazartesi günü kararsız yatırımlarını söz konusu. Salı ve Çarşamba günü ikili ilişkileri ve ticarette kendinizi daha iyi anlatacaksınız, müşterilerinizle daha iyi ilgilenebilirsiniz. Perşembe ve Cuma günlerinde özellikle sürprizlere hazırlıklı olun. Aile büyükleri ve yakın kardeşlerle ilgili güzel gelişmeler alabilirsiniz. Hafta sonu aşk zamanı. Sevdiklerinizle, varsa çocuklarınızla güzel zamanlar geçireceksiniz. Bugünlerin kıymetini bilin, güzel zamanlar geçiriyorsunuz.

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğalar,

7 Mart haftasında yaşanacak olan sürpriz gelişmelerin neticesinde haftaya biraz paralize olarak başlıyorsunuz. Enerjiniz yüksek, fakat nereye odaklanacağınız şaşırmış bir vaziyettesiniz. Ancak Salı ve Çarşamba günü finansal olarak daha iş bitiren ve karar veren bir yapıda olacaksınız. Çarşamba ve Perşembe günleri daha iş odaklı olurken sosyal çevrenizle akşam saatlerinde buluşabilir ve sürpriz görüşmeler, muhabbetler içerisinde olabilirsiniz. Hafta sonu aileniz ve aile büyüklerinizle ilgilenme zamanları. Onların size ihtiyacı var, o yüzden büyüklerinizle ilgilenin ve halini hatırını sorun diyorum.

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler,

7 Mart haftasında enerjiniz düşük. Çünkü farkındalığınızı sarsıcı olaylar deneyimlemeniz söz konusu. Balık burcunun Yeni Ay’ının etkisiyle bir takım olaylar, bir şeylerin bitip yeni bir şeyleri başlatmak sizi zorluyor olabilir. Fakat enerjinizi hemen toparlayacaksınız. Salı ve Çarşamba günü aileden ve sevdiğiniz yakınlarınızdan alacağınız finansal destekler ile bir takım sorunları çözebilirsiniz. Sonrasında ise hafta sonu kısa bir mola verip bir yerlere kaçabilirsiniz, sevdiklerinizle enerjiniz yükselecektir. Haftaya önce düşük başlıyoruz ama sonrasında gerçekten çok güzel toparlayacaksınız.

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeçler,

7 Mart haftasında sosyal bir kelebek gibisiniz. Oradan oraya gittiğiniz faaliyetler ile grup çalışmalarına yoğunlaşacağınız bir haftaya başlıyorsunuz. Dolayısıyla Pazartesi ve Salı bu şekilde yoğun geçerken Çarşamba ve Perşembe günü enerjiniz düşebilir. Lütfen sağlığınıza dikkat edin, vitamin desteği alın ve olumlamalarla, kişisel gelişim teknikleriyle enerjinizi yükseltin derim. Hafta ortasından sonra daha çok aile ve iş odaklı olacaksınız. Güzel bir süreç geçecektir. Sonrasında hafta sonuna doğru Yeni Ay etkisi ile bütçenizi derleyip toparlama zamanları. Bu hafta daha çok para odaklısınız ve bu odak alanınız doğru bir şekilde gelir elde etmenize de katkı sağlayacaktır. Performansınız yükseltecektir. Güzel bir hafta sizi bekliyor.

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslanlar,

7 Mart haftasına kariyerinize odaklı olarak başlıyorsunuz. Fakat burada bir takım aksilikler de beraberinde geliyor. Dolayısıyla daha mantıklı ve sağduyulu bir şekilde kararlar alarak uygulamaya geçmeniz söz konusu. Salı ve Çarşamba günü kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Çünkü grup çalışmalarından istediğiniz performans ve verimi alabileceksiniz. Sonrasında Perşembe ve Cuma günü modunuz biraz düşebilir. Enerjinizi yükseltmek adına hafta sonu kendinize vakit ayıracaksınız, sevdiklerinizle, eşinizle, çocuklarınızla vakit geçireceksiniz. Ancak arka planda zihninizde yine işleri nasıl organize ederim diye düşüneceğiniz de bir süreç olacak.

Sevgili Başak ve Yükselen Başaklar,

7 Mart haftasında Yeni Ay’ın etkisi ile birlikte olumlu anlamda güzel gelişmeleri yaşıyorsunuz. Haftaya yurt dışı kaynaklı konular, sosyal medya, uzak akrabalarınızdan güzel haberler alarak başlayacaksınız. Sonrasında kariyerinize odaklandığınız bir Salı ve Çarşamba günü sizi bekliyor. Buradaki olumlu fırsatları da değerlendirmenizi tavsiye ediyorum. Hafta sonuna doğru arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz, uzun zamandan beri görmediğiniz dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz, size sürpriz yapabilirler. Hafta sonu ise tamamen kendinize vakit ayırdığınız, dinlendiğiniz saatler. İçsel sesinizi dinleyip enerjinizi yükselterek daha iyi bir haftaya hazırlanıyorsunuz.

Sevgili Terazi ve Yükselen Teraziler,

Haftaya ‘para, para, para’ diyerek başlıyorsunuz. Çünkü giderler var fakat gelirler yetmiyor olabilir. Başkalarından elde ettiğiniz gelirlerle ilgili ekstra kazançlar talep edebilirsiniz. Dolayısıyla partneriniz, aile büyükleriniz, beraber yaşadığınız hayatı paylaştığınız insanlardan ek para isteme zamanları. Tabii ki de bir Terazi burcu olduğunuz için sizin için zor bir konu bu. Çünkü bu tür taleplerde bulunmaktan geri duran bir yapıdasınız. Bu sebeple Pazartesi ve Salı günü sizin için biraz sıkıntılı geçebilir. Sonrasında hayatınızda olumlu anlamda güzel gelişmeler var, yurtdışı kaynaklı insanlarla görüşebilirsiniz, sosyal medya ile uğraşıyorsanız sürpriz gelişmeler olabilir. Keza haftanın sonuna doğru kariyerinizle ilgili bir takım gelişme ve büyümeleri de yaşayacağınız sürpriz gelişmeler var. Hafta sonu sevdiklerinize vakit ayırdığınız, arkadaşlarınızla buluşup sosyalleştiğiniz zamanlar. Güzel bir hafta sonu sizi bekliyor.

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrepler,

7 Mart haftasına ikili ilişkileriniz ve iş ortaklıklarındaki i gelişmelere odaklanarak başlıyorsunuz. Enerjiniz iyi ve yüksek. Dolayısıyla performansınız da artıyor bu hafta içerisinde. Yalnız burada bir takım aksaklıklar, ödeme ile ilgili sıkıntılar söz konusu olabilir, giderlerinizde birtakım artışlar yaşanabilir. Kredi kartlarınızın ekstrelerini kontrol ediniz. İhmal ettiğiniz bir takım harcamalarınız olası. Ardından hafta sonuna doğru daha çok sosyal medyada vakit geçirebilirsiniz, yurtdışında akrabalarınızla iletişim içerisinde olabilirsiniz. Ayrıca yeni başladığınız bir eğitime de vakit ayırmanız muhtemel. Kendinize odaklandığınız güzel bir hafta, iyi haftalar diliyorum.

Sevgili Yay ve Yükselen Yaylar,

Haftaya biraz kırık başlıyorsunuz. Sağlıkla ilgili bir takım problemler ve sıkıntılar olası. Eğer evcil hayvanınız varsa onun sağlığı ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Dolayısıyla Pazartesi ve Salı günü sevdikleriniz ve kendi sağlığınız ile ilgilendiğiniz bir hafta başlangıcı olacak gibi. Çarşamba günü enerjinizin daha yükseldiği, işinize odaklandığınız ve varsa sevgilinizle vakit geçireceğiniz bir sürecin içerisinde giriyorsunuz. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri finansal anlamda gelir ve giderlerinizi kontrol etmenizde fayda var. Ekstra harcamalar, kredi, vergiler ve bunlarla ilgili birtakım sorunlarla karşılaşmanız olası. Hafta sonunda da ise aile büyüklerinize ve kendinize vakit ayırmak zamanları. Fakat bir yandan da geleceğinizi ön planı tutacağınız birtakım projeler üzerinde çalışmalar yapabilirsiniz. Güzel bir hafta olsun diliyorum.

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlaklar,

Hafta başında sevgiliniz, varsa çocuklarınızla ilgili güzel ilerleyen bir haftaya start veriyorsunuz. Sonrasında sağlığınız, işyerindeki pozisyonunuz ya da çalışma arkadaşlarınızla yaşayacağınız bir takım problemler ve sıkıntılarla karşılaşmanız söz konusu. Perşembe ve Cuma günü işe odaklanıp işinizle ilgili bir takım kararlar alabilirsiniz. Hafta sonuna doğru kendinizle ilgili maddi ve manevi olarak kendinizi değerlendireceksiniz ve bu değerlendirme neticesinde ilerleyen günlerde nasıl bir karar alıp devam edeceksiniz tamamen size kalmış.

Sevgili Kova ve Yükselen Kovalar,

Ailenizle ilgili bir takım sorunlar yaşanabilir. Aynı zamanda ev ile ilgili tadilatlar, bozulan cihazlar gibi aksaklıklar olması muhtemel. Haftaya bu konular ile ilgilenerek start veriyorsunuz. Sonrasında hafta ortasına doğru aşk hayatındaki güzel gelişmeler enerjinizi yükseltecek, kendinizi iyi hissedeceksiniz, sosyalleşeceksiniz. Kendinize vakit ayırdığınız, evinizle ilgilenerek yeni bir düzen ve sistem oturtmayı kararlaştırdığınız bir sürecin de içerisindesiniz. Cumartesi ve Pazar günü eşinizle, sevdiklerinizle keyifli dakikalar geçirme zamanı. Güzel bir hafta sizi bekliyor.

Sevgili Balık ve Yükselen Balıklar,

7 Mart haftasında güzel haberler alıyorsunuz. Yakın çevrenizden, arkadaşlarınızdan, kardeşlerinizden gelecek güzel gelişmelerin haberlerini almanız söz konusu. Bu güzel enerjiyle haftaya zımba gibi başlıyorsunuz. Hafta ortasına doğru aileniz ve aile büyüklerinizle İlgilenebilir, onların sorunlarını çözebilirsiniz. Aynı zamanda hafta sonuna denk geldiğimizde sevgilinizle, aşkınızla doya doya keyifli saatler geçireceğiniz vakitler var. Bu hafta sizin için bol sürprizli ve güzel bir hafta, keyfini sürün diyorum.

Arzum Koyuncu

tumblr_1f068aba3fc17e0706af7e204c6d8185_0c521d51_1280.jpg

KOÇ BURCU

Haftanın ilk günlerinde iş gündeminizde yoğun toplantılar, organizasyonlar, davetler olabilir. Sosyal ortamlarda bulunabilir, arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Hafta ortalarında biraz daha içinize dönüp yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Çarşamba günü gerçekleşecek olan Yeniay’dan bilinçaltı düzeyde etki alacaksınız. Yeni farkındalıklar kazanabilir, ilginç rüyalar görebilir ve iç sesinizi daha fazla duyabilirsiniz. Bu süreçte sezgilerinizi mutlaka dinleyin. Perşembe günü yöneticiniz Mars, Plüton ile kavuşacak. Yaşamınızı dönüştürecek bazı kararlar alabilir, adımlar atabilirsiniz. Ancak hırsa kapılmamaya, çevrenizdeki insanlarla güç savaşlarına girmemeye dikkat edin. Bu süreçte gizli düşmanlarınız da açığa çıkabilir. Cuma günü Ay sizin burcunuza geçiş yapıyor ve enerjiniz yükseliyor. Geleceğe dönük planlar yapabilirsiniz. Dış görünüş değişikliği yapmak istiyorsanız doğru zaman. Hafta sonunda ise parasal alanda hareketlilik söz konusu olabilir. Pazar günü Mars Kova burcuna geçiyor. Önümüzdeki haftalarda sosyal çevrenizde hızlı değişiklikler olabilir. Sıra dışı insanlarla tanışabilir, çevrenizi değiştirebilir ve yeni ortamlara girebilirsiniz.

