70.000 La İlahe İllallah-Kelime-i Tevhid dilek, hacet ve istekleriniz için dua

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bismillahirrahmanirrahim. Rabbim verdiğin nimetler için binlerce şükürler olsun🙏 bize gönderdiğin mucizemizi sağlıkla kucağımıza alabilmeyi nasip eyle. Bize verdiğin maddi ve manevi rızkımıza bereket ihsan eyle. Tüm mehmetçiklerimizi içlerinde kardeşimi de muhafaza eyle. Amin 🙏

Bismillahirrahmanirrahim. Rabbim verdiğin nimetler için binlerce şükürler olsun🙏 bize gönderdiğin mucizemizi sağlıkla kucağımıza alabilmeyi nasip eyle. Bize verdiğin maddi ve manevi rızkımıza bereket ihsan eyle. Tüm mehmetçiklerimizi içlerinde kardeşimi de muhafaza eyle. Amin 🙏
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir
memurhanim memurhanim
PiXiEE PiXiEE
sadehayatt06 sadehayatt06
Karagullu Karagullu
5 528mucizemmm
B Bademmm388
PiXiEE PiXiEE
humanbeings humanbeings
kahvecibaby kahvecibaby
Soonnn Soonnn
M -Misk-
Kızlar arkadasizim niyeti yukardaki gibi Allah kabul etsin inşallah haydi bismillah 🥰💓

Allah razı olsun inşAllah hepinizden 💓 Rabbim gönlünüzdekileri hakkınızda hayırlı eylesin hakkınızda hayırlı olanı gönlünüze razı eylesin inşAllah 🙏

İnşallah sağlıkla kucağına alır büyütürsün kuzum benim Rabbim ilk adımlarını attığını okula gittiğini evlendiği çoluk çocuğa karıstığı günlerini göstersin sana 🥰

Günaydıın kızlar bir şey danışmak istiyorum size, bu 70000 tevhidi çekmem için gereken bir süre var mıdır? Bir de bitirdiğimde dualıyor muyuz yoksa en başta dileğimize niyet edip çekmeye mı başlıyoruz??

Günaydıın kızlar bir şey danışmak istiyorum size, bu 70000 tevhidi çekmem için gereken bir süre var mıdır? Bir de bitirdiğimde dualıyor muyuz yoksa en başta dileğimize niyet edip çekmeye mı başlıyoruz??
günaydın canım bir arkadaşımızın okumasını 2 günde bitiriyoruz başında dua edip başlıyoruz niyet sahibi isterse kendi ayrıca duasını ediyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X