7 haftalık gebelik kese var bebek yok

Gullerbahcesi

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2021
19
14
22
Merhaba arkadaşlar ben hamileyim iki gün önce doktora gittim bebeğimin kalp atışını duymaya ama kese vardı bebek görünmedi ultrasona göre 6h 6g çıktı doktor iki hafta sonra yine gel dedi şimdilik bi sıkıntı yok dedi kesem 19 mm korkuyorum boş gebelik olabilir diye bu durumu yaşayıpta sonradan bebeğini gören varmı lütfen beni bilgilendirirseniz sevinirim

Merhaba bu saatte hala araştırıyorum benimde 11 nisanda transferim gerçekleşti 2 tane 5.gun embriyosu konuldu 5+6 haftalik gebelik var 3 doktora gözüktüm yolk sac gözükmüyor dediler perşembeye randevu aldım galiba benimki de boş daha önceki denemelerinde de boş gebelik geçirdim sıfır belirti transferin ilk gününden bu saate kadar tek belirtim bile yok sizde belirti var mı
Canım arkadaşa sormuşsun ama bende belirtiler var, ama 7+0 da bile gözükmedi
Doktor dogrudan boş gebelik demedi ama biz bu haftada sağda solda köşede embriyo görmek isteriz dedi bayramdan sonra gel dedi
Benim 5+4de sadece kese gözükmüştü yolk saç var dememişlerdi bekleyelim bakalım

Merhaba bende 9.haftama girdim hala bebeğim görünmedi ama kesem var ve bu benim ikinci tüp bebeğim doktora çarsamba yine gideceğim boş gebelik demedi doktor tekrar gel muayneye dedi o kadar üzgünüm ki
Merhaba, bende bugün Dr gittim bugün tam 6 haftalık görünüyor yolk var ama bebek ve kalp atışı yok 😢 haftaya cumaya yine randevu var inşallah sizinde benim de bebeklerimiz iyidir Rabbim korusun onları bizlere bağışlasın 🙏 bugün e kadar olumlu haber alan var mı acaba? Rabbimden umut kesilmez

Canım seni üzmek korkutmak istemem ama ben 5 haftalıkken ilk keseyi gördüm 1 hafta sonra tekrar gittim ama hala bebek yoktu 7. Haftada yani dün gittiğimde hala kalp atışı ve bebek yoktu dün kürtaj olmak zorunda kaldım çok zordu benim için inşallah senin bebişin seninledir içini ferah tut iyi şeyler olsun

Canım seni üzmek korkutmak istemem ama ben 5 haftalıkken ilk keseyi gördüm 1 hafta sonra tekrar gittim ama hala bebek yoktu 7. Haftada yani dün gittiğimde hala kalp atışı ve bebek yoktu dün kürtaj olmak zorunda kaldım çok zordu benim için inşallah senin bebişin seninledir içini ferah tut iyi şeyler olsun
Çok geçmiş olsun ben daha önce de kürtaj oldum kalbi durduğu için 😔 😔 bu defa da korkuyorum ama hayrıyla olsun inşallah sana da rabbim yeniden güzel duyguları yaşatsın sağlıkla olsun inşallah

Çok geçmiş olsun, rabbim tez zamanda sağlıklı bir gebelik nasip etsin inşallah, tüm forumlarda 9 haftaya kadar beklenebilir yazıyordu
Sizde neden acele ettiler mesela bende 7+0 da kontrole gittim doktor birkaç hafta bekleyelim dedi, haftaya yine gideceğim (bende de çok umut yok, doktor da umutlu konuşmadı ama bekleyelim de dedi, insan binde 1 ihtimal bile olsa ona tutunmak istiyor)

Canım benim kesenin etrafında kanamam kanamalarım başlamıştı kürtaj olmasamda evde çok büyük sancılarla düşürebileceğimi söyledi doktor o yüzden mecbur olmak zorunda kaldım sen yinede olumlu düşün olumlu şeyler olsun rabbim sana bebeğini bağışlar inşallah

Canım benim kesenin etrafında kanamam kanamalarım başlamıştı kürtaj olmasamda evde çok büyük sancılarla düşürebileceğimi söyledi doktor o yüzden mecbur olmak zorunda kaldım sen yinede olumlu düşün olumlu şeyler olsun rabbim sana bebeğini bağışlar inşallah
Anladım canım, rabbim hayırlısı ile tez zamanda sağlıklı gebelik nasip etsin 🙏 bilgilendirmen için teşekkürler

Kese olmadığı için dış gebelik tanısı konuldu zaten kuzum. Rahim duvarı inceldi gün gün, progesteron çok düşüktü. Ama değer de git gide yükseliyordu. Hemen iğne ile müdahale edildi. Şükür bugünde 0 ı gördüm
Merhaba
Yeni okudum sizinle aynı durumu yaşadım fakat bende ikiz gebelikti biri rahimde biri tüpte geç döllenmeyle oluşmuş tüptekini halletmek için rahimdeki sağlıklı gebeliğide sonlandırmak zorunda kaldık. Kese görünmüştü. Asıl sorum şu bu yaşadığınız durumdan sonra gebe kaldınız mı ? Belirtileriniz neler oldu paylaşabilir misiniz ?

