7 aylık bebeğimi kayınvalidem sürekli istiyor.

Merhaba arkadaşlar, 6 aylık bir oğlum var. Kayınvalideme çok yakın oturuyorum. Habire gelip gidip oğlumu istiyorlar. Neredeyse her gün. Bu güne kadar akşamları gelip alıyorlardı saat 7 gibi 2-3 saate geri getiriyorlardı. Bu gün eşime söylemiş sabah işe giderken oğlanı bana bırak diye. Saat sabah 7 den itibaren ikindiye kadar 6 aylık bebeğin annesinden ayrı kalması doğru mu? Kayınvalideler sizden cevap bekliyorum. Kendimi sürekli yatıştırmaya çalışıyorum ama asla içime sinmiyor. Ben mi büyütüyorum kafamda aşırı merak ediyorum.
ne alaka be? nasıl sınır oldum hele o gorumceme emzır dedı yazmıssın ya boga gıbı burnumdan soluyorum.ne munasebet be? senın olmadıgın yerde 6 7 ayık cocugun ne ısı var? alıp alıp gıtmelerı ne alaka sen yoruldum bak derken bıle evıne cagırırsın bırıne bırakmazsın? yanı sabahın 7 sınde orda napıcaklarmıs? cocugu kendılerıne alıstırıp senı postalamayı dusunuyo da olabılır bu kayınvalıde . aklındadbulunsun. sumsuk sumsuk dururum da cocugum konusu oldu mu kaplandan beter olurum ses cıkarmak neymıs gorurler. ben de susuyodum . artık susmuyorum bak nefret etsın benden hıc bı yerım eksılmedı senın de eksılmez..

Nasıl yani yaa çocuğu alıp siz yanında yokken evlerine mi götürüyorlar, hiçbir gerekçe yokken? Üstelik daha 6 aylık bebek 🤦🏼‍♀️
Daha doğurmadım ama kimse kusura bakmasın benden alıp arka odaya bile götüremezler 😅 Sevmek isteyen gelsin benim evimde sevsin bir zahmet. Ayrıca corona vakaları yine aldı başını gidiyor. Oyuncak mı bu elden ele

Merhaba arkadaşlar, 6 aylık bir oğlum var. Kayınvalideme çok yakın oturuyorum. Habire gelip gidip oğlumu istiyorlar. Neredeyse her gün. Bu güne kadar akşamları gelip alıyorlardı saat 7 gibi 2-3 saate geri getiriyorlardı. Bu gün eşime söylemiş sabah işe giderken oğlanı bana bırak diye. Saat sabah 7 den itibaren ikindiye kadar 6 aylık bebeğin annesinden ayrı kalması doğru mu? Kayınvalideler sizden cevap bekliyorum. Kendimi sürekli yatıştırmaya çalışıyorum ama asla içime sinmiyor. Ben mi büyütüyorum kafamda aşırı merak ediyorum.
Doğru değil ne münasebet. Götüren kocayı da isteyeni de paylarım ne saçma şey. Nasıl gönderiyorsunuz?

Afedersin ama 6 aylik bebenin b.klu bezini kurban ederim. Sadece kvye diil kendi anneme de. O kadar saat her gun niye ayrilsin sut kokulu bebe annesinden. Kocan da kendi dogurup onu versin her gun birilerine ne demek goturun elma armut verio sanki

Asla bir tepki gösteremiyorum. 2 gün önce akşam saat 7 de aldı görümcem dedim ki " saat 8 e kadar getirin çünkü 8 de uykuya yatırıyorum sonra uyku düzeni bozuluyor ve huysuzluk yapıyor" bi garip haller edalar içinde "hiç almıyım o zaman 1 saat için" demeye başladı o sırada eşim dedi " al ya götür 1-2 saate getirirsin" diye. Görümcem gidince de "almayın diyosun resmen ne olcak" dedi. Yani eşim de bu konuda asla benim tarafımda değil. Dolayısı ile hiç ağzımı açamıyorum. 3 yıllık evliyim
Çocuk bu verilirmi lütfen daha küçücük ne yapmaya çalışıyorlar anlamadım sizin adınıza üzüldüm ben olsam asla vermem emzirmiyirmusinuz

Bebeğiniz cok küçükmüş o kadar saat sizden ayrı kalması dogru değil sizde onunla beraber gidin olmaz böyle bir şekilde agirliginizi koymanız lazım. Hem duruyor mu ki gittiğinde? Benim oglum o kadar küçükken,kendi evimde, babasına ve babaannesine bırakıp bir yere gittiğimde hemen geri dönmek zorunda bırakırdı beni.

Kız anam kız bacım kız kardeşim eyyyy arkadaşım nolur kavga etme bak o çocuk biraz büyüyünce biri alsa bi saat baksa diye Allaha yalvaracaksin. Birak baksınlar daha ne istiyorsun ayyy

X