7 haftalik hamilelikte akinti

Ben de 5 hafta iken gitmiştim keseyi gördüm. Sonra 6+2 de kalp atışını duydum. Sonra bir hafta böyle kahverengi lekelerim oldu progestan verdi doktor. İki hafta sonra gitcem tekrar. 10 haftalık olcak gittiğimde

Ben de 5 hafta iken gitmiştim keseyi gördüm. Sonra 6+2 de kalp atışını duydum. Sonra bir hafta böyle kahverengi lekelerim oldu progestan verdi doktor. İki hafta sonra gitcem tekrar. 10 haftalık olcak gittiğimde
Benimde 6.cı haftamda kahverengi lekelerim oldu 2 gün sürdü sonra kesildi. Sağlıkla gelsin bebişin

Senin de inşaallah canım. Aynı zamanlarda olmuş lekeler de. Ağrın ya da belirtilerin neler peki senin
Gun içinde ara ara bulantı, baş dönmesi kasıklarda belde ağrı bazen çok bazen cok hafif. Ama hamileligi öğrendiğimden beri geçmeyen göğüs şişliği ve ağrısı var. Senin hangi belirtilerinn var

Benim göğüsler bayagi şiş ve kasıkta batmalar oluyor ara ara . Bulantı baş dönmesi pek yok şu an. Olmayınca da insan şüphe ediyor acaba her şey yolunda değil mi diye

Benim göğüsler bayagi şiş ve kasıkta batmalar oluyor ara ara . Bulantı baş dönmesi pek yok şu an. Olmayınca da insan şüphe ediyor acaba her şey yolunda değil mi diye
Evet ya bende kendimi biraz enerjik hissedeyim acaba hersey yolunda mı diye düşünüyorum bulantım cok az. Ilk hamileliğim ikizlerdede hic bulantim olmamıştı benim

Bende de beyaz akıntı ve ara ara çok açık sarı gibi geliyor ama az az bence endişe edilecek bi durum değildir kaşıntı yanma yoksa bu ara senin miğde bulantın falan var mı aynı haftadayız seninle
Bende sizle aynı Haftadayım benm akıntım çok beyaz kokusuz ve kaşıntınız olduğu icin önemsemedim :)

Allah kolay versin çok mu mide bulantın benim güzel geçiyor arada kasık ağrısı oluyor mide bulantısı falan olmadı bende hiç
Son adet tarihinle ultrasonda ayni mi çıkıyor canım? Benim normalde 25 mart son adet tarihi ilk kontrolümde sata gore 6 haftalikti ama 5 haftalik göründü. 2 hafta sonra gittiğimdede 8 hafta 1 gün yani 25 mart degil 29dan itibaren hesapla dedi

Benm de öyle bisey dedi ama geri unuttum aradaki farkı o yüzden pazartesi bi Kez daHa soracağım bana dedi ki 6+1 ile 6+ 5 arası bi gebeliğin var ilgisiz bi doktor ama ben o ara 7+1 dim

Uyumlu benim canım

Benm de öyle bisey dedi ama geri unuttum aradaki farkı o yüzden pazartesi bi Kez daHa soracağım bana dedi ki 6+1 ile 6+ 5 arası bi gebeliğin var ilgisiz bi doktor ama ben o ara 7+1 dim
Pazartesi gittiğinde kesin bi tarih verir. Banada ilk gittiğimde 6 hastalıktı 5 haftalik dedi. Ikinci kez gittigimde 7 haftalik diye gittim 8+1 dedi. Doktorundan memnun degilmisin, değilsen eger degistirsen daha iyi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…