7 haftalık gebelik kese var bebek yok

Gullerbahcesi

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2021
19
14
22
Merhaba arkadaşlar ben hamileyim iki gün önce doktora gittim bebeğimin kalp atışını duymaya ama kese vardı bebek görünmedi ultrasona göre 6h 6g çıktı doktor iki hafta sonra yine gel dedi şimdilik bi sıkıntı yok dedi kesem 19 mm korkuyorum boş gebelik olabilir diye bu durumu yaşayıpta sonradan bebeğini gören varmı lütfen beni bilgilendirirseniz sevinirim

Çok şükür doğru söylüyorsunuz beterin beteri var. Hiç ummadigim bir zamanda oldu fsh yüksekliğim vardı.
Tabi kuzum bak benim 6+2 de ne kese ne değer duzgundu hic sağlıklı yükselişim olmadi dış gebelik dediler 1 hafta hastanede kaldım iğne yaptılar hala gidip geliyorum değer düşsün diye böylesi daha zor inan , Rabbim sağlıklı hayirli gebelik versin inşallah

Tabi kuzum bak benim 6+2 de ne kese ne değer duzgundu hic sağlıklı yükselişim olmadi dış gebelik dediler 1 hafta hastanede kaldım iğne yaptılar hala gidip geliyorum değer düşsün diye böylesi daha zor inan , Rabbim sağlıklı hayirli gebelik versin inşallah
Geç dollenmemiydi sizin 6+2 de yolk görünmüşmuydu devam ettimi gebeliginiz

Merhaba arkadaşlar ben hamileyim iki gün önce doktora gittim bebeğimin kalp atışını duymaya ama kese vardı bebek görünmedi ultrasona göre 6h 6g çıktı doktor iki hafta sonra yine gel dedi şimdilik bi sıkıntı yok dedi kesem 19 mm korkuyorum boş gebelik olabilir diye bu durumu yaşayıpta sonradan bebeğini gören varmı lütfen beni bilgilendirirseniz sevinirim
Merhaba Allaha dua et bende 4+4 oldum bugün adet tarihime göre ve bende de korku var beta değerim 972.2 cikti umarım doktor haftaya keseyi görür korkma hersey güzel olucak canim

Gecmis olsun kuzum Allah
Cok geçmiş olsun canim beta çok düşükmus ama kese 1000 lerde gözüküyor o kadar düşük değer de doktor nasıl görmüş keseyi
Kese olmadığı için dış gebelik tanısı konuldu zaten kuzum. Rahim duvarı inceldi gün gün, progesteron çok düşüktü. Ama değer de git gide yükseliyordu. Hemen iğne ile müdahale edildi. Şükür bugünde 0 ı gördüm

Gittim 7 hafta 2 gün lük çıktı ultrasona göre bebek de oluşmuş ama yine kalp atışı yoktu bir hafta daha bekliyecem herşeyin hayırlısı 😔
merhaba, konuyu açalı uzun zaman olmuş ancak şu an sizinle benzer ir süreçteyim. Gebeliğiniz sağlıklı olarakk devam etti mi acaba? İnsan bir şeylerden umut etmek istiyor.

merhaba, konuyu açalı uzun zaman olmuş ancak şu an sizinle benzer ir süreçteyim. Gebeliğiniz sağlıklı olarakk devam etti mi acaba? İnsan bir şeylerden umut etmek istiyor.
Merhaba bende 9.haftama girdim hala bebeğim görünmedi ama kesem var ve bu benim ikinci tüp bebeğim doktora çarsamba yine gideceğim boş gebelik demedi doktor tekrar gel muayneye dedi o kadar üzgünüm ki

Benimde boş gebelik diye düşünüyorum bebek olsa görünürdü bu zmana kadar napalım hersey allahtan 🥺
kesinlikle öyle ilk öğrendiğimde resmen yıkıldım, doktorun yanında ağlaya ağlaya çıkmıştım. Tüp bebek tedavisi ile hamile kamlmıştım bende emeklerimze üzülmüştüm ama yapacak bir şey yok Rabbim böylesini hayırlı görmüş.

kesinlikle öyle ilk öğrendiğimde resmen yıkıldım, doktorun yanında ağlaya ağlaya çıkmıştım. Tüp bebek tedavisi ile hamile kamlmıştım bende emeklerimze üzülmüştüm ama yapacak bir şey yok Rabbim böylesini hayırlı görmüş.
Bugün muayneye gittim 9+5im cuma günü bebek yoktu doktor bugün bebek dokuları oluşmaya başlamış dedi kafamız karıştı kan değerine bakalım dedi kan verdik bekliyoruz

Merhaba bende 9.haftama girdim hala bebeğim görünmedi ama kesem var ve bu benim ikinci tüp bebeğim doktora çarsamba yine gideceğim boş gebelik demedi doktor tekrar gel muayneye dedi o kadar üzgünüm ki
Merhaba bu saatte hala araştırıyorum benimde 11 nisanda transferim gerçekleşti 2 tane 5.gun embriyosu konuldu 5+6 haftalik gebelik var 3 doktora gözüktüm yolk sac gözükmüyor dediler perşembeye randevu aldım galiba benimki de boş daha önceki denemelerinde de boş gebelik geçirdim sıfır belirti transferin ilk gününden bu saate kadar tek belirtim bile yok sizde belirti var mı

X