7 yıllık ilişkim bitti 6 gün oldu içim yanıyor erkekler neden mesaj atmaz sevmiyor mu

_AH_

AyŞe<3HaSaN
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2011
785
40
Kızlar benim 7 buçuk senelik bir ilişkim var daha öncede başka konular açmıştım belki okumuşsunuzdur.Sevgilimle şiddetli bir şekilde kavga edip ayrıldık.Ayrılalı bugün 6 gün oldu.Genelde ayrılınca ben mesaj atardım hep yada arkadaşım araya girer bu şekilde iletişime geçip düzelirdik.Bu sefer yazdıkları çok ağır mesaj atmak istemiyorum kesinlikle o yüzden ama bitmesini de istemiyorum.Sizce o kadar seneden sonra seviyorsa oda mesaj atar mı tam 6 gün oldu.Ben artık dayanamıyorum o kadar seneyi çöpe atmak istemiyorum ama mesaj da atmam.Bu sefer sessiz kalmak istiyorum.Aşağıyada en son konuşmamızı yazdım.Sizce ne yapmalıyım??(Bu arada onunda kız ortamı yok benimde erkek ortamım yok ilişkimize başladıgımızdan beri bu böyle ne o kızlarla konuşabilir ne ben erkeklerle)

O: Askimm twitter açtım seni ekledim haberin olsun.d (Daha önce tweeter açıp bi kaç kızı takip ettiği için bu konu yüzünden kavga etmiştik çıkartıp tweeterini kapatmış barışmıştık)
Ben: Anlamadım askimm beni mi ekledin. D Ya biz en son bu twitter yüzünden kavga etmedik mi askimm istemiyorum niye açtın şimdi yine
O: Ben istedigim icin actim askimm
Ben: Öyle mi ben istediğim zaman sen bana actirmiyordun ayrılmıştın hatta bu yüzden ben den askjmm demek ki şuan senin istemen önemli değil ki biz en son bu konu yüzünden kavga ettik sen kızları takip ettiği İçin
O: Ne zaman sordun lan yalan bari konuşma herseyden var işte sende bana mi sordun açarken sanki
Ben: Üniversitede sana haber verip açtığım halde ayrıldın ya benden niye yalan konuşuyum ben durduk yere : Sen twitter da kızlar i takip etmedin mi oğlum o yüzden kavga ettik de sen telefonundan sildin ya şimdi ne oldu da açtın tekrar bide beni yalancılıkla suçluyorsun benim sinirimi tepeme çıkarma
İkide bir çıkıp durmada mesajlara bi cevap yaz
O: Senin sinirine baslarim ben en azindan telefondan takip ettim sen gibi erkeklerle gezip dolasip okeye gitmedim konusturma beni (Ünversitedeyken yakın arkadaşım sevgilisi yanın da bide arkadaşı vardı bende gitmiştim yanlarında okey oynamıştık onu diyor)
O: Sen bana mi soruyon simdi acarken de ben sana soracam
Ben: Haklısın otele ders çalışmaya diye gidip senin gibi kızların yanına oturmuyorum Oğlum sana ne oldu da geldiler mi kafaya
O: İsim var bos bos konusup uzatma evde iş güç yok kavga edecem diye can atiyon
Ben:Lan gerizekalı En son kızları tweeter da takip eden ebemmiydi Sensin boş boş duran senin orda çok işin var zaten bana gelip de böyle diyemezsin sen Ben erkekler gezip dolaştım mi Yazıklar olsun sana tuh
O: Ya bi uzatma hadi ne meraklisin kavga cikarma sana insan gibi haber ettim iste derdin ne yine Ben:İstemiyorum açmanı asıl senin derdine ne En son kızları takip ediyorsun tekrar takip etmek için mi açtın ne oldu birden
O: Sen acarken bana mi soruyon da ben sana soracak
O: Evet tekrar edecem kişi kendinden bilir işi
Ben: Ben ne acmisim da yine face olayını başlatan sendin Haberin olsun açtım DİE (ünide bi ders yüzünden hocamız face açmamızı istemişti açmıştık ben de tekrar kapatmasak ne olur demiştim sonra baya tartışıp Allah belanı versin diye suratıma kapatmış ayrılmıştık.Aradan baya zaman geçti facelerimiz kapalıydı kendi açıp yine bana böyle açtım diye haber etmişti) İyi ne b.k yersen ye
O: Sen önce bi insan ol insan bi düzgün konuşmayı öğren
Ben: Sen çok düzgün konuşuyon ya Erkekler le geziyor musum(erkeklerle geziyor dediği gidip bi kere okey oyanamam)
Ben: Sen otur kendine bak önce En son tweeter niye kapattığını unuttun mu: Madem ben insan değilim ne diye konuşuyon benle
O: Hee ya hadi bi defol git başımdan(Burda tepem attı zaten)
Ben: İyi sana twettwrda ki kızlarla mutluluklar asıl sen defol git Al yüzüğünü de oradaki kızlara tak hadi
O: Kavga edecek baska bisey bulamadin mi ya
Ben: O twitter o kapatmazsan eğer benimle konuşma
O:iyi güle güle o zaman konuşma
Ben: Resmen bana tekrar edecem kızlarla konuşacam diyon böyle bişey var mı ya bide defol git başımdan diyor olur ben giderim sonra sen o tweeterdakilerle konuşursun Asıl sana güle güle remsne kızlarla konuşmaya can atıyorsun parla konuşursun beni unut hadi by by
O: Ayrilmak için bahane ariyordun işte al sana bahane bi daha ne mesaj at ne ara benide (Okulu bitti işte bana ocak subat gibi sözlenecez diyordu iş bulamadı falan bende bu seferde sözunu tutmazsan ne anlarsa anla demişti önceden o yüzde bahane arıyordun diyor Bu mesaja aglamaktan kafayı yedim yarım saat sonra mesajına cevap yazdım)
Ben:Nasıl istiyorsan öyle düşün bu gözyaşlarımın hesabını nasıl vereceksin bilmiyorum ben seni Allaha havale ediyorum hangi kızla olursan ol artık madem ben bahane arıyormusum ya buda senin bahanen oldu işte başka kizlarlarla mutlu olursun neden bulursan bul artık şu yazdıklarından sonra ne mesaj atarım ne de sorarım sen istesen de bitti
.O: Allah allah sabahtam beri demedigini bırakmadın durduk yere ortada ne varda konuşup duruyon konusmam diyen sensin benmiyim herseyi deyip sıyrılmayı çok iyi biliyon ne yaparsan yap aman(En sonki bu mesajınada cevap yazmadım)

