7.hafta hamilelik bebek kaç mm olmalı

missme

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2022
9
3
31
Herkese merhaba, 7 hafta 1 günlük hamileyim.kalp atışını duyduk.
Bugn ultrasonda bebek 6.5 mm çıktı. Sizce normal mi ? Sizin ki bu haftada kaç mm ydi ? Herkese şimdiden teşekkür ederim

Benimki 8+4 te 19 mm idi 7. Haftalarda hiç gitmedim bilemiyorum

Canım bende dün gittim 7+2 10 mm dedi kalbini duyduk .
Seninde normal Gayet güzel hiç takılma derim

Peki kızlar belirtileriniz neler benim ara ara olan sabah bulantısi ve bazen kusma gün içinde halsizsim normal olarak ve tansiyon sorunum var yükseliyor
Belirtilerim kaybolunca korkuyorum bir şey oldu diye siz de de oluyot mu ben mi cok evhamlıyım 😔😔😔

Peki kızlar belirtileriniz neler benim ara ara olan sabah bulantısi ve bazen kusma gün içinde halsizsim normal olarak ve tansiyon sorunum var yükseliyor
Belirtilerim kaybolunca korkuyorum bir şey oldu diye siz de de oluyot mu ben mi cok evhamlıyım 😔😔😔
Benimimde ilk defa kusma geçen gün oldu. Ufak ufak bulantılar vardı. Normalde acikan bı insan değilim ama sürekli bişey yeme isteği ve midemi bastırma isteği duyuyorum 🙂
Ve normalde uykuyu severim ama cok uykusuzluk oluyor geceleri rahat uyuyamıyorum.
Bir kaç gün bunların hiçbirini hissetmedim. Bende korkmuştum. Bence çok evham yapıyoruz. benim ilk hamileliğim olunca. Galiba sizinde öyle ,,🙂

X