7 günlük sadece su içiyorum ve 2. Günüm

ekosistem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2024
6
4
24
Arkadaşlar benim boyum 164 kilom 74.6 ve öyle kilolu duran biri değilim fitness yapmamdan kaynaklı kas kütlem fazla ve ağırlığımda fazla . 1 martta su diyeti yapmaya başladım ve bugün 2. Günüm . Sağlıkçı olduğum için tabiki önceliğim bunu araştırmak oldu ve sağlık konusunda zararı yerine hep yararlı yazılar ve söyleşiler gördüm ve başladım . Hedefim 7 gün yapmak ama eğer zorlanmazsam 20 gün yapmayı düşünüyorum. İlk gün çok zorlamadım çünkü yemek yemeyi seven bir insan değilim yani ara ara kendimi aç bırakmayı seven biriyim . Tabi şu orucunu hiç yapmadım bu benim içinde ilk olacak . Hergün nasıl geçtiğini sizinle paylaşacağım. İlk gün sadece su içtim ve bir fincan kahve içtim. İlk gün çok zorlamadı hafif mide bulanmaları ve yemek yeme hissi vardı ama rahatlıkla atlatabileceğim seviyedeydi . 74.6 kilo ile başladığım bu diyetin 2. Gününde tartıda 72.4 kilo çıktım ama tabiki nöbet tuttuğum için sürekli hareket halindeydim. Çalışırken aklıma yemek gelmiyor genelde boş günlerimde yemek yiyesim geliyor . Bakalım bugün 2. Günüm ve ilk 3 gün zor olacağını ondan sonra rahatlayacağımı düşünüyorum çünkü detaylı araştırdım ve hep bu yönde bilgi verilmiş . 3. Gün görüşmek üzere

Su diyetinin 3. Gününden merhabalar . Bugün sabah tartıldım 71.1 çıktım. Çok hızlı kilo kaybediyorum ama kendimi çok iyi hissediyorum dinç hissediyorum. Hiç aç değilim sanki daha yeni yemek yemişim gibi . Gerçektende ilk 3 gün zor oluyormuş ama ben 3 . Günde olmama rağmen baş dönmem mide bulanmam ve açlık hissim resmen yok oldu gibi. Ben 7 gün yapıp bırakacağım sonra tekrar yapacağım ama bırakma dediğim yine yememi artırmayacağım . Şimdiden midemin küçüldüğünü hissediyorum. Çok merak ediyorum yarın tartıda 69 u görebilecek miyim ? Bu arada sporda yapmaya başlayacağım çünkü ilk 3 günün geçmesini bekliyordum . Bugün çalışıyorum yarın spora gideceğim çok yüklenmeden cardio yapacağım. Çünkü hem daha hızlı kilo verip hemde sarkma olmasın istiyorum. Yarın görüşmek üzere

sadece su içerek işe gidiyorsunuz, nöbetinizi tutuyorsunuz ve spor da yapıyorsunuz? 🤔 düşüp bayılmadan önce yemeğinizi yiyin derim. en azından günde tek öğün yapın kahvaltı gibi

Suyla birlikte tuz tüketiyor musunuz? Elektrolitlerinizi nasıl dengeleyeceksiniz bu sürede

X