7 haftalık hamileyim....;(

Rozza76

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2016
181
84
31
Arkadaşlar 7 haftalık hamıleyım ve canım çiğ köfte yemek ıstıyor herkes zararlı dıyor kafayı yıyecem eşim almiş 1.2 tane ye dıyor ama millet aklıma gelıyor ;(lutfen bilen yorum yapsın ;(

cevizli çiğ köfte zararlı değil yararlıdır

, post: 50542545, member: 804023"]Arkadaşlar 7 haftalık hamıleyım ve canım çiğ köfte yemek ıstıyor herkes zararlı dıyor kafayı yıyecem eşim almiş 1.2 tane ye dıyor ama millet aklıma gelıyor ;(lutfen bilen yorum yapsın ;(

Benim gebeliğim çiğ köfte yiyerek geçti. Etsiz olandan bahsediyorum.
Kızım 15 yaşında :KK66:

Bir iki ne ki, ben de götürenlerdenim :oops:

Aldığınız yer hep alışveriş yaptığınız yerse sorun olmaz sanırım, ama ilk kez deniyorsanız hiç risk almayın.

Valla tüp bebekle hamile kalmıştım. Canım ekşi acı istiyordu. Salgam suyu da içtim çiğ köfte de yedim. Biseycik olmaz. Gönlünü ferah tut. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

etsiz çiğköfteden birşey olmaz.
dışardan alınanlarda et çoğunlukla yok zaten ama yine de sorularak alınmalı.
bulgur,salça,soğan,baharat bir şey olmaz.
ben az önce yolladım valla eşimi almaya bekliyorum heyecanla gömerim iki dürüm :)))

etsiz çiğköfteden birşey olmaz.
dışardan alınanlarda et çoğunlukla yok zaten ama yine de sorularak alınmalı.
bulgur,salça,soğan,baharat bir şey olmaz.
ben az önce yolladım valla eşimi almaya bekliyorum heyecanla gömerim iki dürüm :)))
Ay bu kocalar ne cekiyo bizden az once bende esimi yolladim canim cekti biseyler aldi geldi :KK70:

Dışarıdan çiğ köfte sakın yemeyin. Ben laboratuvarda çalıştım ve biliyorum tahmin edemeyeceğiniz kadar bakteri var siz belki tolore edebilirsiniz ama Allah korusun bazı bakteriler bebekte ölümcül olabilir. Yani bildiğiniz biri yaptıysa yiyin ama dışardan sakın. Bi iki kişide bişey olmadığı olmayacağı anlamına gelmez.

Hamileliğim boyunca aşerdiğim tek yiyecek çiğ köfteydi yedim valla :anneadayı: tabi etsiz olanından.

X