7 yıllık ilişkim bitti 6 gün oldu içim yanıyor erkekler neden mesaj atmaz sevmiyor mu

Şuan o ne düşünüyordur ben onu merak ediyorum yine mi o haklı bu durumda benden mi mesaj bekliyorum kimin mesaj atması lazım şu durumda düşünmekten kafayı yiyecem

Bence şu durumda kimin önce mesaj atması gerektiğini ya da kimin daha haklı olduğunu düşünmeniz tuhaf. Siz daha önceki problemlerinizi halledememissiniz ki. Her cümlede sen öyle yapmıştın ama sen de böyle... Daha önceleri araya girenler ya da sizin mesajlariniz sadece ayrılığı bitirmiş; aranızdaki ilişkiye de zarar vermeyi ihmal etmemiş. Şimdi de aynı şekilde olursa emin olun birkaç zaman sonra benzer bir konuda aynı soruyu soruyor olacaksınız.

Haklısınız söyledim ama daha önce bu konu yüzünden çok ağladım ben kavga ettik bana defol git başımdan diyince çıldırdım ben söyledim ama oda şöyler öyle lafları

iste karsilikli cirkin sözler sarfediliyor sonuc olarak aradaki sevgi ve saygi zedeleniyor. Ne yani istediginiz böyle bir iliskimi? Olurda tekrar barisirsaniz oturup adam gibi konusun böyle seylerden vazgecin eger saglik, huzurlu bir iliski ve evlilik istiyorsaniz. Iliskiniz 17 yaslarinizda baslamis 7,5 yil olmsu siz ikiniz daha 17 yasinda kalmissiniz sanki.

Şuan o ne düşünüyordur ben onu merak ediyorum yine mi o haklı bu durumda benden mi mesaj bekliyorum kimin mesaj atması lazım şu durumda düşünmekten kafayı yiyecem

Ay sen at. Mesaj mı atacaksın arayacak mısın ne yapacaksan yap. Bizi de yedin kendini de.
Zaten böyle saçma sapan bir ilişkiyi sürdüreceksiniz belli ki ikiniz de. Huzursuz, mutsuz, saçma sapan bir evliliğe de adım atacaksınız. At mesajı barışın. Bir ay sonra yine ayrılırsınız o zaman yeni konu açarsın.

Bence şu durumda kimin önce mesaj atması gerektiğini ya da kimin daha haklı olduğunu düşünmeniz tuhaf. Siz daha önceki problemlerinizi halledememissiniz ki. Her cümlede sen öyle yapmıştın ama sen de böyle... Daha önceleri araya girenler ya da sizin mesajlariniz sadece ayrılığı bitirmiş; aranızdaki ilişkiye de zarar vermeyi ihmal etmemiş. Şimdi de aynı şekilde olursa emin olun birkaç zaman sonra benzer bir konuda aynı soruyu soruyor olacaksınız.

O zaman bu durumda ne yapılmalı çok canım yanıyor oturup bir lokma bişey bile yemedim

Konuşma üslubunuz (ikinizin de) gerçekten kötü..

Yaşlarınızı merak ettim.

Pek hayırlı yorum yapamıyorum maalesef..

Bence önce bir nefes alıp kendinize değer vermeyi öğrenmeyi deneyin. Emin olun o zaman daha sağlıklı düşünmeye başlıyor insan.

Konuşma üslubunuz (ikinizin de) gerçekten kötü..

Yaşlarınızı merak ettim.

Pek hayırlı yorum yapamıyorum maalesef..

İkimizin de 24
Bence önce bir nefes alıp kendinize değer vermeyi öğrenmeyi deneyin. Emin olun o zaman daha sağlıklı düşünmeye başlıyor insan.

Ben artık dusunusemiyorum şuan kim haklı kim değil seviyor mi sevmiyor mu artık onu bile idrak edemiyorum

İkimizin de 24

Ben artık dusunusemiyorum şuan kim haklı kim değil seviyor mi sevmiyor mu artık onu bile idrak edemiyorum

Yaşınızı küçük sandım.. Halbuki değilmiş.

Sizin yerinizde olsam atmazdım.
Yapın diyemem kendi hayatınız ama ben kendi adıma yeni ufuklara yelken açar, saygı olan bir ilişki seçerdim.

