70.000 La İlahe İllallah-Kelime-i Tevhid dilek, hacet ve istekleriniz için dua

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sayıdan düşmeli olmasın kişi başı ne kadar okunacaksa o şekilde okuyalım cnm
canım o şekilde günlük yetiştiremeyenler olunca listeyi takip etmek çok zor oluyor. Bne okuyan ve okumayanları düzenli takip edicem okumayan arkadaşları malesef çıkarmak zorunda kalıcam okuyanlara haksızlık olmasın

tamam canım akşama başlarız ama niyetini herkesin bilmesi lazım çünkü herkes senin niyetine niyetlenerek okuyacak senini için :KK200:
Biliyorum canım benim burdan yazmama sebebim daha baslamadik ya karışıklık olmasın diye baslayacagimiz zaman benim duami ordan sen paylasirsin ya da ben yazarım buraya 😇😇

kızlar bu arada bu listeyi her seferinde elle yazmadan kolay bir şekilde düzenlemenin yolu var mı ben bilmiyorum :olamaz::KK57:

canım o şekilde günlük yetiştiremeyenler olunca listeyi takip etmek çok zor oluyor. Bne okuyan ve okumayanları düzenli takip edicem okumayan arkadaşları malesef çıkarmak zorunda kalıcam okuyanlara haksızlık olmasın
Canım sayıdan düşmeli olacaksa ben katılamayacağım kusura bakma. Daha sonraki dualarına katılırım

Alıntı yap QUOTE yazanları sil canım. O şekilde deneye deneye bulursun. Bir de her zaman ilk sayfadaki ilk yorumunu düzenleyebilirsin
Ayyy denedim yapamadım dur akşam tekrar deniyeyim canım teşekkürler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X