Merhaba
Yeni okudum sizinle aynı durumu yaşadım fakat bende ikiz gebelikti biri rahimde biri tüpte geç döllenmeyle oluşmuş tüptekini halletmek için rahimdeki sağlıklı gebeliğide sonlandırmak zorunda kaldık. Kese görünmüştü. Asıl sorum şu bu yaşadığınız durumdan sonra gebe kaldınız mı ? Belirtileriniz neler oldu paylaşabilir misiniz ?
Merhaba dış gebelik üstüne 9 ay sonra hamile kaldım , kimyasalla sonuçlandı.
Şuan da hamileyim ama belirsiz sonucu. Geçen hafta perşembe günü adetimin ikinci günü hormon vermek için gitmiştim hastaneye , hatta artık infertiliteye gidecektim. Bhcg 17 gelmiş şok olduk. Ama şuan için artışlarım normale göre az, bu hamilelikte hiç bir belirti yaşamadım aslında tesadüf öğrendim. Beta takibi yapılıyor şuanda değerim 113 şuan bakalım ne olacak merakla bekliyoruz . Bu arada bu süreçte genetiğe de gittik bir sorun var mı diye şükür temiz geldi. İnşallah sağlıkla hamile kalırsınız 🤲

Merhaba dış gebelik üstüne 9 ay sonra hamile kaldım , kimyasalla sonuçlandı.
Şuan da hamileyim ama belirsiz sonucu. Geçen hafta perşembe günü adetimin ikinci günü hormon vermek için gitmiştim hastaneye , hatta artık infertiliteye gidecektim. Bhcg 17 gelmiş şok olduk. Ama şuan için artışlarım normale göre az, bu hamilelikte hiç bir belirti yaşamadım aslında tesadüf öğrendim. Beta takibi yapılıyor şuanda değerim 113 şuan bakalım ne olacak merakla bekliyoruz . Bu arada bu süreçte genetiğe de gittik bir sorun var mı diye şükür temiz geldi. İnşallah sağlıkla hamile kalırsınız 🤲
Ben adet olmayı bekliyorum. Çarşamba günü olmam lazım ama hiç bir belirti yok aksine mide bulantısı hissi var. Hiç adetimde böyle olmam tedirginliğim var. Umarım bu gebeliğiniz gönlünüzce olur sağlıklı olur inşallah dua edeceğim sizin için🙏🏻
Genetik olarak bir sorun yok dedi doktor sadece rahmim biraz idrar torbasına baskı yaptığını söyledi. Pco yada miyom yok ama anlam veremiyorum malesef bende gebe kalabiliyorum ama sağlıklı sonuçlanmıyor. 5 yıllık evliyim ilk 1 sene içinde 5 aylık bir bebek kaybettim anca kendimi topladım tekrar denedik bu seferde geç döllenmeyle ikiz gebelik ama bir tüpte biri rahimde düşük ve dış gebelik aynı anda yaşadım ve sonuç yine hüsran oldu malesef😞 umarım bu durumda kötü sonuçlanmaz inşallah 🙏🏻

Kızlar 8.haftada bebeşi gördük, ama riskli gebelik devam ediyor hayırlısı bakalım dua edin
Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah bende bekliyorum cuma günü randevum var ama cuma 7 haftalık olacak rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin inşallah isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip eylesin 🙏

1 aylık hamıleyım ıkızler keselerı gorduk kalp atıslarını bu hafta alcaz . hafıf kanama olmusum bugun fıtıl atıyorum dıye pecete koyuyorum ona gelmıs bıraz leke tarzıı korkuttu benı bırazda agrım var kızlar yasayan varmı ?

Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah bende bekliyorum cuma günü randevum var ama cuma 7 haftalık olacak rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin inşallah isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip eylesin 🙏
Ayrıca neden riskli dedi herhangi ilaç kullanıyor musun ben coraspin kullanıyorum her ihtimale karşı kalp atışı olsa clexane iğneyle devam edeceğim

1 aylık hamıleyım ıkızler keselerı gorduk kalp atıslarını bu hafta alcaz . hafıf kanama olmusum bugun fıtıl atıyorum dıye pecete koyuyorum ona gelmıs bıraz leke tarzıı korkuttu benı bırazda agrım var kızlar yasayan varmı ?
Tek yumurta ikizi mi? Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah bir sene oldu bende tek yumurta ikizine hamileydim 8 haftada kalp atışları durdu kürtaj olmak zorunda kaldım 😔 😔 şimdi yine gebelik var ama bebek görünmüyor bol bol dua edin rabbim inşallah size de bize de bağışlar dinlenin ağır hafif hiç bir şey yapmayın bol dinlenin ve bol bol dua edin 🤲🤲

X