7 gün olmuş oluyor galiba
Şu araya giren arkadaşlardan hiç haber çıkmadı mı
Açtığı hesaba baktınız mı ne paylaşıyor

24 yaşındaki 2 insan için konusma üsluplarınız oldukça çocukça. biraz kitap okumanızı öneririm.
diğer konuya gelecek olursak, mesaj falan atmayın bence onunda size karşı dolmuş olduğu konular var sanırım geçmişten ya da bunları bahane ediyor ,rahat bir nefes almak istemiş belli ki.
mesaj atmayın, aramayın, sizi özlerse gelecektir kırıldığınızı anlayıp.
nacizane tavsiyem.

Ölsem bu kadar kötü olmazdım herhalde bu daha başka bişey her saniye ölüp ölüp diriılıyorum

Şimdi bu konuda o mu hakli

Ne duyarsanız rahatlayacaksınız bizden. Sürekli hiç bıkmadan aynı şeyleri sorup duruyorsunuz. İkiniz de haksızsınız. Kimsenin saçma sapan şeylerine müdahale de etmeyin müdahale de ettirmeyin dedik size. Eğer size yasak koyuyorsa siz de ona koyduysanız burda siz haksız olmuyorsunuz. Mesaj atmayın diyoruz, gidin oyalanacak bir şeyler bulun diyoruz daha ne diyelim. Yok ölmekten betermiş de bilmem neymiş de. Siz hiç sizi korkutacak kadar sağlığınızı kaybetmediniz sanırım? Ya da çok yakınınızdan birini kaybetmediniz. Artık bir silkelenin kendinize gelin. Çocuk da değilsiniz. Yetişkin bir kadın gibi davranın.

Sizin hakaretleriniz daha fazla geldi sanki gözüme. Ağlayıp kendinizi paralayacak bir şey yok. İlişkiniz laçkalaşmış o yüzden ayrı kalmanız ikiniz için daha iyi sanki.

İlla biri mesaj atacak mı? İlişkinizde saygı vs kalmadığı için kimin önce attığının önemi yok o zaman. Biraz kitap okuyup ufkunuzu genişletin lütfen. Hayatınızı bağlamışsınız bu adama. İleride demiştiniz dersiniz.

Kızlar benim 7 buçuk senelik bir ilişkim var daha öncede başka konular açmıştım belki okumuşsunuzdur.Sevgilimle şiddetli bir şekilde kavga edip ayrıldık.Ayrılalı bugün 6 gün oldu.Genelde ayrılınca ben mesaj atardım hep yada arkadaşım araya girer bu şekilde iletişime geçip düzelirdik.Bu sefer yazdıkları çok ağır mesaj atmak istemiyorum kesinlikle o yüzden ama bitmesini de istemiyorum.Sizce o kadar seneden sonra seviyorsa oda mesaj atar mı tam 6 gün oldu.Ben artık dayanamıyorum o kadar seneyi çöpe atmak istemiyorum ama mesaj da atmam.Bu sefer sessiz kalmak istiyorum.Aşağıyada en son konuşmamızı yazdım.Sizce ne yapmalıyım??(Bu arada onunda kız ortamı yok benimde erkek ortamım yok ilişkimize başladıgımızdan beri bu böyle ne o kızlarla konuşabilir ne ben erkeklerle)