BOĞA BURCU

Haftaya başlarken kariyerinize ve iş hedeflerinize odaklısınız. Bazı beklenmedik gelişmeler canınızı sıkabilir, ancak uzun vadeli düşünerek adım attığınız alanlarda güzel başlangıçlar yapabilir, başarıya ulaşabilirsiniz. Hafta ortalarında sosyal yaşamınız hareketlenebilir. Çarşamba günkü Yeniay da bu alanda gerçekleşiyor. Yeni tanışacağınız insanlar hayatınızda önemli bir yer edinebilir. Hayatın sürprizlerine hazırlıklı olun ve akışta kalın. Perşembe günü yöneticiniz Venüs, Plüton ile kavuşacak. İlişkilerinizi etkileyebilecek olan bu kavuşumdan negatif etki almamak için öfke kontrolüne dikkat etmenizde, çevrenizdekilerle güç savaşlarına girmemenizde fayda var. Hafta sonuna doğru biraz içinize dönüp insanlardan uzaklaşmak, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Evden çıkmak istemeyebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili bir tedavi planına başlayacaksanız doğru zaman. Pazar günü ise Ay sizin burcunuza geçiyor. Kendinizle kalmak, bakım yapmak, keyif aldığınız şeylerle uğraşmak size iyi gelecek. Ayrıca Venüs’ün Kova burcunda seyahati başlıyor. Önümüzdeki haftalarda kariyer alanınızda hızlı değişimler bekleyebilirsiniz. Daha farklı düşünmeye başlayabilir, parlak fikirlerinizi hayata geçirmeye istekli olabilirsiniz. Ayrıca kazancınız da artabilir.

İKİZLER BURCU

Haftanın ilk günlerinde varsa yurt dışı bağlantılı işleriniz, yüksek öğrenim ya da seyahatlerle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Çarşamba günü yöneticiniz Merkür, Satürn ile kavuşuyor. Kariyerinizle ilgili bazı konularda blokajlar yaşayabilir, fikirlerinizi ortaya koymakta zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Önemli iş görüşmeleri ya da sunumlar için doğru zaman olmayabilir. Aynı gün gerçekleşecek olan Yeniay da kariyer alanınızı etkileyecek. Bazı kararlar alabilirsiniz. Hafta sonuna doğru enerjiniz yükselebilir ve sosyal yaşamınız hareketlenebilir. Bolca etkinlik ya da organizasyon içinde yer alabilir, bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekebilirsiniz. Haftanın son gününde ise biraz kabuğunuza çekilme ihtiyacı duyma ihtimaliniz yüksek. Evinizde kalıp dinlenmek isteyebilir, hareketli geçen haftanın ardından sakinlik ve huzur arayabilirsiniz. Oldukça aktif olan zihninizi rahatlatacak meditasyon gibi çalışmalar yapmanızda fayda var.

YENGEÇ BURCU

Haftaya başlarken ortak kazançlar, borç ve ödemeler, yatırımlar gibi alanlarda hareketliliğiniz yüksek olabilir. Hafta ortalarında ise varsa yurt dışı bağlantılı işleriniz, yüksek öğrenim ya da seyahatlerle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Çarşamba günü gerçekleşecek olan Yeniay, gelecek odaklı düşüncelere girmenize neden olabilir. Hayattan beklentilerinizi sorgulayabilir, mutlu olmadığınız konuları nasıl dönüştüreceğinize dair yoğun düşünceler içine girebilirsiniz. Sezgilerinizi çok kuvvetli olarak duyabilirsiniz. Rüyalarınıza dikkat edin, ilginç anlamlar içeren rüyalar görme olasılığınız yüksek. Hafta sonuna doğru iş yaşamınızda bir hareketlenme olabilir. Yeni başlangıç adımları atmak için doğru zaman. İş görüşmelerinizi, önemli toplantılarınızı Cuma gününe koyabilirsiniz. Haftanın son gününü ise arkadaşlarınızla keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz.

ASLAN BURCU

Haftanın ilk günlerinde evliliğiniz ya da ilişkiniz odak noktanızda olabilir. Ortaklıklarınız varsa onlarla ilgili bir gündem de oluşabilir. Bu süreç ani gerilimlere müsait, iletişim güçlükleri söz konusu olabilir. Daha sakin kalarak, tartışmalara girmeyerek bu süreci atlatabilirsiniz. Hafta ortalarında ortak kazançlar, borç ve ödemeler, yatırımlar gibi alanlarda hareketliliğiniz yüksek olabilir. Çarşamba günü gerçekleşecek olan Yeniay da sizi bu konularda ve hayatınızdaki dönüşüm süreçlerinde etkiliyor. Daha akışta kalabilir, sezgilerinizi daha iyi duyarak hayatınızdaki krizleri yönetebilirsiniz. Aynı gün yöneticiniz Güneş ile Uranüs arasında pozitif etkileşim olacak. Olaylara daha farklı bir açıdan yaklaşarak yeni başlangıçlar yapmak için çok güzel bir zamandasınız. Cumartesi günü ise Güneş ile Jüpiter kavuşumu gerçekleşiyor. Şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz, geleceğe dönük bir hayaliniz varsa harekete geçmekten çekinmeyin. Bir seyahat planı yapabilir ya da yurt dışıyla ilgili farklı konularda da bazı adımlar atabilirsiniz.

BAŞAK BURCU

Haftanın ilk günlerinde yoğun bir iş gündeminiz olabilir, rutin işleriniz ve sorumluluklarınızla ilgilenirken epeyce yorulabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız, özellikle Pazartesi günü ani rahatsızlıklara karşı dikkatli olun. Çarşamba günü yöneticiniz Merkür, Satürn ile kavuşuyor ve aynı gün Yeniay gerçekleşiyor. Evlilik evinizden alacağınız bu etkiyi ikili ilişkilerinizde bazı iletişim zorlukları, kendinizi ifade edememekten kaynaklanan gerilimler şeklinde yaşayabilirsiniz. Olaylara daha duygusal bakabileceğiniz bu süreç, dargınlıklara ya da içe kapanmalara müsait. İlerleyen günler de bazı krizli durumları beraberinde getirebilir. Ancak kendinizi daha güçlü hissederek hepsini başarıyla yönetebilirsiniz. Parasal konularda avantajlar elde edebilirsiniz. Hafta sonunda ise gündeminize bir seyahat gelebilir.

TERAZİ BURCU

Haftanın ilk günlerinde ilişkiniz odak noktanızda olabilir. Pazartesi günü ani gerilimlere müsait; sakin kalarak, tartışmalara girmeyerek bu süreci atlatabilirsiniz. Hafta ortalarında işleriniz yoğunlaşabilir ve biraz fazla çalışmanız gerekebilir. Çalışmıyorsanız evinizde ya da günlük hayatınızda organize etmeniz gereken çok fazla şey olabilir ve yorulabilirsiniz. Koşullarınızı zorlamayın ve sağlığınıza dikkat edin, bazı rahatsızlıklar söz konusu olabilir. Çarşamba günü gerçekleşecek olan Yeniay’ın etkilerini de günlük yaşam, iş yaşamı ve sağlık alanınızdan alacaksınız. Biraz daha akışta kalmanız, bazı şeyleri oluruna bırakmanız, çok zorlamamanız psikolojik olarak da size iyi gelebilir. Özellikle yöneticiniz Venüs’ün Plüton’la kavuştuğu Perşembe günü çevrenizdeki insanlarla güç savaşlarına girmeye dikkat edin. Dengelerinizin sarsılması sizi mutsuz eder. Hafta sona ererken Venüs Kova burcunda seyahat etmeye başlayacak. Sonraki haftalarda ilişki konuları epeyce gündeminizde olacak. Yeni bir ilişkiye adım atabilir, ilişkilerde farklılık ve yenilik ihtiyacı duyabilirsiniz. Kendi özel alanınızla ilişkinizi dengelemeye de daha fazla önem vermeye başlayabilirsiniz.

AKREP BURCU

Haftaya başlarken ailenize daha çok vakit ayırmak isteyebilir ya da evinizde yapılması gereken işlerle ilgilenebilirsiniz. Pazartesi günü ev aletlerinde çıkabilecek ani arızalara karşı dikkatli olun. Hafta ortalarında ilişki konuları gündeminize geliyor. Çarşamba günü gerçekleşecek olan Yeniay’ın etkilerini aşk evinizden alacaksınız. Yeni kararlar ve başlangıçlar için uygun bir zamandasınız ancak Perşembe günü yöneticileriniz Mars ve Plüton kavuşacak. Aynı zamanda Venüs’le de Plüton kavuşumu gerçekleşecek. Bu iki önemli kavuşum size ikili ilişkiler ve yakın çevrenizle olan ilişkileriniz alanında uyarı niteliğinde: Güç savaşlarından uzak durmalı; hırs, öfke, kıskançlık, şüphe gibi negatif duygulara kapılmamaya dikkat etmelisiniz. Gölge yönleriniz açığa çıkarsa ilişkileriniz için yıkıcı olabilir. Bu etkiyi olumlu olarak kullanabilirseniz, ilişkinizi dönüştürmek, güçlendirmek, ileriye dönük adımlar atmak yönünde değerlendirebilirsiniz. İlişki konuları hafta sona ererken de gündeminizde olacak. Pazar günü gerçekleşecek olan Mars-Venüs kavuşumuna yine dikkat. Unutmayın; tüm bu etkileri olumlu kullanırsanız ilişkinizdeki tutku ve derinliğin tadını çıkarmanız da mümkün.

YAY BURCU

Haftaya başlarken yakın çevre ilişkileriniz, kardeşleriniz ya da akrabalarınızla ilgili konular gündeminizde olabilir. Bazı sözleşmeler, iş anlaşmaları ya da kısa seyahatler için de uygun bir süreç. Hafta ortalarında ailenize vakit ayırabilir, evinizde yapılması gereken işlerle ilgilenebilirsiniz. Bazı harcamalar yapmanız gerekebilir. Çarşamba günü gerçekleşecek olan Yeniay’ın etkilerini de aile evinizden alacaksınız. Ailenizle birlikte bazı kararlar alabilirsiniz. Ya da hayatınızla ilgili aldığınız kararlar onları da etkileyebilir. Hafta sonuna doğru odak noktanız ikili ilişkiler olacak. Cumartesi günü yöneticiniz Jüpiter Güneş’le kavuşarak sizi destekleyecek. Aşk hayatınızın renklenebileceği bu süreci iyi değerlendirin. Yeni bir flörte başlamak sizi heyecanlandırabilir. Aynı zamanda sanatsal çalışmalar yapmak, yaratıcılığınızı ortaya koymak ya da yeteneklerinizle para kazanmak için de gökyüzü sizin yanınızda olacak. Hafta sona ererken günlük rutinleriniz, yapılması gereken düzenleme ya da organizasyon işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Pazar günü sağlığınıza dikkat edin.

