7 yıllık ilişkim bitti eski sevgilim döner mi sizce ?

Çok da anlam yüklemeyin. Bulunduğum ortamda eski sevgilisinin dengesizliklerini anlatan yaşça büyük bir abi vardı, merak ettim kızın instası ne diyince hikayesine bakmış bulundum. Kızın sizin gibi kafasında acaba dönecek mi zarf mı atıyor diye düşündüğünü hayal ettim de, çok acizce geldi. Çünkü eski sevgilisi dengesiz, tutarsız ve bıktığı biri olarak anıyor, konusu bu şekilde geçiyordu. Bu bir şeyi belirlemez ki?

Arkadaşlar 6 ay öncesine kadar güzel sandığım 7 yıllık bir ilişkim vardı sevgilim son zamanlarda soğuk ve mesafeliydi artık telefonlarımı açmıyor geç cvp veriyodu. İlişkiyi bitiren son olay ise instagram şifremi istemesi ve benim vermemem bu olayın üzerine tartıştıktan sonra 2gün konuşmadık ve ben dayanamayıp mesaj attım ayrılmak mı istiyosun diye evet ayrılmak istiyorum çünkü sen düzelmiyorsun dedi bende elimden geleni yaptım bu saatten sonra hayatıma biri girerse tek sorumlusu sensin demiştim. O da naparsan yap beni igilndirmiyosun dedi hiç cvp vermdm ve o gün bitti. Sabahına whatsaptan durum atmış aracıyla yolda 120 km yapıp ayrılıkla ilgili damar bi şarkı atmış sonra numarasını sildim aynı günün akşamı bana mesaj attı başka birini hayatına almk kolay onu hayatına alabilecek misin asıl sorun o yazmıştı cvp vermedim 20gün whatsapında numaram kayıtlıydı sonra rehberden numaram silindi instagramdan engelledi. Kimse kimseyi aramadı ben çok kötü zamanlar geçirdim ruh halime göre instagramım bi dondurdum 4.ay artık açmaya karar verdim hesabımı açtıktan 3 gün sonra beni engeldn almış sonra hesabımı gizlilikten çıkardım hikaye attım bakıp engellemiş 15 günde bi engelleyip bi açtı ve arkadaşlar hikayeme baka bi kızı farkettim araştırdım kız patronunun kızıymış(16) yaşında bu kız beni kesinlikle tanımaz birinin bu kız o kız diye göstermesi gerekiyo ve her attığım hikayeye anında bakıyor takipleşmiyoruz nasıl bu kadar çabuk farkedebiliyo en geç 1 saat sonra farkediyo şimdi sorum eski sevgilim mi bunu yaptırıyo o yaptırıyosa amacı ne dönmek mi istiyo ?
6 ay önce iliskiniz bitmiş ve eski sevgilinizin patronun kızıyla flört etmesi veya kızın platonik olarak ona aşık olması ihtimalini değil de sizin peşinizde olması ihtimalini mi aklınıza getiriyosunuz. Gerçekten kendini kandırmak konusunda fazla iyisiniz. Adamın işi gücü yok 6 ay sonra patronunun 16 yaşındaki kızına diyecek ki ya lütfen benim için şu kızın hikayesini izle. Böyle saçma bi şeyi aklınız alıyo mu gerçekten? Yahu bunu yapacak olsa fake make açar da yapar patronun kızı ne alaka Allah aşkına. Ayrıca belli ki dönse dünden razısınız, fake hesaba bile gerek yok direk hikayenize bakardı yani. Bu konuyu bi kere daha açmıştınız, bence artık unutmaya çalışın bu kadar takmak mantıklı gelmedi bana.

