7 haftalık gebelik ama 6 hafta gözüküyor ama bebek gözükmüyor.

senaaanur

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2017
518
172
32
Bende son 10 gündür ne göğüs ağrısı ne baş dönmesi ne de sık idrara cıkma bile bitti ve düşük yaptığımı öğrendim umarım siz benim gibi bir son yaşamazsınız cok zor bir dönem Allah düşmanıma bile vermesinn. İnşallah sizin bebeğiniz iyidir..
Benım de önceki düşüğümde kanama gelene kadar gogus karıncalanmaları devam edıyordu kanama gelmesiyle son buldu bel ağrım basladı yogun bir sekılde😣 şu an kanamam vs yok goguslerım de arada sünüyor arada batıyor anlamadım Allah hakkımızda hayırlsını nasip etsin

senaaanur

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2017
518
172
32
Benım de önceki düşüğümde kanama gelene kadar gogus karıncalanmaları devam edıyordu kanama gelmesiyle son buldu bel ağrım basladı yogun bir sekılde😣 şu an kanamam vs yok goguslerım de arada sünüyor arada batıyor anlamadım Allah hakkımızda hayırlsını nasip etsin
Yanı aslında 1 hafta once durmus ama ben anlayamamısım😞 çünkü zaten basından beri mide bulantım hıc olmamıstı tek belirtim goguslerımdi o da gecmemıstı

YumyumAnne

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2021
20
3
24
Benım de önceki düşüğümde kanama gelene kadar gogus karıncalanmaları devam edıyordu kanama gelmesiyle son buldu bel ağrım basladı yogun bir sekılde😣 şu an kanamam vs yok goguslerım de arada sünüyor arada batıyor anlamadım Allah hakkımızda hayırlsını nasip etsi

YumyumAnne

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2021
20
3
24
Amin . Yarın doktora gitsemmi kararsızım zaten değerler kendi kendine düşüyor zamanla mı gerçekleşcek düşüğüm ne yapsam hiç bilmiyorum

senaaanur

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2017
518
172
32
Amin . Yarın doktora gitsemmi kararsızım zaten değerler kendi kendine düşüyor zamanla mı gerçekleşcek düşüğüm ne yapsam hiç bilmiyorum
Bence doktora mutlaka git canım kendın düşük yapsan bıle parca kalabılır doktorun nasıl yonlendırır bılmıyorum ama kürtaj en sağlıklı yöntem rahmının hasar almayacagı işlem.. düşükte parca kalabılır be rahim içi yapısıklıga neden olabılır veya cok sancılı kanamalı da başlayabilir

YumyumAnne

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2021
20
3
24
Bence doktora mutlaka git canım kendın düşük yapsan bıle parca kalabılır doktorun nasıl yonlendırır bılmıyorum ama kürtaj en sağlıklı yöntem rahmının hasar almayacagı işlem.. düşükte parca kalabılır be rahim içi yapısıklıga neden olabılır veya cok sancılı kanamalı da başlayabilir
Kürtaj dan cok korkuyorum anestezi altında mı yapılır acaba ☹️☹️

senaaanur

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2017
518
172
32
Kürtaj dan cok korkuyorum anestezi altında mı yapılır acaba ☹️☹️
Evet genel aneztezi ile yapılıyor inanın korkulacak hıcbırsey yok.. max 15 dakıkada hıcbırsey olmamıs gibi uyanıyorsun psıkolojık etmenleri saymazsak tabi.. çok basıt bır işlem evde düşük yapmak daha tehlıkleli gelıyor bana ama doktorun en iyisini bilir ve yonlendırır sakın ol olurmu..

YumyumAnne

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2021
20
3
24
Evet genel aneztezi ile yapılıyor inanın korkulacak hıcbırsey yok.. max 15 dakıkada hıcbırsey olmamıs gibi uyanıyorsun psıkolojık etmenleri saymazsak tabi.. çok basıt bır işlem evde düşük yapmak daha tehlıkleli gelıyor bana ama doktorun en iyisini bilir ve yonlendırır sakın ol olurmu..
Peki tamam teşekkür ederim sakin olmaya çalışcam😌

senaaanur

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2017
518
172
32
Dün gittim kese büyümemiş 9 gün aradan sonra sadece 3 günlük gibi büyümüş . 9 gün önce 5+4 tü dün 6 haftalık büyüklüğe ulaşmış ancak. İki kere beta hcg bakalım değerin düşüyorsa kendiliğinden düşük yaparsın dedi düşmezse pazartesi ac gel kürtaj yapayım dedi. Dün betahcg yaptırdım 8.892cıktı yarın tekrr yaptırcam sonuca göre yol izlicez. İnşallah sen güzel haberler alırsın..
Ne yaptın canım gittinmi doktora merak ettim seni

YumyumAnne

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2021
20
3
24
Ne yaptın canım gittinmi doktora merak ettim seni
Dün saat 11 de kürtaj oldum . Anestezi altında yapıldı, bedenen acı hissetmedim ama ruhen cok zor oldu. Allah daha beterin korusun diyorum yinede 😌😌😌
Sağolasın bu arada beni merak ettin en yakın arkadaşlsrım bile yazmadı. ..

senaaanur

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2017
518
172
32
Dün saat 11 de kürtaj oldum . Anestezi altında yapıldı, bedenen acı hissetmedim ama ruhen cok zor oldu. Allah daha beterin korusun diyorum yinede 😌😌😌
Sağolasın bu arada beni merak ettin en yakın arkadaşlsrım bile yazmadı. ..
Ya gözlerim doldu🥺 çok sükür atlattın artık yaşanan hersey bize tecrübe dediğin gibi Rabbim beterinden korusun... inşallah bundan sonraki surecin harika olur güzel haberler verirsin bize🤲

YumyumAnne

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2021
20
3
24
Ya gözlerim doldu🥺 çok sükür atlattın artık yaşanan hersey bize tecrübe dediğin gibi Rabbim beterinden korusun... inşallah bundan sonraki surecin harika olur güzel haberler verirsin bize🤲
İnşallah cnm, siz hamilesiniz bana da dua edin hamile kadının duası daha güzel olur. ... 😌😌

Villanelle

devil in disguise
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2021
1.800
4.421
Benim ikiz bebişler. Aynı gün döllendiler, aynı gün transfer edildiler ama 6.haftada biri tutmuş diğer kese boş demişlerdi. Ama sonradan ikisinin de dolu olduğunu gördük

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-04-2022

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 89 gün kaldı.

Bebeğinizin vücüdundaki yağ oranı artmaya devam ediyor ve şu anda vücudunun %2-3'ü yağdan oluşmaktadır.Zaman zaman, rahminizin büyümesi ve bağların gerilmesinden dolayı pelvik (kasık) ağrıları görülür. Dinlenmek bu gibi durumda size yardımcı olacaktır. Bebeğinizin tekmelerini saymaya başladınız mı?

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

YumyumAnne

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2021
20
3
24
Ah canım ya çok mu ıstıyorsun anne olmayı 😞 tabi ki dua ederım sen de bana dua et alışamadım hala hamileliğe hormonlarım alt üst boyle de cok zor inan
Daha önce anne oldum bebeğim doğdu ama 6 aylıkken vefat etti, akciğerlerine anne sütü kaçtı ve cıkaramadık. 3 yıl oldu tekrar istedik böyle oldu inşallah bundan sonra sağlıklı bebeklerim olur... 😌😌☹️☹️