OĞLAK BURCU

Haftaya başlarken parasal konular odak noktanızda olacak. Bazı zorunlu harcamalar yapmanız gerekebilir ve gelir-gider dengenizde yaşanabilecek istikrarsızlıklar canınızı sıkabilir. Ancak koşullarınızı doğru değerlendirerek ve gerçekçi olarak bu süreci atlatabilirsiniz. Hafta ortalarında bazı iş anlaşmaları, sözleşmeler ya da kısa seyahatler gündeminize gelebilir. Yakın çevrenizdeki kişilerle ya da kardeşlerinizle ilgilenmenizi gerektirecek durumlar olabilir. Çarşamba günü gerçekleşecek olan Yeniay’ın etkilerini de bu alanda alacaksınız. Aynı gün yöneticiniz Satürn Merkür ile kavuşacak. Ekstra sorumluluklar alabilirsiniz, ancak bazı yüklerinizi de bırakmanız gerekebilir. Seçim size ait. Kendinizi ifade etmekte biraz zorlanabileceğiniz bu süreçte çevrenizdeki kişilerle iletişim kurmakta zorlanmanız mümkün. Hafta sonuna doğru ailenizle veya evinizde yapılması gereken işlerle ilgilenebilirsiniz. Pazar gününü ise biraz rahatlamaya, dinlenmeye ve hobilerinizle ilgilenmeye ayırmak size iyi gelebilir. Spora ya da diyete başlamak için çok uygun bir gün.

KOVA BURCU

Haftanın ilk iki gününde Ay sizin burcunuzda olacak. Kendi yaşamınıza, isteklerinize, beklentilerinize odaklı olabilirsiniz. Yeni ve sıra dışı projeler geliştirebilir, parlak fikirlerinizle çevrenizi etkileyebilirsiniz. Gözlerin üzerinizde olacağı bu iki günü güzel değerlendirin. Dış görünüm değişikliği yapmak istiyorsanız tam zamanı. Hafta ortalarında ise gündeminize mali konular oturacak. Çarşamba günü gerçekleşecek olan Yeniay’ın etkilerini de para evinizden alacaksınız. Parasal olarak rahat bir akışa geçebilirsiniz. Yöneticiniz Uranüs de Güneş ile pozitif etkileşimde olacak ve sizi destekleyecek. Ancak bu süreçte iletişim zorlukları da yaşayabileceğiniz için iş yaptığınız kişilerle olan ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekiyor. Hafta sonuna doğru yakın çevrenizdeki kişilerle ya da kardeşlerinizle ilgilenmenizi gerektirecek durumlar oluşabilir. Sizden destek almak isteyebilirler ya da onların bazı sorumluluklarını üstlenebilirsiniz. Ancak faydalı olmak size iyi hissettirecek. Pazar gününü ise ailenize ayırabilir, evinizde vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

BALIK BURCU

Haftaya biraz düşük enerjiyle başlamanız mümkün. Kabuğunuza çekilmek, yalnız kalmak isteyebileceğiniz bu süreçte endişeli olabilir, bunalmış hissedebilirsiniz. İşlerinize odaklanmakta ya da çevrenizdeki kişilerle bir arada olmakta zorlanabilirsiniz. Önemli işleriniz varsa birkaç gün ertelemenizde fayda var. Akşam saatlerini ise spiritüel çalışmalarla değerlendirmek size iyi gelebilir. Rüyalarınıza dikkat edin, ilginç ve mesaj içeren rüyalar görebilirsiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri ise Ay sizin burcunuzda olacak ve Çarşamba günü burcunuzda Yeniay gerçekleşecek. Hayatınızla ilgili karar almak, bazı konuları sonlandırmak, yeni başlangıçlar yapmak için en uygun dönemdesiniz. Gökyüzü size şifa getirecek enerjiler taşıyor, dileklerinizi ve niyetlerinizi ortaya koyun. Son dönemlerde zorlandığınız konularda daha akışta kalabilir, sezgilerinize göre yaşayabilirsiniz. İçsel enerjiniz de yüksek olacak ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Hafta sonuna doğru ise parasal konular gündeminize geliyor. Gelir artışı yaşayabilir ya da ek gelir elde edebilirsiniz. Pazar günü ise kardeşlerinizle ya da yakın çevrenizdeki kişilerle ilgilenmenizi gerektirecek durumlar da oluşabilir. Kısa bir seyahate çıkma olasılığınız da doğabilir.

Sibel Süslü

tumblr_09471a0e5db4a7ef2ad72157127115db_423ecc81_1280.jpg

ÖNCELİKLE YÜKSELEN BURCUNUZU OKUYUNUZ. DAHA SONRA GÜNEŞ BURCUNUZU DA OKUYABİLİRSİNİZ.​

KOÇ: Sevgili Koçlar bu hafta başında maddi alanınız ön plana çıkıyor. Para konularını ele aldığınız, ödemelerinizi, birikimlerinizi harcamalarınızı bütçenizi göz önünde bulundurduğunuz görülüyor, paranızı korumak ve daha iyi değerlendirmek için neler yapabileceğinizi düşünebilirsiniz. Güneş ve Jüpiter arasında yer alacak yakın etkileşim haftaya damgasını vuruyor ve sizler için spiritüel manevi ilhama ve sezgilere dayalı konuları ön plana çıkaran bir alanda yer alacağı için ruha iyi gelen enerjilere şifaya ve iyileşmeye yönelik olumlu etkiler altındasınız. Kolektif alandan iyilik yardım ve destek almanıza yardım edecektir. Ruh ve beden bütünlüğünüzü koruyan ve yapacağınız kişisel çalışmalarda veya mesleki işlerde önünüze beklenmedik fırsatlar getirebilecek bir etki yansıtabilir. Bu hafta Perşembe günü aynı alana iletişim gezegeni Merkür’de katılacağı için ilhama açıksınız ve sezgiler ve rüyalar size yol gösterecektir. Yoga ve meditasyon yapmak, enerji çalışmalarına katılmak, ibadet ve dua etmek veya içinde sanat yaratıcılık görsellik ve müzik olan her işte yüksek enerji hattında olacaksınız. Hafta başında ayrıca göksel aşıklar Venüs ve Mars artık Kova burcunda geçiş yapmaya başlayacaklar bu geçişle birlikte sizlerin arkadaşlıklar ve sosyal yaşam alanınız oldukça hareketlenecek. Bu hafta ve ayın büyük bir bölümünde arkadaşlarla içinde bulunduğunuz gruplarda aktif olacaksınız. Bir grup, ekip veya oluşum ile bir gelecek projesi içinde olabilirsiniz. Teknik konular dijital tasarım internet içeren işlerde estetik ve içerik olarak başarı elde etme şansınız çok olacak. Flört enerjiniz artıyor ve sosyalleşmek iletişim kurmak size aşk veya yeni arkadaşlıklar kazandırabilir. Hafta ortasında iletişim haberleşme kısa yolculuklar ve yakın çevre ilişkileri oldukça artacak. Yazmak çizmek anlatmak eğitsel konular zihinsel işler yoğun bir biçimde ön planda olacak. Kısa geziler planlayabilirsiniz, kültürel felsefi eğitsel aktiviteler planlayabilirsiniz. Özellikle Çarşamba günü iletişim bakımından olumlu bir gün olacağı için önemli görüşmeleri bugün yapabilir veya zihinsel işleri somutlaştırmak için kullanabilirsiniz. Hafta sonunda ev aile ve çocuklarla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Evde keyif yapmak sevdiklerinizle yemek içmek misafir ağırlamak aileyle vakit geçirmek ve evin konforuna sığınmak size iyi gelebilir.

BOĞA: Sevgili Boğalar bu hafta başında kendinize önem vermek, ben de önemliyim deme isteğiniz ön plana çıkabilir. Kendinizi mutlu huzurlu güvende hissetmek önem kazanıyor, maddi anlamda sağlam olmak ve bu esnada keyiflerinizi yaşamayı ihmal etmek istemediğiniz görülüyor. Bedensel ve görünüm olarak ta kendinizi iyi hissetmek önem kazanıyor. Güneş ve Jüpiter arasında yer alacak yakın etkileşim haftaya damgasını vuruyor ve bu gezegen geçişi sizler için arkadaşlıkları grup projelerini ve gelecek planlarını aktif kılacak, bu şanslı kavuşum sayesinde sosyal yaşamınız canlanacaktır. Perşembe günü iletişim gezegeni Merkür’de bu alana katılacak ve sizi sosyal çevrenizle daha fazla kontak içine sokacak. Arkadaşlarla veya çevrenizle yapmak istediğiniz bir gelecek planı projesi düşünülebilir. Spiritüel konuları sanat ve yaratıcılık gerektiren işleri yardımlaşmayı ve şifa elde etme konularını ön plana çıkaracak bu kavuşum ilişkileri de yumuşatacaktır. Burcunuzun yönetici gezegeni Venüs göksel aşığı Mars ile Kova burcuna geçiş yapıyor ve sizlerin kariyer alanında ay boyunca geçişini sürdürecek. İşte kendini gösterme zamanı gelmiş gibi duruyor. Yapacağınız girişimler sunumlar iş görüşmeleri veya topluluklar önünde sizi ön plana göz önüne çıkaracak işler ve faaliyetler için sizi destekliyor olacaklar. Hırslı rekabetçi ve güçlü hissedebilirsiniz. Hafta ortasında maddi konuları ele alacağınız, ödemelerinizi, birikimlerinizi harcamalarınızı bütçenizi göz önünde bulundurduğunuz görülüyor, paranızı korumak ve daha iyi değerlendirmek için neler yapabileceğinizi düşünebilirsiniz. Hafta sonunda, yakın çevre arkadaşlarınız kardeşler akrabalar veya komşularınızla görüşmek, konuşmak onlara duygusal destek vermek isteyebilirsiniz. Kısa geziler yeme içme aktiviteleri veya eğitsel/zihinsel konular sebebiyle yapacağınız etkinlikler olabilir.

İKİZLER: Sevgili İkizler bu hafta başında kendinizi bir miktar ruhen veya bedenen yorgun hissederek haftaya başlayabilirsiniz. Yeni bir haftanın temposuna uyum sağlamayı başarmak için enerjinizi toparlamanız gerekebilir. En iyisi kendinizi şımartmak! Sevdiğiniz yiyeceklerle, tat koku ve aromalarla mum esans veya masajla bitkiler çiçekler ve spiritüel konularla haşır neşir olabilirsiniz, size huzur veren konforlu alanlarda kalarak bedeninize iyi davranın. Bu hafta Güneş ve Jüpiter arasında yer alacak yakın etkileşim haftaya damgasını vuruyor ve bu gezegen geçişi sizler için kariyer ve mesleki konuları sembolize eden alanda gerçekleşeceği için iş hayatınızda yeni fırsatlara doğru ilerlemek adına ümitleriniz olacaktır. Şans elde edeceğiniz veya işinizle ilgili hem kişisel gelişime önem vereceksiniz hem de sizi güçsüz bırakan konular neyse bunlara dair bir farkındalık geliştirebilirsiniz. İletişim ve haberleşme gezegeni Merkür de Perşembe günü bu alana geçiş yapacağı için iletişiminiz daha duygusal toleranslı ve yumuşak olacaktır, zihniniz sezgilere ilhama ve fedakarlık etmeye açık olacak. akışta kalmanız veya akışına bırakmanız gereken bir iş teması olabilir. Hafta başında göksel aşıklar Venüs ve Mars Kova burcuna geçiş yapıyorlar ve ayın büyük bir bölümünde sizleri süper destekliyor olacaklar. Sosyal medya basın yayın baskılı malzemeler sinema tv kültürel etkinlikler eğitsel ve akademik işler uzun yolculuklar tanıtım kampanyaları gibi alanlarda işleriniz varsa çok rahat ilerleme kaydedebilirsiniz. Fikirlerinizi paylaşarak daha fazla insana ve çevreye ulaşmak mümkün. Resmi ve hukuki işlerinizi halletmek için verimli enerjiler altındasınız. Hafta ortasında, Ay burcunuzdan geçiş yapacak .Bedensel ve görünüm olarak ta kendinizi iyi hissetmek önem kazanıyor. Ay bu süreçte hava elementlerinde yer alan gezegenlere olumlu açılar yapacağı için iletişimin gidiş gelişlerin görüşmelerin ve fikir alışverişinin çok yoğun olabileceğine işaret ediyor. Hafta sonunda, Ay yöneticisi olduğu Yengeç burcunda geçiş yapacak ve maddi işlerin, paranızı ve birikimlerinizi korumanın önemli olacağı günlerde olacaksınız. Daha sağlam yatırım yapmak ve bütçenizi dengelemek isteyeceksiniz. Mutfak masrafınız artabilir.