Deniyorum ama olmuyor tam alışıyorum çevresinden insanlar karşıma çıkıyor o göstermemiş olsa patronunun kızı beni instagramdan bulamaz kız 16 yaşında daha çocuk sevgilim 30
Çocuk değil ergen. Pekala da birilerine aşık olabilecek yaşta.Hatta en heyecan dolu yaşlar. Ayrıca hala sevgilim dediğiniz ama aslında artık sevgiliniz olmayan kişi söylemese kız bilemez diye kendiniz söylüyosunuz. Ne yani gidip çoluk çocuğa sizi mi anlattığına inanıyosunuz? Özel hayatını niye gidip bi çocuğa anlatsın madem 30 yaşındaki koskoca adam?

Son düzenleme:
Ben yanlış yazdım pardon düzeltiyorum. "Başka birini hayatına almak kolay,başka bir yabancıyı hayatına aldıktan sonra sevebilecek misin asıl sorun bu " diye yazmış
Yine anlamsız. İnsan hayat boyu sadece bir kişiyi mi sever? Ya da hayatınıza aldığınız kişi neden yabancı olsun? Kendisi de bir zamanlar yabancı değil miydi?

Her neyse sonuç olarak bu adamdan cacık olmaz. İlişki içinde yaptıkları ayrı rezil, şu an dediğiniz gibi 16 yaşında bir çocuğu kullanıyorsa ayrı rezil.

Yine anlamsız. İnsan hayat boyu sadece bir kişiyi mi sever? Ya da hayatınıza aldığınız kişi neden yabancı olsun? Kendisi de bir zamanlar yabancı değil miydi?

Her neyse sonuç olarak bu adamdan cacık olmaz. İlişki içinde yaptıkları ayrı rezil, şu an dediğiniz gibi 16 yaşında bir çocuğu kullanıyorsa ayrı rezil.

Baska bir insani hayatina aldiktan sonra sevebilecek miymis? Sorunun avamligina bak. Istemis ki hayatina almis. Niye sevemesin? Sanki kendisi bulunmaz Hint kumasi.

Bence de bir cacik olmaz.

Baska bir insani hayatina aldiktan sonra sevebilecek miymis? Sorunun avamligina bak. Istemis ki hayatina almis. Niye sevemesin? Sanki kendisi bulunmaz Hint kumasi.

Bence de bir cacik olmaz.
Konu sahibi bu kadar senaryo yazdığına göre bir hikayeye bakma olayından bulunmaz hint kumaşı olma ihtimali var gibi sanki 😂

Çocuk değil ergen. Pekala da birilerine aşık olabilecek yaşta.Hatta en heyecan dolu yaşlar. Ayrıca hala sevgilim dediğiniz ama aslında artık sevgiliniz olmayan kişi söylemese kız bilemez diye kendiniz söylüyosunuz. Ne yani gidip çoluk çocuğa sizi mi anlattığına inanıyosunuz? Özel hayatını niye gidip bi çocuğa anlatsın madem 30 yaşındaki koskoca adam?
Şöyledi eski sevgilim onlarda çalışıyo öğle yemekleri hep bunlarda köydeler yani bu kızın babaannesi ile ben daha önce konuştum babaannesi olsun bu kıın amcaları beni bilirdi hatta bu kızın babaannesi için ayşe teyze seni çok merak ediyor derdi eski sevgilim bu kızın babaannesi ile çok dertleşirdi şuan onlarda köye gelmişler ayrıca bu kızın annesiilede samimi

Şöyledi eski sevgilim onlarda çalışıyo öğle yemekleri hep bunlarda köydeler yani bu kızın babaannesi ile ben daha önce konuştum babaannesi olsun bu kıın amcaları beni bilirdi hatta bu kızın babaannesi için ayşe teyze seni çok merak ediyor derdi eski sevgilim bu kızın babaannesi ile çok dertleşirdi şuan onlarda köye gelmişler ayrıca bu kızın annesiilede samimi
Ee? Yani? Kızın babaannesi sizi merak ediyomuş, eski sevgilizle çok samimilermiş ve eski sevgiliniz de gitmiş evin "çocuğuna" demiş ki şu kızın hasretinden ölüyorum noolur bi hikayesine bak da bana anlatıver. Bu mu yani? Gerçekten buna inanıyo musunuz ya, yani kaç yaşında insansınız size mantıklı gelen senaryo bu mu?