Bunalmıştır.
Ruhu sıkılmıştır.

Biraz nefes almak istemiştir.
Twitter açabilmek gibi küçük özgürlükleri olsun istemiştir.
Böyle küçük özgürlükleri karşısında ağlayan, olay çıkaran insanları istemiyordur yanında.

İnsanların ne güzel lüksleri var.
Twitter yüzünden kavga edip ayrılıyorlar falan.

Niye birbirinizin twitterina facebookuna karisiyorsunuz. Sende facebook actim haberin olsun seno de ekledim dersin biter cok guvenmiyorsan sifresini istersin

erkekler farkli bu konuda evet..daha cabuk umursamiyorlar kendilerini daha kolay sartlandiriyolar. sen duygular icinde acilar icinde kivransanda onlarin umru olmayabiliyor maalesef. bize gore daha umursamazlar bencede...

Bunalmıştır.
Ruhu sıkılmıştır.

Biraz nefes almak istemiştir.
Twitter açabilmek gibi küçük özgürlükleri olsun istemiştir.
Böyle küçük özgürlükleri karşısında ağlayan, olay çıkaran insanları istemiyordur yanında.

İnsanların ne güzel lüksleri var.
Twitter yüzünden kavga edip ayrılıyorlar falan.

Anlıyorumda ben aynısını yaptığında oda sorun çıkarıyor ama ben yapınca ayrılmalar hakaretler o yapınca mı bunalmış oluyor

İkimizde 24 ikimizin yaşıda

Mükemmel, saygılı ve seviyeli bir ilişkiniz var. Bence mesaj at barışın, ayrılmayın, evlenin. İki insan ancak bu kadar uyumlu olabilir çünkü. 7.5 seneye de yazık olmasın.

Bana hakaret eden birine ben başka nasıl cevap verebiliridim ki.Bir kerede kendi mesaj atsın seviyorsa

Yalnız konuşma aşkım aşkım diye başlıyor..
Lan ve oğlum'la devam ediyor :KK53:

Devamını okumaya gerek duymadım..

Ve finito gonzales..
:KK70:

ne bk yersen ye yi unutmuşsun :bicak:

eskiden bizim buralar hep dutluktu konu sahibi face çıktı twit çıktı bu erkekler hep bozuldu.. boğun boğun birbirinizi :KK53:

Bana hakaret eden birine ben başka nasıl cevap verebiliridim ki.Bir kerede kendi mesaj atsın seviyorsa

Valla sana hakaret eden birine sen nasıl cevap verirsin bilmem de ben böyle bir ilişkiyi 7.5 yıl değil 7.5 gün bile sürdürmezdim. Demek ki sen de memnunsun bu durumdan, rahatsız olmuyorsun.

Çok yüz göz olmuşsunuz hitaplarınız rezalet
Ta ebesinin nikahında olan şeylerden de bahsetmeniz çok saçma. Sen şöyle yapmıştın yok sen de böyle yapmıştın.
Biri bana bunlarla gelse ayrılsaydın o Zaman arkadaş derim.

7.5 yılınız paçavra olmuş zaten. Kes gitsin. Yeni bir sayfa aç hayatında. Böyle ilişki olmaz.

Başlığa özel ekleme: Nasıl olsa mesaj atacak üç beş gün kafa dinleyeyim diyordur.

Ne seviyesiz konuşmalar bunlar böyle. İkide bir aşkım aşkım demekte cıvıklık, lan oğlum bilmem ne demekte. Iyy:kusmuk:

Bu konuşmayı bende tasdiklemiyorum kesinlikle ama başka nasıl hitap edebilirim bu konuşmada

Yalnız muhabbet aşkım aşkım dıye başlayıp, " lan, lan gerizekalı " ile devam etmiş. Bu arada lan hariç gerizekalı dıyerek hakarete başlayan sensin buyüzden sana kibar bile davranmış diyorum sadece...Hele oğlum demen.

X