YENGEÇ: Sevgili Yengeçler bu hafta başında Ay yüceldiği Boğa burcunda yer alacak ve kendinizi rahat huzurlu ve güvende hissedeceksiniz. Arkadaşlarla gruplarla sosyal çevrenizle bir arada birkaç gün geçirmek için plan yapabilirsiniz. Yaratıcı yeteneklerinizi ve hobilerinizi önemsediğiniz size mutluluk getirecek konulara eğilmek için istek duyabilirsiniz. Bu hafta gökyüzünde yer alacak yüksel su enerjisi sizlere iyi gelecektir. Ruhunuzu ve bedeninizi besleyecek ve sizi yumuşak esnek etkiler altına alacaktır. Güneş ve Jüpiter arasında yer alacak yakın etkileşim haftaya damgasını vuruyor ve bu gezegen geçişi sizler için fikirleri kültür ve felsefeyi hayat amacını sembolize eden alanda gerçekleşeceği için kişisel gelişiminize ve ruhunuza iyi gelecek konulara eğilebileceğiniz görülmekte. Perşembe günü bu alana Merkür de katılacağı için uzaklarla kuracağınız bağları yabancılarla iletişimi şehirler arası işleri eğitsel ve zihinsel konuları spiritüel ve öğretilere dayalı çalışmaları hayatınızda ön plana çıkarabilir. Uzun yolculuklar planlayabilişiniz kitaplar edebiyat veya sosyal medya mecralarını içeren konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Hafta ortasında sağlığınıza özen göstereceğinizi görüyorum dinlenmek ve aşırı hareketten veya iş yükü üstlenmekten kaçınmalısınız. Hafta sonunda Ay burcunuza geçiş yapacak ve istediğiniz kadar dış dünya hedeflerinize odaklanabilir, yer içer gezer ve eğlenirsiniz.

ASLAN: Sevgili Aslanlar bu hafta başında Ay yüceldiği Boğa burcunda ve kariyer hedeflerinizi sembolize eden alanda yer alacağı için işle meslekle ve gelecek hedeflerinizle alakalı olmak üzere sizlere sağlam somut bir bakış açısı ile hareket etme imkanı verecektir. Aynı zamanda ebeveynlik görevlerinizi veya anne babanıza ait işlere dair yapmak zorunda olduğunuz sorumluluklar olabilir. Onların iyiliği sağlığı ve konforu ile ilgilenebilirsiniz. Kariyerde maddi konuların sizler için önemli olacağı bu anlamda sizi daha güvenli bir geleceğe taşıyacak mali profile ulaşmak için sağlam adımlar atmak isteyebilirsiniz. Bu hafta Güneş ve Jüpiter arasında yer alacak yakın etkileşim haftaya damgasını vuruyor ve bu gezegen geçişi sizler için ortak para paylaşımını kredi borç vergi sigorta ve miras işlerini sembolize eden alanda yer alacağından bu konularla ilgili işlerinizi halletmek üzere rahat bir akışta olabilirsiniz. Ticari atılımları olan veya iş birliği ile çalışanlarınız varsa yeni fırsatlara doğru ilerleme şansınız olacaktır. En azından yeni kazanç kapısı açılabilir. Beklenen paralar veya aileyle paylaşılan paralarla ilgili bir rahatlama olabilir. Perşembe günü bu alana Merkür de katılacağı için resmi evraklar yazışmalar ticari sözleşmeler satış pazarlama veya müşterilerle görüşmeler artacaktır. Bir yandan da spiritüel psikolojik veya holistik terapilerle ilgilenmek söz konusu olabilir. Gizemlere ve şifa yöntemlerine daha fazla yönelebilirsiniz. Hafta ortasında sosyal alan ve arkadaşlarla etkinlikler konusu canlanıyor. Arkadaşlarla dostlarla daha fazla görüşme ve bir araya gelme imkanı bulabilirsiniz. Hafta sonunda, ruh ve beden bütünlüğünüzü önemseyeceğiniz kafanızı dinlendirmek için içe çekilmek ve kendi özel alanınızda kalmak isteyeceğiniz görülüyor. Hafta başında ayrıca göksel aşıklar Venüs ve Mars Kova burcuna geçiş yapacağı için uzun bir süre ilişkiler evlilik ve iş ortaklıkları alanınızda geçiş yapacak. Bu sayede ilişkilerde daha dostane objektif ve ilkelerinizi prensiplerinizi önemseyeceğiniz bir tutum ile hareket etmek isteyebilirsiniz. Kalbi boş Aslanlar için flört enerjisi açığa çıkıyor. Elbette tasarım sosyal medya ortak yapılacak işler alanında yeni fikirlerle dolu olabilirsiniz.

BAŞAK: Sevgili Başaklar bu hafta başında Ay sizleri toprak elementinden destekleyeceği için zihinsel ve kişisel gelişim konularında oldukça faydalı enerjiler altında olacaksınız. Uzaklarla bağ kurup internet sosyal medya basın yayın kitaplar ve eğitsel konularla ilgili işleriniz varsa bunları rahat bir akışla ele alabilirsiniz. Resmileştirmek istediğiniz konular açısından adımlarınızı rahatça atabilirsiniz. Bu hafta Güneş ve Jüpiter arasında yer alacak yakın etkileşim haftaya damgasını vuruyor ve bu gezegen geçişi sizler için ilişkiler alanında yer alıyor, kariyer ile alakalı işlerde fırsatlara açılabilir ve çevrenizden iyilik yardım görerek şans kapılarının açıldığını görebilirsiniz. Eşinize partnerinize veya iş ortağınıza yardım destek göstererek kendilerini zayıf veya güçsüz hissettikleri bir konuda onlara moral desteği verebilirsiniz. Hafta ortasında kariyer ve mesleki konulara odaklanacaksınız. İşle ilgili görüşmeler yapabilirsiniz. Yazmak anlatmak sunum yapmak gibi zihinsel olarak sizi meşgul edecek konulara el atabilirsiniz. Ebeveynlerle ilgilenmek ve aile ile ilgili sorumluluklarla da ilgilenmek gerekebilir. Hafta sonunda Ay mutlu olduğu Yengeç burcunda geçiş yapacağı için yeme içme gezme işleri artış gösterebilir. Arkadaşlarla dostlarla veya içinde bulunduğunuz sosyal çevre ile bir arada vakit geçirme imkanı elde edebilirsiniz. Bu hafta başında göksel aşıklar Venüs ve Mars Kova burcuna geçiş yapıyor ve ayın genelinde sizlerin iş çalışma ve sağlık alanınızda kalacaklar. Sağlığınıza destek olacak bu etkilerle böbrek bilekler dolaşım ve beslenme konularında kendinize daha önem verebilir gereken bakımları yapabilirsiniz. İş görüşmeleri yapmak tasarım internet online satış pazarlama veya estetik içeren konularda ve iş projelerine kafa yormak için aktif olabileceksiniz.

TERAZİ: Sevgili Teraziler bu hafta başında Ay yüceldiği Boğa burcunda yer alacak ve sizlerin maddi konuları sembolize eden alanınızdan geçiş yapacağı için mali işlerde daha somut ve sağlam bir bakış açısıyla kararlar almak isteyebilirsiniz. Yatırımları iyi değerlendirmek ve paranızı sağlam bir bütçeyle ele almak gerekli olabilir. Vergi sigorta kredi ve borçlar banka işleri ticari atılımlar müşterilerle kurulacak bağlar ve iş ortaklıkları bu hafta sizler için öne çıkan temalardan olabilir. Bu hafta Güneş ve Jüpiter arasında yer alacak yakın etkileşim haftaya damgasını vuruyor ve bu gezegen geçişi sizler için iş çalışma ve sağlık alanında yer alacağı için öncelikle sağlığınıza bağışıklık sisteminize ayaklara ve beslenme ve sindirim konularına önem verebilirsiniz. Diğer yandan, sosyal çevrenizle iletişim kurarak işle ilgili konuşmalar yaparak, topluluklarla gruplarla bir arada veya özel olarak size zihinsel projelerde başarı katacak fırsatlara doğru ilerlemek konusunda şansınız var. Hafta başında, göksel aşıklar Venüs ve Mars Kova burcuna geçiş yapıyor ve sizlerin akademik çalışmaları, eğitsel konuları basın yayın sosyal medya ve hukuki işlerinizi sembolize eden alanda geçiş yapmaya başlayacağı için ayın büyük bir bölümünde sizi fikirlerle ön plana çıkaracak daha fazla insana ulaşmanızı sağlayacak etkileri getiriyor. Uzaklarla yabancılarla şehir dışı işlerle daha fazla meşgul olabilirsiniz. Kalbi boş Teraziler iletişim kanallarını açık tutmalı sosyal medya mecralarından veya internet üzerinden yeni birileri ile sohbet etmeye başlayabilirler veya bir tanışıklık flört aşamasına geçiş yapabilirler. Haftanın geri kalanı sizler için iş ve kariyer odaklı geçecek ancak Ay Yengeç geçişi olacağı için aileyle anne baba ve çocuklarla kaliteli zaman geçirmek ve onlarla vakit geçirmek için planlar yapabilirsiniz.

AKREP: Sevgili Akrepler bu hafta başında Ay mutlu olduğu Boğa burcunda yer alacak ve sizlerin ilişkiler alanınızı canlandıracak. Evlilikte uzun süreli ilişkilerde ve iş ortaklıklarında somut bir tutum ile davranmak akılcı ve sağlam kararlar almak durumunda hissedebilirsiniz. Duygusal bağlarınızda sizi güvende hissettirecek ve aşina olduğunuz kişilerle ve düzende kalmak isteyeceğiniz değişimleri çok kolay kabul etmek istemeyeceğiniz bir etki yaratabilir. İş ortaklıklarında maddi konular veya mali anlamda sağlam olmak için neler yapılabileceği konuşulabilir. Bu hafta Güneş ve Jüpiter arasında yer alacak yakın etkileşim haftaya damgasını vuruyor ve bu gezegen geçişi sizler için aşk romantizm ve yaratıcılık alanında yer alacağı için ilişkiler alanınız güçlü bir destek alıyor olacak. Bu bakımdan bu haftayı iyi değerlendirmenizi öneririm. İlişkilerin yumuşak toleranslı iyilik yardımlaşma ve romantik duygular içinde geçeceği görülüyor. Yaratıcı enerjiniz ve sezgileriniz artıyor. Bu sebeple sanat estetik tasarım veya spiritüellik içeren işlerde bu kavuşum size bol bol ilham katacaktır. Bağlanmak aşık olmak hayallerinizi gerçekleştirmek için güçlü bir istek duyabilirsiniz. Hafta başında ayrıca göksel aşıklar Venüs ve Mars Kova burcuna geçiş yapıyor ve sizlerin kariyer alanınızda yer alacağı için kendinizi iş konularında çok daha fazla ön plana çıkaracak şanslar gelecektir. İş alanında daha göze çarpan sevimli çekici bir enerji altında olacaksınız. Projelerinizi veya girişimlerinizi daha fazla insan topluluklarına tanıtma gösterme duyurma şansınız olacaktır. Hafta ortasında mali işler önem kazanıyor, banka işleri krediler borçlar vergi ve sigorta konuları ele alınacak işler arasında olabilir ve ticari girişimlerle ilgili işlerle uğraşabilirsiniz. Hafta sonunda Ay yönettiği Yengeç burcunda olacak ve burcunuza su elementinden destek verecek. Güçlü fikirlerle öne çıkabilir, manevi anlamda veya ilkeler, prensipler ahlaki veya vicdani konularda görüşlerinizi paylaşmak isteyebilirsiniz. Kalbinize ve aklınıza yakın duran önemli meselelerle ilgili konuşmalar yapabilirsiniz. Uzaklardan yabancılardan online veya sosyal mecralardan gelebilecek fırsatların veya kalbi boş Akrepler için bu alanlardan gelebilecek flört fırsatlarının olduğunu da belirtmek yanlış olmaz sanırım.