bir an yaşınızı görmeden önce lise yıllarında falansınız sandım... çok özür dilerim ama bu anlattıklarınız bana çok çocukça geldi...

instagram şifremi isteyen biriyle ,hele de ben vermek istemeyince bana çemkiren biriyle ben birlikte olmak istemezdim şahsen...

sen düzelmiyorsun derken ne yapmışsınız ki? kendini haklı çıkarıp sizi ezme niyetinde. benc en başından beri de öyleymiş.

bence yolunuza bakın,kimse vazgeçilmez değildir. kendinizi bir başkasının gerisine koyarsanız mutsuz olursunuz. önce kendiniz mutlu olmalısınız ki başkasını mutlu edebilesiniz.

bir de profilinizi gizleyin o zaman, madem baktığını fark ettiniz ya engelleyin ya da gizleyin. nedir yani?

geçmiş olsun
Sen düzelmiyorsun demek, sana dişimi geçiremiyorum, istediğim kıvama gelmiyorsun, kendini yönettirmiyorsun demek. 🌝

Babaannesine, amcalarına varana kadar sizi tanıyan insanlar varken kızın sizi bulup bakması çok zor olmasa gerek.

Kız demekki seninkine aşık kendi kendine aşık oldu stalk yapiyo vs . Seninki hala seni engelleyip kaldırıyorsa vs açık kapı var bi olta atsan gelir. Bence bana öyle geldi.

şu teknoloji devrinden beni asla bulamaz diye diretmeniz de çok enteresan.
binbir çeşit stalk programı var bu bir.
ikincisi illa bir yerde yorumlar, eski fotolar vs vardır
yani bulmak için ne üstün bir zeka ne de birinin söylemesi gerekmiyor.
hepimiz bir tıkla ulaşılabilir durumdayız.
sevgiliniz zaten sizden uzakmış ayrılığı da kendisi istemiş. 30 yaşında adam evet 120 km hız yapıp baba radyo şarkısı paylaşması çok ergence ama engelleyip patronun kızına baktırmak da çok abes.

Babaannesine, amcalarına varana kadar sizi tanıyan insanlar varken kızın sizi bulup bakması çok zor olmasa gerek.
Konu sahibi her şeyi görmek istediği şekilde görüyo resmen. Önce diyo ki o söylemese kızın beni bilmesi imkansız. Biz diyoruz o zaman kızın ilgisi vardır. o zaman da diyo ki yok babannesi amcaları hepsi beni tanır, merak eder. Her şeyi inanmak istediğine çevircek bi bahane buluyo

Kız demekki seninkine aşık kendi kendine aşık oldu stalk yapiyo vs . Seninki hala seni engelleyip kaldırıyorsa vs açık kapı var bi olta atsan gelir. Bence bana öyle geldi.
Tek olumlu konuşan sensin biliyo musun? Benim tekrardan başlama gibi bir niyetim yok koca 7yılı bitirdi o gururunu ayaklar altına alıp tekrar benden özür dilemesini bekliyorum aksini istemiyorum. Bu arada kızla takipleşmiyolar kıç ergen 16 yaşında her storylerime bakıyo eski sevgilimde bi engelliyo bi kaldırıyo canım tak etti hesabımı dondurdum bilmm iyi mi yaptım

Hayır hayır eski sevgilimin hayatında bir kız var ama adı soyadı nedir bilmiyolardı buna adım kadar eminim
Nasıl eminsiniz yahu bu kadar? Asla ismimi kimseye vermeyeceksin diye kural mı koydunuz. Sizden bahsederken birilerine şifre mi kullanıyordu?

Biraz uğraşsam şurda verdiğiniz bilgilerden ben bile zorlar bulurum sizi. Sevgilinizi tanıyan biri ohooo, yedi sülalenizi bile bulur.

X