7 haftalik gebeyim ama bebek görünmüyor

maşallah görmemişim diğer yorumu yazarken
ben de iki gün duayla umutla değerlerimin artmasını keseyi görebilmeyi bekliyorum artmazsa düşecek bebeğim çok tedirginim

positif düsün düsecek edecek diye icinden bile gecirme kann degerlerimin artigini söyledi iy gidiyormus allaha sükür 2 günde hersey degisiyor ben dua etim Allah Kabul eti seninde insallah hersey yolunda gider Allah yardimcimiz olsun arkadasim

30temuz carsanba gitim görmemislerdi 1 agustos Cuma gitim kalb atisini gösterti Doktor acayip bisey 2 günde neler oldu ilginiz icin tesekkür ederim

Dur bakalım daha o 9 ay boyunca kaç kez dokuz doğuracağız:)))

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

dua ediyorum başka da elden bişi gelmiyor zaten Rabbim sağlıkla hayırla bağışlasın bizlere o bi mucize ve kucağımıza da sağlıkla hayırla almayı nasip etsin dilerim ben de senin gibi kesemi görüp kalp atışını duyarım dua ve inançla cumayı bekliyorum siz de dualarınızı esirgemeyin Allah ım cümlemizi güldürsün inşallah

melin haberini bekliyorum insallah güzel haber verirsin bugün Cuma haberini dört gözle bekliyorum

8 haftalik hamileyim bilenleriniz biliyor beni durumu kizlar bugün doktora gitim karnimdan bakti tam göremedi sonra vajinamdan bakti dedi iy bebek demeye kalmadan o aleti icimden cikarinca kann gördüm dedipanik olma nasil olmayim bana hap yazdi kanama artarsa hastaneye git dedi ama simdilik hersey normalgibi dedi verdsigim haplari kulan dedi Labor git yarin kanina baksinlar dedi TPHA TOXO NEDIR korkuyorum

Canim masalla keseni ve bebeguni gormussun endise etme
Rutin tahlildir

Metin 54 insala sebde guzek habeele dinersin insalla
Bu arada sakaryami

KIZLAR BETA 599,00 ÇIKTI AMA ULTRASONDA GÖRUNMEDI ULTRASONDA GÖRUNMESI ICIN DEGERIN KACLARDA OLMASI GEREKIYOR ACABA?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…