YAY: Sevgili Yaylar bu hafta başında Ay yüceldiği Boğa burcunda yer alacak ve sizlerin iş çalışma ve sağlık alanınızdan geçiş yapacak. Sağlığınıza beslenmenize ruh ve beden bütünlüğünüze önem vermeniz gerekebilir. İş alanında somut çalışmalar yapmak ve akılcı adımlar atmak isteyeceksiniz. Maddi anlamda size sağlam bir gelecek sağlayacak konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bu hafta Güneş ve Jüpiter arasında yer alacak yakın etkileşim haftaya damgasını vuruyor ve bu gezegen geçişi sizler için ev aile ve yerleşim alanında yer alacak evden çalışan Yaylar için yeni fırsatlara açık etkiler var. Özel hayata daha fazla önem verdiğiniz eve çekilip kafanızı ve ruhunuzu dinlendirmek istediğiniz zamanlar olabilir. Diğer taraftan evle ilgili değişimler yapmak ev almak satmak veya yer şehir ülke değiştirmek için yeni fırsatlara koşmak isteyenleriniz de olabilir bu fırsatları elde etmek için bu hafta çeşitli konuşmalar veya somut görüşmeler yapabilirsiniz. Aileyle ilgilenmek ve onların desteğini almak size iyi gelebilir. Bu hafta başında ayrıca göksel aşıklar Venüs ve Mars Kova burcuna geçiş yapıyor ve ayın genelinde bu burçta seyahat edecekler, sizlerin iletişim eğitsel işler zihinsel projeler alanınızda kalacakları için bu dönemde zihinsel işlerde oldukça aktif olacaksınız yaratıcı zihniniz parlayacak ve fikirlerinizi bilginizi aktarmak istediğiniz her konuda başarılı olabilirsiniz. Hafta ortasında Ay ilişkiler alanınızdan geçiş yapacağı için ilişkilerde iletişim kurmak ve konuşmak sizler için önemli olacak. Alternatiflere açık olmak ve seçeneklerinizi iyi değerlendirmek isteyeceksiniz. Hafif sizi yormayan ve sinirsel olarak gerginlik yaratmayacak konulara eğilmek isteyebilirsiniz. İş birlikleri ve ticari girişimlerin hafta sonunda aklınızda olabileceğini görüyoruz. Mali konuların ele alınacağı günlerde olacaksınız.

OĞLAK: Sevgili Oğlaklar bu hafta başında Ay yüceldiği Boğa burcunda yer alacak ve sizlerin yaratıcı yanınızı somut bir biçimde açığa çıkarmanıza yardımcı olacak. Maddi konularda ve ilişkilerde gerçekçi davranmak isteyeceksiniz. Hobilerinizden elde ettiğiniz becerilerinizi verimli kılan veya halı hazırda üretmek ve ortaya koymak istediğiniz çalışmaları ön plana çıkaracak etkiler var. Aşk ve flört yaşamınız bu hafta canlanıyor. İlişkilerde güven bulmak ve huzur kazanmak için sevdiklerinizden destek bulacaksınız. Zira bu hafta Ay’ın geçişleri sizi çoğunlukla aşk romantizm flört ve ciddi ilişkiler alanından destekliyor olacak. İş ortaklıkları ve işbirlikleri için de birlikte uyum içinde hareket edebileceğiniz enerjiler var. Hafta başında Venüs ve Mars Kova burcuna geçiş yapacaklar ve ayın genelinde bu burçta seyahat edecekleri için maddi konuların oldukça ön plana çıkacağı görülüyor. Kazançlarınızı artırmak için veya birikimleri korumak için akılcı mantıklı analitik bir tutumla hareket etmeniz mümkün. Güzellik estetik tasarım internet web siteleri veya online işler için harcamalar yapılabilir veya bu konularda gelir elde etmek için girişimler yapılabilir. Hafta ortasında iş ve çalışma alanınız canlanıyor ve çalışma alanınızda iletişim eğitsel işler zihinsel projeler yoğun bir biçimde ilgilendiğiniz konulardan olabilir. Mesleki konularda veya işle ilgili görüşmelerde size destek olacak gökyüzü etkileri var. Maddi konularla iş konularının bir arada size destek olacak gezegen etkileri ile uyumlu gideceği bir haftadasınız. Bu hafta Güneş ve Jüpiter arasında yer alacak yakın etkileşim haftaya damgasını vuruyor ve bu gezegen geçişi sizler için önceki göstergeleri destekler vaziyette eğitimlerin bilgi paylaşımının yaratıcı zihinsel çalışmaların ele alındığı durumlarda şans ve fırsatlara açık olduğunuza işaret ediyor. Kısa geziler kültürel faaliyetler kitaplar spiritüel çalışmalar ve yakın çevre iletişiminde güçlü olacağınız ve yeni fırsatlar elde edeceğiniz günlerdesiniz.

KOVA: Sevgili Kovalar bu haftaya Ay yüceldiği Boğa burcunda etkisi ile başlıyoruz. Ev aile ve özel hayat alanı sizler için ön plana çıkıyor. Huzurlu konforlu ve güvende olduğunuzu hissetmek sizler için önemli olacaktır. Aileyle eşle çocuklarla ve ebeveynlerle ilgilenmek birlikte vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Yerleşiminizde nasıl daha mutlu ve konforlu olacağınız ile ilgili konuları ele alabilirsiniz. Hafta ortasında aşk romantizm yaratıcılık ve entelektüel tarafınızı açığa çıkaracak etkiler olacak. sevdiklerinizle flörtünüzle iletişim kurmak ve zihninizdekileri paylaşmak isteyebilirsiniz. Konuşmak anlatmak kendinizi doğru ifade etmek önem kazanıyor. Yine hafta başında göksel aşıklar Venüs ve Mars burcunuza geçiş yapacak ve ay genelinde seyahatini burcunuzda sürdürecek. Görünümünüze daha fazla özen göstermeye başlayabilirsiniz. Gelecek projelerine ve zihinsellik eğitim bilgi paylaşımı içeren her konuda enerjiniz yüksek olacak. Dış dünyadan cazip ve çekici enerjinizle daha fazla insanın dikkatini çekebilirsiniz. Estetik bakım ve güzellik alanında yapmak istediğiniz değişiklikleri ele alabilirsiniz. Kalbi boş Kovalar bu ay hoşlandıkları biri ile karşılaşabilir ve iletişim kanallarını açık tutmak isteyebilirler. Bu hafta Güneş ve Jüpiter arasında yer alacak yakın etkileşim haftaya damgasını vuruyor ve bu gezegen geçişi sizler için maddi konuları sembolize eden alanda yer alacağı için mali işlerde güçlenmek yeni gelir kaynağı yaratmak konusunda fırsatlara açık olacağınız aşikar. Hafta sonuna doğru iş ve çalışma koşullarınızda yer alan olumlu etkiler sayesinde size hem mesleki hem de finansal anlamda destek olacak fırsatların ortaya çıkabileceği görülmekte. Yeme içme beslenme ve günlük temponuzu içeren konularda kendinizi şımartmak ve ruhunuza ve bedeninize iyi gelecek işlerle uğraşmak size olumlu katkıda bulunacaktır.

BALIK: Bu hafta Güneş ve Jüpiter arasında yer alacak yakın etkileşim haftaya damgasını vuruyor ve bu gezegen geçişi sizler için oldukça önemli olabilir. Her şeyden evvel gelecek planlarınızı ele alırken yeni şanslara ve fırsatlara açık olacağınız ve adımlarınızı atarken evrenden yardım ve destek göreceğiniz bir hafta olacak. Sevdiklerinizden cömertlik görürken aynı şekilde siz de özel ilişkilerde karşınızdakilere fedakarlıkta bulunabilirsiniz. Kişisel gelişim spiritüel konular yaratıcı ve ilhama sezgilere açık çalışmalar içinde bulunabilirsiniz. Bu ay genelinde ruh ve beden bütünlüğünüzü önemseyecek ve aynı şekilde sevdiklerinizin de iyiliği ve sağlığı ile ilgileneceksiniz. Bu hafta başından itibaren Venüs ve Mars sizlerin iş ve çalışma alanınızın karşısından geçeceği için öncelikle biraz dinlenmek veya kafanızı dinlemek isteyebilirsiniz. Özel alanınızda zihinsel çalışmalar yapmak, kolektife yönelik bir proje üzerinde çalışmak spiritüel veya tasarım yaratıcılık içeren işler yapmak için enerjinizi kanalize edebilirsiniz. İş alanından veya mesleki çevreden çıkabilecek bir hoşlanma veya ilişki potansiyeli de var. şimdilik ortaya çıkarmak istemediğiniz tamamlamak için uğraş verdiğiniz bir çalışmanız ilişkiniz veya iş değişikliği planınız olabilir. Hafta ortasında ev aile anne baba ve çocuklarla ilgilenmek için zaman ayırabilirsiniz. Ev ahalisi ve aile üyeleri ile daha fazla iletişim haberleşme veya görüşme yapabileceğiniz görülmekte. Hafta sonunda çocuklar veya aşkınızla daha duygusal yakın ve şefkat içeren bir ruh haliyle bir arada olmak için fırsat var. Yeteneklerinizi becerilerinizi kendinizi geliştirdiğiniz veya çocuklarınızın mutluluğu için ne konu varsa bunlarla ilgili başarı elde etmek verimli girişimlerde bulunmak için enerjiniz olacaktır.

Naz Bayatlı

Haftalık Şarkılar 🎶

♈️ Ersay Üner - Duysun
♉️ Anıl Durmuş - Kafayı Yaktım
♊️ Merve Özbey - Kendine Dünya
♋️ Buray - Kabahat Bende
♌️ Tarkan - Geççek
♍️ İkiye On Kala - Kalbinde Lunapark
♎️ Oğuzhan Koç - Aşkın Mevsimi
♏️ Sefo - Toz Duman
♐️ Demet Akalın - N’apıyorsan Yap
♑️ İzel - Saçmalık
♒️ Fettah Can - Işıklı Yol
♓️ Gülşen - Nirvana

Aygül Aydın

Haftalık Motivasyon Sözü 💪

♈️ “İnsan akmayı başarırsa taşmaz.”
♉️ “Batan güneş için ağlamayın; yeniden doğduğunda ne yapacağınıza karar verin.”
♊️ “Bu yol yalnızca senin yolun. Başkaları seninle yürüyebilir, fakat hiç kimse senin için yürüyemez…”
♋️ “Kötümser her fırsatta zorluk görür, iyimser her zorlukta fırsat görür."
♌️ “Yüzüstü yere serilseniz bile, hala ileriye doğru hareket ediyorsunuzdur.”
♍️ “Dışınızda, içinizdeki güçten üstün olan hiçbir sorun yoktur.”
♎️ “Hayatınızın başlangıcından değil ama finalinden sorumlu olacaksınız.”
♏️ “Dünya herkesi kırar ve bazıları kırılan yerlerinden güçlenir.”
♐️ “Denizi sadece suya bakarak geçemezsiniz, yüzme öğrenmelisiniz.”
♑️ “Mum olmak kolay değildir. Işık saçmak için önce yanmak gerekir.”
♒️ “Ay için nişan al, kaçırırsan bir yıldız vurabilirsin.”
♓️ “Hayatta neyin mümkün olacağını belirleyen en önemli şey, altını ve üstünü çizeceğiniz şeylere doğru karar vermektir.”

