Premature Bebekler 7 ay 1 haftalik bebek

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Neden baskasinin bebeginin resmini paylasiyorsunuz? Yaptiginiz suc.
haklisiniz fakat annesi yurtdisinda yerlesik bir yabanci.. Arkadasim normalde cok beyefendi biridir nasil boyle gir gaflete dustum diye uzulmekte.. Bende cok bilemedigimden siz degerli arkadaslarimizin gorusune basvurmak istedim olabilir mi diye..

haklisiniz fakat annesi yurtdisinda yerlesik bir yabanci.. Arkadasim normalde cok beyefendi biridir nasil boyle gir gaflete dustum diye uzulmekte.. Bende cok bilemedigimden siz degerli arkadaslarimizin gorusune basvurmak istedim olabilir mi diye..
Yurtdisinda olunca yaptiginiz sucun derecesi hafiflemiyor.

Buradan bakinca arkadasiniz hic de beyefendi gorunmuyor.

Ayrica, arkadasiniz o kadar klasik bir erkek ki. Bu konuyu “bana baglanma” diye actigina yemin ederim ama ispat edemem. Ya da belki ederim ya; ardinda bebek gibi delil birakmis. Azicik bekleyeyim. 😏

Beyefendi insanlar da sevişebilir. Akıllı beyefendiler korunur.

Merhabalar, bir arkadasim yurtdisinda bir bayanla beraber olmus, bu surecte kadin gebe kalip, 7 ay 1 hafta sonra cocuk dogurmus. Cocugun resmini bana gosterdi hic erken dogmus birine benzemiyor. Sizce 7 ay 1 hafta da bu goruntu de bir bebek olurmu?
7 ay 1 hafta sonra bebek dogduysa , hamilelik son adet tarihinden başlayarak sayıldığı için. Bebek 7 ay 3 haftalık iken doğmuştur. Başkasının bebeğinin resmini paylaşmayın. DNA testi yaptirirsa herşey ortaya çıkar.

yok hayir universiteden hoca arkadasim, ayni calisma odasini paylasiyoruz. Ben nisanliyim kardesim gibidir kendisi..

Cok afedersiniz bende ayni telkinde bulundum, fakat bir kaza oldugundan bahsetti, detaya inmek istemedim.. Sizlerden nacizane beklentim, konuya karsin gorusleriniz, ahlaki degerlendirmeleriniz degil...

Ilginiz icin yinede tesekkur ederim.

7 ay 1 hafta sonra bebek dogduysa , hamilelik son adet tarihinden başlayarak sayıldığı için. Bebek 7 ay 3 haftalık iken doğmuştur. Başkasının bebeğinin resmini paylaşmayın. DNA testi yaptirirsa herşey ortaya çıkar.
Bir yurtdisi gezsisinde tanisilmis, sonrasi gelen bir durum degil.. bu sebepten yuzgoz
Olmaz gibi. Küvözde olması gerekiyo zaten.
Tesekkur ederim Merve hanim, bu sekilde tecrube sahibi arkadaslarimiz cevaplayabilirse sevinirim. Kendi ahlaki yargilarimizi degilde , durumu degerlendirirseniz sevinirim.

Bir yurtdisi gezsisinde tanisilmis, sonrasi gelen bir durum degil.. bu sebepten yuzgoz

Tesekkur ederim Merve hanim, bu sekilde tecrube sahibi arkadaslarimiz cevaplayabilirse sevinirim. Kendi ahlaki yargilarimizi degilde , durumu degerlendirirseniz sevinirim.
Ahlakına değil aklına eleştiride bulundum ayırdedebilseniz keşke. Neden sevisti demiyorum. Neden korunmadı diyorum. Neyse iyi forumlar.

Çok zor... Küvözde olması lazım. Solunum sıkıntısı çekebilir ciğerler gelişimini tamamlamadığı için. Ve gözlerini çok çok zor açar.

Merhabalar, bir arkadasim yurtdisinda bir bayanla beraber olmus, bu surecte kadin gebe kalip, 7 ay 1 hafta sonra cocuk dogurmus. Cocugun resmini bana gosterdi hic erken dogmus birine benzemiyor. Sizce 7 ay 1 hafta da bu goruntu de bir bebek olurmu?
bu çocuk prematüre bir bebeğe benzemiyor.

bir de resmi kaldırın zira başınız derde girebilir. sonuçta yaptığınız bir suç.

bir de sizi tanıyan birileriyle karşılaşabilirsiniz.

saniyorum ki filtreleri ile oynamis, cocuk tam beyaz olmasada melez gibi duruyor resminde.. Cunku kadin gercekten bir hamilelik donemi gecirmis, sosyal medya hesaplarinda paylasmis...

saniyorum ki filtreleri ile oynamis, cocuk tam beyaz olmasada melez gibi duruyor resminde.. Cunku kadin gercekten bir hamilelik donemi gecirmis, sosyal medya hesaplarinda paylasmis...
benim bebegimde erken doğdu yanliz fotografla gerçek görüntü bir olmuyor özellikle sadece yüz kısmı çekilince

ben
benim bebegimde erken doğdu yanliz fotografla gerçek görüntü bir olmuyor özellikle sadece yüz kısmı çekilince

size yolladigim resim yeni dogum yapildigi zamanmis güya. bu yolladıgımda onlardan biri. Şuan 4 haftalık olduğu iddia ediliyor, 4 haftalık resmi de ekte. Bana ne 7 ay 1 haftalık hali prematüre geldi, nede 4 haftalık hali... cocuk cok daha büyük duruyorç

X