O: Askimm twitter açtım seni ekledim haberin olsun.d (Daha önce tweeter açıp bi kaç kızı takip ettiği için bu konu yüzünden kavga etmiştik çıkartıp tweeterini kapatmış barışmıştık)
Ben: Anlamadım askimm beni mi ekledin. D Ya biz en son bu twitter yüzünden kavga etmedik mi askimm istemiyorum niye açtın şimdi yine
O: Ben istedigim icin actim askimm
Ben: Öyle mi ben istediğim zaman sen bana actirmiyordun ayrılmıştın hatta bu yüzden ben den askjmm demek ki şuan senin istemen önemli değil ki biz en son bu konu yüzünden kavga ettik sen kızları takip ettiği İçin
O: Ne zaman sordun lan yalan bari konuşma herseyden var işte sende bana mi sordun açarken sanki
Ben: Üniversitede sana haber verip açtığım halde ayrıldın ya benden niye yalan konuşuyum ben durduk yere : Sen twitter da kızlar i takip etmedin mi oğlum o yüzden kavga ettik de sen telefonundan sildin ya şimdi ne oldu da açtın tekrar bide beni yalancılıkla suçluyorsun benim sinirimi tepeme çıkarma
İkide bir çıkıp durmada mesajlara bi cevap yaz
O: Senin sinirine baslarim ben en azindan telefondan takip ettim sen gibi erkeklerle gezip dolasip okeye gitmedim konusturma beni (Ünversitedeyken yakın arkadaşım sevgilisi yanın da bide arkadaşı vardı bende gitmiştim yanlarında okey oynamıştık onu diyor)
O: Sen bana mi soruyon simdi acarken de ben sana soracam
Ben: Haklısın otele ders çalışmaya diye gidip senin gibi kızların yanına oturmuyorum Oğlum sana ne oldu da geldiler mi kafaya
O: İsim var bos bos konusup uzatma evde iş güç yok kavga edecem diye can atiyon
Ben:Lan gerizekalı En son kızları tweeter da takip eden ebemmiydi Sensin boş boş duran senin orda çok işin var zaten bana gelip de böyle diyemezsin sen Ben erkekler gezip dolaştım mi Yazıklar olsun sana tuh
O: Ya bi uzatma hadi ne meraklisin kavga cikarma sana insan gibi haber ettim iste derdin ne yine Ben:İstemiyorum açmanı asıl senin derdine ne En son kızları takip ediyorsun tekrar takip etmek için mi açtın ne oldu birden
O: Sen acarken bana mi soruyon da ben sana soracak
O: Evet tekrar edecem kişi kendinden bilir işi
Ben: Ben ne acmisim da yine face olayını başlatan sendin Haberin olsun açtım DİE (ünide bi ders yüzünden hocamız face açmamızı istemişti açmıştık ben de tekrar kapatmasak ne olur demiştim sonra baya tartışıp Allah belanı versin diye suratıma kapatmış ayrılmıştık.Aradan baya zaman geçti facelerimiz kapalıydı kendi açıp yine bana böyle açtım diye haber etmişti) İyi ne b.k yersen ye
O: Sen önce bi insan ol insan bi düzgün konuşmayı öğren
Ben: Sen çok düzgün konuşuyon ya Erkekler le geziyor musum(erkeklerle geziyor dediği gidip bi kere okey oyanamam)
Ben: Sen otur kendine bak önce En son tweeter niye kapattığını unuttun mu: Madem ben insan değilim ne diye konuşuyon benle
O: Hee ya hadi bi defol git başımdan(Burda tepem attı zaten)
Ben: İyi sana twettwrda ki kızlarla mutluluklar asıl sen defol git Al yüzüğünü de oradaki kızlara tak hadi
O: Kavga edecek baska bisey bulamadin mi ya
Ben: O twitter o kapatmazsan eğer benimle konuşma
O:iyi güle güle o zaman konuşma
Ben: Resmen bana tekrar edecem kızlarla konuşacam diyon böyle bişey var mı ya bide defol git başımdan diyor olur ben giderim sonra sen o tweeterdakilerle konuşursun Asıl sana güle güle remsne kızlarla konuşmaya can atıyorsun parla konuşursun beni unut hadi by by
O: Ayrilmak için bahane ariyordun işte al sana bahane bi daha ne mesaj at ne ara benide (Okulu bitti işte bana ocak subat gibi sözlenecez diyordu iş bulamadı falan bende bu seferde sözunu tutmazsan ne anlarsa anla demişti önceden o yüzde bahane arıyordun diyor Bu mesaja aglamaktan kafayı yedim yarım saat sonra mesajına cevap yazdım)
Ben:Nasıl istiyorsan öyle düşün bu gözyaşlarımın hesabını nasıl vereceksin bilmiyorum ben seni Allaha havale ediyorum hangi kızla olursan ol artık madem ben bahane arıyormusum ya buda senin bahanen oldu işte başka kizlarlarla mutlu olursun neden bulursan bul artık şu yazdıklarından sonra ne mesaj atarım ne de sorarım sen istesen de bitti
.O: Allah allah sabahtam beri demedigini bırakmadın durduk yere ortada ne varda konuşup duruyon konusmam diyen sensin benmiyim herseyi deyip sıyrılmayı çok iyi biliyon ne yaparsan yap aman(En sonki bu mesajınada cevap yazmadım)
Burcu akrep mi

barışırsınız bence yakındır mesaj atar.

barışırsınız bence yakındır mesaj atar.

Mesaj atacak mi atmayacak mi diye kendimi yiyip bitiriyorum atar mi sizce cok gururludur bide en son mesajina da cevap yazmadim falan ama 1 hafta oldu hiç bu kadar uzun sürmemiştı barışmamiz

X