Aygül Aydın

IMG-20210327-WA0014.jpeg

Ertelediğin bir yürüyüş, spor, program, eğitim, seyahat vs varsa artık adım atma cesaretini göstermelisin. Birey olarak kendin için bir şey yapma zamanın geldi.

U1jbUaG8ZmXl.jpg

Yükselen burcunuza göre okuyunuz..

♈️KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ
Bu hafta eskiden kalmış ödemeler çıkabileceği gibi ani para girişleri de olabilir. Yakın çevre ile iletişim yoğunlaşabilir. Merkür Balık seyri mülk alım satımı, taşınma, tadilat konuları gündem olurken; Mars Venüs Kova seyri sosyal çevre, hayaller, umutlar alanınızda hareketlilik vadediyor.

♉️BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA
Bu hafta güzellik ve bakım işlerinizi org edebilirsiniz. İşveren veya anne/annevari kişilerden destekler söz konusu. Merkür Balık seyri ile sosyal çevrenizde iletişim artabilir; Mars Venüs Kova seyri ile kariyerinizde terfiler; yeni iş fırsatları ya da anne sağlığı ile gelişmeler yaşanabilir.

♊️İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER
Hafta başında modunuz düşük olabilir. H.ortası aşk hayatınız hareketlenirken; eril otoriteler ile gerginlikler yaşanabilir. Merkür Balık seyri ile kariyerinizde olumlu gelişmeler yaşanırken; Mars Venüs Kova seyri uzak yerler, eğitim, varsa hukuk konularında işleriniz hızlanabilir.

♋️YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ
Bu hafta sosyal çevreniz ile daha çok vakit geçirebilirsiniz. Spiritüel konulara enerji çalışmalarına yönelebilirsiniz. Merkür Balık seyri ile yurtdışı, eğitim veya eş yakınları ile iletişiminiz artarken; Mars Venüs Kova seyri kredi, nafaka, eşin geliri, miras konularınızı hareketlendirebilir.

♌️ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN
Bu hafta kariyer alanında ani gelişmeler yaşanabilir. Arkadaşlarınız ile sıklıkla görüşebilirsiniz. Merkür Balık seyri ile ortak gelirler, banka, nafaka gibi konularda şansınız artarken; Mars Venüs Kova seyri ile ikili ilişkiler, ortaklıklar, evlilik gibi yeni kararlar alabilirsiniz.

♍️BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK
Bu hafta yurtdışı eğitim seyahat ve kariyeriniz ile ilgili ani gelişmeler gündeminiz olabilir. Merkür Balık seyri ikili ilişkiler ortaklıklar evlilik gibi konular gündeminiz olurken; Mars Venüs Kova seyri çalışma hayatınızı hareketlendirebilir.

♎️TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ
Bu hafta eşin geliri, miras, nafaka konularında gelişmeler ve de yurtdışı eğitim hukuksal konularda yol katedilmesi söz konusu. Merkür Balık seyri ile rutin işler ve sağlık konularına yoğunluk verirken; Mars Venüs Kova seyri aşk, çocuklar, hobi hanenizi hareketlendirebilir.

♏️AKREP VE YÜKSELEN AKREP
Bu hafta ikili ilişkiler ortaklıklar gibi konularda beklenmedik gelişmeler sözkonusu. Banka, nafaka ve krediler gündem olabilir. Merkür Balık seyri ile aşk, çocuk, hobi alanında şansınız artarken; Mars Venüs Kova seyri mülk alım satım, taşınma, tadilat konularında gerginlikler verebilir.

♐️YAY VE YÜKSELEN YAY
Bu hafta rutin işler ve sağlık problemleri ile karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkiler ortaklıklar ve evlilikte iletişim yoğunlaşabilir. Merkür Balık seyri ile ev, aile, emlak konularında gündemleriniz olurken; Mars Venüs Kova seyri yakın çevre eğitim seyahat ve ticari girişimlerinizi hızlandırabilir.

♑️OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK
Bu hafta aşk, çocuk, spekülatif alanda gelişmeler yaşanabilir. Rutin sağlık kontrollerinizi yapabilirsiniz. Merkür Balık seyri yakın çevre kardeşler ve ticari girişimlerde şans verirken; Mars Venüs Kova gelirde artış ve de yeni kazanç kapıları getirebilir.

♒️KOVA VE YÜKSELEN KOVA
Bu hafta ev, emlak konularında gelişmeler yaşanabilir. Aşk ve çocuklar ile paylaşımlar konusunda keyif alabilirsiniz. Merkür Balık seyri ile harcamalar borç alıp verme konularında temkinli olmanız gerekirken; Mars Venüs Kova seyri ile birlikte şanslı bir döneme giriyorsunuz.

♓️BALIK VE YÜKSELEN BALIK
Bu hafta yakın çevre eğitim haberleri ve ticari girişimleriniz ile ilgili beklenmedik durumlar yaşayabilirsiniz. Ev, aile, emlak konularında hareketlenmeler olabilir. Merkür Balık seyri ile kendinize vakit ayırırken; Mars Venüs Kova seyri ile bilinçaltı konulara sprituel tarafa yoğunlaşabilirsiniz.

astropell

Oğlak, Başak, Boğa🌍
(7-14 Mart)
-güneş/yükselen

•kapandığı düşünülen bir defterin yeniden açılması
•yaptığınız bir haksızlığa pişman olmak
•aile/akrabalarla buluşmak/önemli bir konunun gündemi
•hırs yapmak ve başarılı olmak
•şehir değişiklikleri
•kaybolan eşyayı bulmak

Kova,İkizler,Terazi💨
(7-14 Mart)
-güneş,yükselen

•isteksiz olduğunuz bir şeye şans vermek
•bir kadının desteği/yardımı
•aşkta ağır ama kararlı bir adım atmak veya adım almak
•teknolojik cihazlarla geçirilen vaktin artması
•bel boyun ağrıları
•haberci rüyalar/kabus artışı

Yay, Aslan, Koç
🔥
(7-14 Mart)
-güneş/yükselen

•kendini birinden/bir yerden uzaklaştırmak/sınır koymak
•beklenmeyen yerden gelen fırsat
•özdeğerin artması
•birden fazla alana yönelmek bu nedenle kafa karışıklığı
•yanlışlıkla haksız duruma düşmek
•şans oyunlarından kazanç

Balık,Yengeç,Akrep
💧
(7-14 Mart)
-güneş, yükselen

•duygusal açıdan eksik hissetmek
•sevilme isteğinin artması
•biriyle ortak bir yola adım atmak/başlangıç (arkadaşlık-aşk)
•doktor randevuları/tedaviler
•dış görünüşte değişiklik
•alışverişte yüksek harcama
•uykusuzluklar​

nora tarot

9-15 Mart Arası Yükselen / AY Burcu Yorumu
İkizler - Yengeç - Aslan - Başak

🌷Bir yerlere gitme isteği
🌷Çalışma yoğunluğu
🌷Bir arkadaşın duygusal yoğunluğunu öğrenme
🌷Arkadaşlarla daha sık vakit geçirme
🌷Mide yada sindirim sisteminde problem

Kova - Balık - Koç - Boğa

🌷Aşkta hayal kırıklığı
🌷Geçmiş birisiyle konuşma
🌷Bağışıklık sisteminde zayıflama
🌷Ani ilişki/flört başlangıcı
🌷Aile ile ufak tartışma
🌷Flört/kısmet artışı
🌷Ev ile alakalı konularda gecikme

Terazi - Akrep - Yay - Oğlak

🌷Zihinsel olarak yoğun düşünme
🌷Yalnız kalma isteği
🌷Spiritüel konulara ilgi
🌷Kişisel Bakım
🌷Yakın çevre ile iletişim sıklığı
🌷Aile ile vakit geçirme
🌷Parasal artış

SennaBlog

tumblr_73c7672d44b5bc16ab76105085f4d372_cd43740b_1280.jpg

Koç ve Yükselen Koç♈
Aşk Hayatı

Bu hafta flörtlerini bebeğin gibi sahipleniyorsun,onları etkilemek amacıyla bol keseden harcamalar yapabilirsin

Sevdiceği olanlar bol bol organizasyonlarda birlikte boy gösterebilir,sosyalleşme,yine de sen çok para harcamamaya dikkat et

Boğa ve Yükselen Boğa♉
Aşk Hayatı

Bu hafta flörtlerle bulusmayı işim gücüm var bebeğim diye erteleyebilir,gerekli önemi gösteremeyebilirsin

Sevdiceğin seninle görüşememekten şikayetçi.Kendine zaman ayırmak istediğini ona söylemelisin,bunalmışsın.
Tartışmalara dikkat et

İkizler ve Yükselen İkizler♊
Aşk Hayatı

Bu hafta flörtlere anlamsızca "görüldü"atma zamanı,insan tanıyasın yok,hafta sonuna doğru bu durum değişir havada aşk kokusu var

Sevdiceğinle içe kapanık hallerini çözersen,aranızda uyumlu ortamı yakalayacaksın
Ciddi adımlar peşindesin

Yengeç ve Yükselen Yengeç♋
Aşk Hayatı

Bu hafta flörtlerle nereye gidelim,ne yapalım zamanı,ikili yakınlaşmalarda aceleci olmamaya dikkat,çok tutkulusun

Sevdiceğinle aranızdaki sorunlara çözümler üretebilirsin,özellikle kıskançlık kısıtlama konularına kökten çözüm bulmalısın

Aslan ve Yükselen Aslan♌
Aşk Hayatı

Bu hafta flörtleri eleyip,kafa dinleme zamanı,kendine bile zaman ayıramazken,kafan almıyor tanışma seramonilerini

Sevgilinle ciddi adım atma zamanı değil,değersizlik ve tutsaklık duyguları içinde çırpınabilirsin,ilişkini gözden geçireceksin

Başak ve Yükselen Başak♍
Aşk Hayatı

Bu hafta flörtlerinin yaşam tarzları seninle ne kadar uyumlu onları teste tutma zamanı,uymayan elenir

Sevgilini yaptığın her işte yanı başında isteyeceksin,yapışık ikiz misali,daha çok evde beraber romantizm dolu vakit geçirmek arzusundasın

Terazi ve Yükselen Terazi♎
Aşk Hayatı

Bu hafta flörtlere doyamayacak,biraz yavaştan alabilirsin tanıma,ilerleme aşamalarını,aşktan başın dönecek

Sevgilin çok şanslı,elinden geleni yapacaksın kendin ve mutluluğun için,bambaşka bir ilişki deneyimine aç kendini,aşk rüzgarı esiyor

Akrep ve Yükselen Akrep♏
Aşk Hayatı

Bu hafta flörtler ile ilgili sırlar ortaya çıkar,stolk gücün çok yüksek akrep hislerin bu işte bir iş var der,bulursun gizemleri

Sevgilinle aranızdaki sorunlara içten yaklaşıyorsun,ama o oralı olmayabilir,ondan aynı sıcaklığı görmeyebilirsin

Yay ve Yükselen Yay♐
Aşk Hayatı

Bu hafta flörtlerin arkadaş çevresiyle tanışabilir,sende onu kendi arkadaşlarınla tanıştırabilirsin

Sevgilinle telefon faturaları çok gelecek,onunla konuşmaya doyamazsın. Sorunları kökten çözüp yeni sayfa açtığına emin ol. Uyumun tadını çıkart

