7 haftalık hamileyim kalp atışı ve bebek yok kese var

Berenela21

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2021
5
4
25
Kızlar 7 haftalık hamileyim kalp atışı ve bebek yok kese oluşmuş dedi 15 gün sonra gel dedi böyle olup bebeğini gören varmı ..siz kaçıncı haftada duydunuz kalp atışını

Kızlar 7 haftalık hamileyim kalp atışı ve bebek yok kese oluşmuş dedi 15 gün sonra gel dedi böyle olup bebeğini gören varmı ..siz kaçıncı haftada duydunuz kalp atışını
Bana doktor 6+4 ğünlük dedi duymadık ama zorda olsa gördük kalbinin attığını bizi de bir hafta sonraya çağırdı benim kesem 21mlm di senin kaçtı en son

Kese kaç mm bilmiyorum vajinal de bakıldı bebek kalp atışı yokyu
Vajinalden bebek görünmesi lazım aslında bende de görünmüyordu kalp atışı alamıyorduk vajinalden göründü kalp atışı yine duyulmadı 6 haftadan sonra gelişim yavaşladı kürtaj oldum

Kese kaç mm bilmiyorum vajinal de bakıldı bebek kalp atışı yokyu
Aslında kese boyutunu bilsek daha iyi yorum yapardık ama bu hafta vajinal görünmesi lazımdı. 6+3d3 ben vajinal kalp atışı duymuştum. Yarım cm bebek 2 cm filan da keseydi.

Bana doktor 6+4 ğünlük dedi duymadık ama zorda olsa gördük kalbinin attığını bizi de bir hafta sonraya çağırdı benim kesem 21mlm di senin kaçtı en son
Yazdığınız gördüm de bişey sormak istedim. Salı günü 6+2de kese göründü bebek görünmedi kesem 14mmdi. Haftaya kadar görünmezse boş gebelik dedi doktor moralimi bozdu. Sonradan görünebilir mi sizce?

Sizin üzmek istemem ama vajinadan bakıldı ise doğrudur bende aynı durumu yaşadım çok zor bir durum ama Rabbim hakkımızdan hayırlısını nasip etsin

Yazdığınız gördüm de bişey sormak istedim. Salı günü 6+2de kese göründü bebek görünmedi kesem 14mmdi. Haftaya kadar görünmezse boş gebelik dedi doktor moralimi bozdu. Sonradan görünebilir mi sizce?
Görülebilir tabi canım başka bi doktorada git derim 6.4 te biz kalp atışını duymadık ama doktor zorda olsa atan bişey gördük sesi duyamamıştık hiç moralini bozma bir hafta geçsin başka bi doktora da görün

Görülebilir tabi canım başka bi doktorada git derim 6.4 te biz kalp atışını duymadık ama doktor zorda olsa atan bişey gördük sesi duyamamıştık hiç moralini bozma bir hafta geçsin başka bi doktora da görün
Doktorumu değiştirmeyi düşünüyorum ben de.
Sanırım herşeye hazırlıklı olmam için öyle dedi ama yeterince stres yapmama sebep oldu.

Bence doktorunuz sizi boş yere strese sokmuş olma ihtimali hepimizde var tabi ama bence böyle bi şeyi söylemek için erken davranmış. Bende dün gittim 6+3 tü kese 13 mm idi. Bebek var diye emin olarak demedi ama tutunmuş dedi. Kalbini dinlemek için 2-3 hafta sonra gel dedi.Artık doktorlara da güvenilmiyor Ben bir öncekinde kürtaj oldum 6+2 de kese görünüyor sadece demişti. Özele gittim bebek oluşmuş da kalbi bile durmuş. Doktor tecrübeli ve ilgili değilse anlayamayabiliyor sanırım.

X