70.000 lem yelid var mısınız kızlar???

Limonagacii06

Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2018
288
224
33
Selam kızlar sürekli bu duayı duyuyorum evlat sahibi olmak için çok etkili diyorlar eğer katılım olursa bununla alakalı birbirimize yardım edelim mi???

EuzubillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahim. Kul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid velem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad” (7 kez okunur)

2)”Lailahe illallahü vahdehû la şerike lehû ehaden sa-medel lem yelid velem yûledvelem yekül lehû küfü-ven ehad” (7 kez okunur)

3)”LEM YELİD” (Manası: Doğurmamış) okunur. Toplam 70000 adet okunacak.

DUAMIZ
Yerleri ve gökleri yaratan Rabbim, senin her şeye gücün yeter sen diledikten istedikten sonra her şey ama her şey olur. Ya hayyu ya kayyum, ya zel celali vel ikramkapınageldim, senden diliyor ve dileniyorum,hakkımızda hayırlısıysa, sağlıklı ve hayırlı evlatlarla sağ salim doğum yaparak anneolabilmemizi, eşlerimizi baba yapabilmemizi, evlerimizin evlatlarımızla şenlenebilmesini ve evlatlarımızın ana baba sözüdinleyenlerden ve senden korkanlardan olmasını PeygamberefendimizHZ:MUHAMMEDMUSTAFA(S:A:V) hürmetine, ............................... duamızı kabul eyle

Çok sağol canim Allah razı olsun

Cümlemizden inşallah

Bebek düşünen arkadaşlar okumalarınıza estağfirullah zikrinide ekleyin

- İstigfar okumalı. (Malım çok, ama çocuğum olmuyor. Ne yapayım?) diyen kişiye, bir sahabi istigfara devam etmesini söyledi. O da günde 700 defa istigfar okurdu. Nihayet on çocuğu oldu. Hasan-ı Basri hazretlerine, kıtlıktan, fakirlikten, çocuğunun olmadığından şikayette bulunuldu. Hepsine de istigfar etmesini söyledi. Sebebi sorulunca, Kur’an-ı kerimden üç âyet-i kerime okudu. Meali şöyle:
(Çok affedici olan Rabbinize istigfar edin ki, gökten bol yağmur indirsin; size, mal ve oğullar ile yardım etsin, sizin için bahçeler, ırmaklar versin

X