Oğlak ve Yükselen Oğlak♑
Aşk Hayatı

Bu hafta flörtler iyi hoş ama dikkatini dağıtıyorlar,ilişkiye kendini hazır hissetmiyorsun

Sevgilinle ortak hayalleri gerçekleştirme çalışmalarına başlayabilirsin,çok cömertsin maddi anlamda zorlanabilirsin,elini taşın altına hep sen koyma

Kova ve Yükselen Kova♒
Aşk Hayatı

Bu hafta flörtler gökten yağar ama sende seç birini artık,ufukta aşk var,ama sen umursamıyorsun

Sevgilinle çözeceğim deyip çözemediğim ne varsa halletme zamanı,venüs senin için aşk dağıtmaya geldi sende sebeplenmelisin

Balık ve Yükselen Balık♓
Aşk Hayatı

Bu hafta flörtlerle hep platonik,ya sen birine yanıp tutuştun,yada birileri sana yangın yeri,acaba kim bu

Sevgilinle uzaklara kaçıp gidesin var,gözlerden uzak,bir o bir sen başkasını istemiyorsun,insanların ilişkinizi eleştirmesi yordu seni

Astrolog Atiye

tumblr_fb985ac43202a314f390d71323c2b213_74c46fdd_640.jpg

Koç burcu​

Pazartesi ve salı öfke kontrolünde zorlanabilir, fevri ve içgüdüsel davranabilirsiniz. Hırslarınızın baskınlaşması ilişkilerinizde gerginliklere yol açabilir. Eğer flörtleşiyorsanız sabırsızlığınızın beklentilerinizi ve standartlarınızı düşürmemesine dikkat etmelisiniz. Çarşambadan pazara kesin ve pratik zekanız ile her tür tartışmadan kazanan olarak ayrılabilirsiniz. Özgüvenli duruşunuz aşk hayatınıza heyecan getirebilir.

Boğa burcu​

Pazartesiden perşembeye romantizm ve sosyalleşmek için yılın en iyi zamanlarından birine giriyorsunuz. Sevgi görmeye ve vermeye açık hissedebilirsiniz. Hedeflerinizi emin adımlarla kovalayabilirsiniz. Hafta sonu hayallerinizi hayatınıza çekmek için çalışmalar yapabilirsiniz. İçgüdülerinizin, inancınızın ve öz sevginizin yüksek olacağı bir dönemdesiniz.

İkizler burcu​

Pazartesiden perşembeye sosyalleşme ve keyif alma isteğinizin artması sizi daha flörtöz kılabilir. Öz sevginiz ve güveninizden aldığınız güç ile kendinizi ortaya koymaktan çekinmeyebilirsiniz. Hafta sonu bilişsel aktivitenizin kuvvetlenmesi her tür dikkat isteyen işi kolaylıkla yapmanızı ve ikna kabiliyetinizin doğru yönde kullanmanızı sağlayabilir. Maceracı olmak ve risk almak pozitif sonuçlar doğurabilir.

Yengeç burcu​

Pazartesiden çarşambaya ciddiyetli konular üzerinde derin düşüncelere dalabilirsiniz. Sezgilerinizin ve odaklanmanızın kuvvetlenmesi aradığınız çözümleri bulmanızı sağlayabilir. Perşembeden pazara aile ve arkadaşlarınıza daha spiritüel bir yerden bağlandığınızı hissedebilirsiniz. Empati yetinizin kuvvetli olması girdiğiniz her grubun enerjisini yükseltmenize yarayabilir.

Aslan burcu​

Pazartesiden çarşambaya bağımsızlık, merak ve konsantrasyon temaları odağınız olabilir. Sözlü olmayan iletişimleri de kolaylıkla algılayabilmeniz kompleks sorunları, ilişki problemlerini çözmek için fırsat yaratabilir. Perşembeden pazara sabrınız, kararlılığınız ve iş etiğiniz sizi yavaş ama emin adımlar ile yükseltebilir. Hayatınızda dengeyi ve amacı yakalayabilirsiniz.

Başak burcu​

Pazartesiden çarşambaya çevrenizden yardım istemek veya ikna edici olmak daha kolay gelebilir. Kendiniz için daha iyi anlaşmalar, pazarlıklar, işbirlikleri veya büyük alımlar yapabilirsiniz. Perşembeden pazara açık sözlülüğünüz ve kıvrak zekanız sizi ürkütücü olmadan çok etkileyici kılabilir. Çevreniz sizin bakış açınıza ve düşüncelerinize çok değer vermeye başlayabilir.

Terazi burcu​

Pazartesiden perşembeye ikili ilişkiler kurmak veya ilerletmek için derin bir istek duyabilirsiniz. Duygusal yanınız seksapeliniz ile ideal dengeyi yakalayarak sizi ekstra çekici kılabilir. Cumadan pazara başarıya ulaşmak için ekstra istekli, girişken ve çalışkan olabilirsiniz. Hayalleriniz ve isteklerinizi dürüst ve açıkça paylaşabilirsiniz.

Akrep burcu​

Pazartesi ve salı her tür ilişkinizde mutluluğu ve optimizmi yakalayabilirsiniz. İyi şans size maddi kazançlar ve hayat tatmini getirebilir. Çevrenize karşı daha cömert davranabilirsiniz. Çarşambadan pazara empati yetiniz, içgüdüleriniz ve duyularınız kuvvetlenebilir. Tanımadığınız kişilere karşı daha mesafeli, sevdiklerinize karşı da daha korumacı davranabilirsiniz.

Yay burcu​

Bu hafta kalbinizin sesini dinlemenin daha kolay bir yolunu bulabilirsiniz. Kendinizi güçlü, özgüvenli ve seksi hissedebilirsiniz. Flörtleşmek, sosyalleşmek, yaratıcı veya finansal projelerle uğraşmak için iyi bir zaman olabilir. Perşembeden pazara aileniz veya yakın partneriniz konusunda kendinizi ekstra sorumlu hissedebilirsiniz. Bu hissi ilişkilerinizde istikrar ve güvenlik duygularını artırmak için kullanılabilirsiniz.

Oğlak burcu​

Sosyalleşeceğiniz, sevdiklerinizle, iş arkadaşlarınızla iyi ilişkiler geliştireceğiniz bir hafta olabilir. Kendinizi din, maneviyat, siyaset, sosyal konular ve felsefe ile daha fazla ilgilenirken bulabilirsiniz. Çarşambadan pazara keskin zekanız ve dürüstlüğünüz ile kendiniz daha iyi ifade edebilirsiniz. Kaba olmadan dobra olabilir, düşüncelerinizi çekinmeden etrafınızla paylaşabilirsiniz.

Kova burcu​

Pazartesiden perşembeye kişisel etkileşimler daha yoğun ve heyecanlı hale gelebilir. Daha girişken hissedebilir, arzularınızı daha iyi ifade edebilirsiniz. Yeni bir finansal girişime veya rekabet içeren herhangi bir aksiyona geçmek isteyebilirsiniz. Cumadan pazara çevrenize karşı daha duyarlı olabilirsiniz. Yine de başkalarına yardım etmeden önce kendi hedefleriniz ve hayallerinizi tehlikeye atmadığınıza emin olmalısınız.

Balık burcu​

Pazartesi ve salı, daha dışa dönük, iyimser ve cömert olabilirsiniz. Artan özgüveniniz ile sınırları zorlamak ve hayatı sonuna kadar deneyimlemek isteyebilirsiniz. Çarşambadan pazara artan hassasiyetiniz sizi daha sezgisel, şefkatli ve romantik yapabilir. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için içgüdülerinize güvenebilirsiniz. Diğer insanlarla ve tüm evrenle daha büyük bir bağlılık hissinin tadını çıkarabilirsiniz.

livetobloom

tumblr_8424ea7f9c2487eb0be404da70f961d0_cff63480_1280.jpg

KOÇ: Geçmişte ektiklerinizi biçeceğiniz dönemlerdesiniz. Eş, ortak veya aile büyükleriyle ikilemde kaldığınız sorunları aşma imkanı var. Aniden farklı ve yeni güzel fikirler geliştirebilirsiniz. Hastaysanız iyileşeceksiniz. Ek bir para gelebilir.

BOĞA: Ani duygu durum değişiklikleriyle yapmayacağınız şeyler yapma riskinizin olduğu bu haftada, iyice düşünerek hareket etmeye çalışın. Bazı şeyleri çok fazla takıntı haline getirebilirsiniz. Ön planda olmak isteyeceğiniz için, umulmadık hareketler yapabilirsiniz.

İKİZLER: Aşk, ticaret, hukuki ve eğitimle ilgili konuları çok kafanıza takabilirsiniz. Duygularınızı da dışa yansıtmadan içinizde yaşayacaksınız. Sosyal ortamlarda daha çok bulunacak ve çevrenizi genişleteceksiniz. Özveriyle emek verdiğiniz şeylerin karşılığı geliyor.

YENGEÇ: Kariyerinizin yükseleceği ya da toplumdaki konumunuzun iyileşeceği güzel bir dönemdesiniz. Sağlık sorununuz varsa iyileşeceksiniz. Eş veya ortağınızla sorumluluklar nedeniyle zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Duygusal olarak anlaşılmadığınızı düşüneceksiniz.

ASLAN: Kredi, miras, ödemelerle ilgileneceksiniz. Hastaysanız başarılı bir operasyon geçirebilirsiniz. Bazı ortaklık anlaşmalarınızda aksilikler çıkabilir. Eşiniz veya ortağınızla iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Bekarsanız size zıt özelliklerde birine çekim duyabilirsiniz.

BAŞAK: Ortaklık veya evliliğinizle ilgili şanslı bir dönemdesiniz. Ancak bu hafta yapacağınız anlaşmanın şartlarını iyice incelemeniz gerekiyor. Aksi halde zorluklarla uğraşmak zorunda kalırsınız. İlahi koruma etkisiyle, tüm engelleri kolay atlatacaksınız.

TERAZİ: Günlük işlere odaklanacaksınız. Birçok şeyle aynı anda ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Ancak hepsini çözecek enerjiniz de olacak. Ailevi nedenlerle işinizden ayrılmanız gerekebilir. Sorumluluk aldığınız her konudaysa başarı sizinle.

AKREP: Aşk, çocuk, hobiler ön planda olacak. İlham gerektiren işlerde oldukça başarılı olma fırsatı mevcut. Bekarsanız hayalinizdeki evlilik teklifini alabilirsiniz. Çocuk sahibi olabilirsiniz. Aile içi iletişimde oldukça zorlanacaksınız. Kariyer veya sizi geliştiren işlere odaklanın.

YAY: Aile, ev, emlak işlerine yoğunlaşacaksınız. Hafta sonu hayalinizdeki evi alma fırsatı var. İçe kapanmak yerine, çalışmaya odaklanırsanız kalp sesinizle çok yol alabilirsiniz. Bu hafta yapacağınız sözleşmenin şartlarına çok dikkat etmelisiniz.

OĞLAK: Yaşça büyükleriniz tarafından çok baskılandığınızı hissedebilirsiniz. Partneriniz duygusal olarak sizi zorlayabilir. Kardeş ya da yakın arkadaşınızdan alacağınız destekle bu durumdan çıkmayı başaracaksınız. Yeni bir telefon, araba ya da elektronik cihaz alabilirsiniz.

KOVA: Yaşam enerjinizin, bereketinizin artacağı bir döneme girdiniz. Geçmişte yaptığınız iyiliklerin ve aldığınız sorumlulukların karşılığı gelecek. Kariyerinizle ilgili konularda duygusal davranırsanız kaybedeceğiniz bir haftadasınız. Aklınızla karar alın.

BALIK: Şansın yanınızda olduğu bir hafta. Geçmişten gelen bazı anlaşmazlıklar yeniden gündeminize gelecek. Topluma verdiğiniz destekler sayesinde bir hayalinizi gerçekleştirme fırsatı var. Kazançlarınızla ilgili ani kararlar alabilirsiniz. Akılla hareket edin.

Aysun Koç

tumblr_5827d8b60ecaf79a554986567f37cc3b_e624a87c_1280.jpg

Koçlar bu haftaya sakin başlayacak ve hafta ortasına doğru yoğunlaşacaksınız. Venüs Mars kavuşumu sizi sosyal bir kelebek yapacak. Programlarınızı 10’undan önce yapın. Hafta sonu aşk rüzgarları yoğun esebilir.

Boğalar bu haftaya hızlı bir giriş yapıyor! hafta ortası yapmaları gereken maddi hesaplar olabilir. Gelecek günler için oldukça motive hissedebilirsiniz. Üstlerinizle aranızın iyi olması para olarak size geri dönecektir. Hafta sonu ailenizle zaman geçirmek iyi gelebilir.

İkizler haftaya sessiz başlasa da gittikçe açılacaklar. Yeni günlere karşı motivasyonları tam! Okumak, öğrenmek için acele ediyorsunuz ama bu iyi bir şey. Çünkü bu hafta aslında özgürlüğün tadına varacaksınız. Hafta sonu ise programdan programa atlayabilirsiniz.

Yengeçler haftaya umut dolu başlayacaklar. Geleceğe bakıyorlar ve gelecekteki ideallerini yaşam geçirmeye hazırlar. Bu hafta ilişkilerle alakalı bazı tutkusal problem yaşayabilirsiniz, buna dikkat edin. Hafta sonu ise sizin için çok keyifli geçebilir!

Aslanlar haftaya zirvede ve son derece hırslı başlayacaksınız. Bu hafta ilişkilerdeki gelişmeler son derece içinize sinen gelişmeler olacaktır. Partneriniz sizi destekleyecek. Haftasonuna doğru ise enerjiniz epey yükseliyor!

Başaklar haftaya neşeyle başlıyor. Bu hafta işiniz yoğun olabilir; yeni çalışma arkadaşları edinebilir ve çalışma ortamında yeniliklere başlayabilirsiniz.10’undan sonra ilişkilerle iletişime açık olacak ve partnerinize karşı anlayışlı davranacaksınız.

Teraziler haftaya kararlı başlıyor. Ne istediğinizi ve onu nasıl yapacağınızı biliyorsunuz. Sevdiğiniz şeyleri yapmak için kendinize güveniniz tam! Ama yine de kendinizi beğenmişlikten uzak durun. Hafta sonu son derece sosyal geçecektir.

Akrepler haftaya son derece güzel hissederek başlıyor. İlişkiler gündeminizde.. Bir yandan ev ve aile konularıyla alakalı yeni başlangıçlar var. Mesela evinizi tadilat ettirmek veya güzel bir tablo almak için harekete geçebilirsiniz. Hafta sonu yaptıklarınız çok konuşulacak.

Yaylar haftaya istedikleri verimi alarak başlıyorlar. Çalışıyorsunuz ve emek veriyorsunuz. Bunların karşılığını alacaksınız. Sosyal medya konularında aktif olabilir ve ifade etmek istedikleriniz için girişken olabilirsiniz. Hafta sonu ani programlar olabilir.

Oğlaklar haftaya epey coşkulu başlıyorlar. Size aşk çok yakışıyor! İçinizdeki yaratıcılığı ortaya çıkarıyor… Para konularında biraz elinizi sıkmanız gerekebilir ve bu size güven verecek. Hafta sonu ise aşk açısından tutkulu geçecektir.

Kovalar haftaya son derece girişken ve uyumlu başlayacak. Burcunuzda kavuşan Mars ve Kova enerjinizi tamamen yeniliyor. Bu dönem en çok kendinizi düşüneceksiniz. Hafta sonu ise ilişkilerdeki gelişmeler yüzünüzü güldürecek.

Balıklar haftaya yoğun bir tempoyla başlayabilirler. Bu onların hoşuna gidecektir çünkü işle alakalı görüştükleri kişilere belli bir güven verebilirler. 10’undan sonra isteklerinizi ifade etmek konusunda hevesli olacaksınız. Hafta sonu ise diyete başlayabilirsiniz.

banu Sayki

tumblr_6cf78f195354078b564aefaccf598c7d_cbce2b78_1280.jpg

Burçlarınızla birlikte Yükselen burçlarınızı okumayı unutmayın.

Koç: Maddi konularda âni, sürpriz atılımlar, yatırımlar yapabilirsiniz. Elinize beklemediğiniz yerden ara geçebilir bunun yanında âni para çıkışları da olabilir. Dikkatli olmanız da fayda var. Sosyal grup ve çevrelerde parlayabilirsiniz. Arkadaşlık, ortaklıklar, flört konularında bir süre yıldızınız parlayacak. İyi değerlendirin. Kariyerinizde bir süredir yaşadığınız çalkantılı duruma son noktayı koymak isteyebilirsiniz. Düşünmeden hareket etmeyin.

Boğa: Haftaya duygusal anlamda rahat başlıyorsunuz. Ancak bu durum çabuk değişkenlik gösterebilir, kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Umutlarınız, hayalleriniz, hedefleriniz konusunda oldukça kararlı ve iyimsersiniz. Bu durum sizin sonuca gitmenizi kolaylaştıracak. Uzun yoldan misafirleriniz gelebilir, bu misafir hayatınızla ilgili olumlu gelişmelerde size yardımcı ve destek olacak. Hafta sonunda aile toplantısı olabilir. Aile büyüklerinizle sık sık bir araya gelmeye gayret edin.

İkizler: Yeni bir yabancı dil öğrenmek, yurt dışı eğitim, seyahat, ticaret gibi konularda girişimleriniz olacak. İlerleyen zamanlarda bugün yaptığınız yatırımların faydasını göreceksiniz. Kariyerinize yeni bir yön vermek için bazı kararlar alacaksınız. Kredi çekebilir, birilerinden borç alabilirsiniz. Başkalarına verdiğiniz borçları almak da zorlanabilirsiniz. İkili ilişki ve ortaklıklarınızda bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Mahkemesi olanlar davalarını sıkı takip etsinler.

Yengeç: Bu hafta yeni derneklere, sosyal organizasyonlara, davetlere katılabilirsiniz. Buralarda yapacağınız yardımlarla ön plana çıkarak adınızı duyurabilirsiniz. Uzak yoldan misafirleriniz gelecek. Bir süre onların işleriyle ilgileneceksiniz. Aile içi çıkan pürüzleri siz halletmek zorunda kalabilirsiniz. Çocuklarınızın eğitimiyle ilgili yeni bazı kararlar alacaksınız. Parasal konularda kendinize ek gelir yaratma konularına odaklanabilirsiniz.

Aslan: İkili ilişkiler, ortaklıklar konularında hızlı kararlar verme dönemindesiniz. Bazı ilişkileri hızla bitirebilir, yeni ortaklıklar kurabilirsiniz. Bu konuda başka kişilere danışmanlık da verebilirsiniz. Size düşmanlık yapan kişileri stratejik kararlarla bertaraf edebilirsiniz. Dışarıdan elinize geçecek olan paralarla yeni yatırımlar yapabilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Ev ve iş konularında günlük yaşam düzeninizi değiştirerek kendinizi ferahlatabilirsiniz.

Başak: Çalışma ortamınızı değiştirebilir, iş arkadaşlarınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. Uzun süredir üzerinde çalıştığınız işleri artık bitirme dönemine girdiniz. Kendinize yeni bir sağlık, diyet, spor programı oluşturabilirsiniz. Günlük çalışma ve yaşam programını değiştirmek ilk başta size zor gelebilir. Fakat uzun vadede faydasını göreceksiniz. Yalnızlar için yeni flörtle gündeme gelecek. Birlikteliği olup da sorun yaşayanlar bu sorunları çözme devresine giriyorlar.

Terazi: Kredi, nafaka, vergi, miras konularında bazı pürüzler çıkabilir. Bunların peşinde koşturmak zorunda kalabilirsiniz. Elde edeceğiniz parayla yeni yatırımlar yapabilirsiniz. Beklenmedik borçların altına girmemeye gayret edin. Evinizle ilgili tadilat, tamirat, dekorasyon işleri gündeme gelebilir. Hobi olarak yaptığınız çalışmaları profesyonelliğe çevirebilirsiniz. Bu hafta aşk/flört hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayacaksınız. Yeni teklifler alabilirsiniz.

Akrep: Ev, aile konularında birtakım hareketlenmeler olacak. Yaşadığınız yeri değiştirmek isteyebilirsiniz. Birlikte yaşadığınız hane halkıyla aranızda bazı anlaşmazlıklar olabilir. Kiracılar ev sahipleriyle pürüzler yaşayabilir. Ya da yaşadığınız yerle ilgili birtakım yeni düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Ayrıca işlerinizi internet üzerinden yürütmeye ağırlık verebilirsiniz. Bu sizler için daha verimli olacaktır. Eş ve ortaklarınızdan bu konuda destek alacaksınız.

Yay: Yakın çevreniz, akraba ve kardeşlerinizle birlikte yapmayı düşündüğünüz ortaklı işlerde bazı pürüzlerle karşılaşabilirsiniz. Bazı şeyler sizde hayal kırıklığı yaratabilir. Bunlar gözünüzü korkutmasın. Ayrıca sağlığınıza özen ve önem göstermeniz gereken bir haftadasınız. Harcamalarınızda abartıya kaçmayın. Gelir gider dengesini korumaya çalışın. Kısa mesafe seyahatleriniz, ziyaretleriniz artabilir bu hafta. Boyun ve boğaz bölgesindeki rahatsızlıklarınızı hafife almayın.

Oğlak: Bu hafta kendi kazançlarınızı, yatırımlarınızı arttırma planlarınızla ilgili çalışmalarınız olacak. Öz kaynaklarınızı çoğaltmak için neler yapabileceğinizle ilgili kafa yoracaksınız. Yeni bir ev, araba alabilirsiniz. İşinizdeki pozisyonunuzu gözden geçirip yeni taleplerde bulunabilirsiniz üstlerinizden. Yakın çevrenizden bu her konuda destek alma şansınız var her konuda. Talepleriniz olumlu değerlendirilebilir. Maddi konularda risk almak isteyebilirsiniz. Şanslı görünüyorsunuz.

Kova: Bir süredir çıkmazda olan konularla ilgili tıkanıklıklar artık açılmaya ve hız kazanmaya başlıyor. Yeni başlangıçlar için ideal zamanlara giriyorsunuz. İşler ummadığınız şekilde hızlanıp akabilir. Bu durum sizi bile şaşırtacaktır. Ev ve işyerinizde bazı düzenlemeler yapabilirsiniz. Ev ya da ofisinize yeni mobilyalar alabilirsiniz. Kendinizde imaj değişiklikleri yapabilirsiniz. Estetik operasyon geçirebilir, giyim kuşam stilinizi değiştirebilirsiniz. Toplum içinde parlama zamanınız geldi.

Balık: Haftaya iş, aile, arkadaşlarınızdan alacağınız güzel haberlerle başlayacaksınız. Kendinizi çok enerji dolu ve kıpır kıpır hissedeceksiniz. Öğrenci olanlar yeni bir burs kazanabilirler. İş arayanlar iş bulabilirler. Kariyerinizde terfi alabilirsiniz. Ufak tefek ev kazalarına ve sakarlıklara karşı dikkatli olun. Doğa gezilerine çıkabilirsiniz. Bilinçaltı ve şifalanma çalışmaları size iyi gelecek. Bilinçaltınızın çok hızlı ve iyimser çalıştığı bir döneme girdiniz çünkü.

Herkese mutlu haftalar…

AstroKedi Dilâra

X