70.000 lem yelid var mısınız kızlar???

EuzubillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahim. Kul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid velem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad” (7 kez okunur)

2)”Lailahe illallahü vahdehû la şerike lehû ehaden sa-medel lem yelid velem yûledvelem yekül lehû küfü-ven ehad” (7 kez okunur)

3)”LEM YELİD” (Manası: Doğurmamış) okunur. Toplam 70000 adet okunacak.

DUAMIZ
Yerleri ve gökleri yaratan Rabbim, senin her şeye gücün yeter sen diledikten istedikten sonra her şey ama her şey olur. Ya hayyu ya kayyum, ya zel celali vel ikramkapınageldim, senden diliyor ve dileniyorum,hakkımızda hayırlısıysa, sağlıklı ve hayırlı evlatlarla sağ salim doğum yaparak anneolabilmemizi, eşlerimizi baba yapabilmemizi, evlerimizin evlatlarımızla şenlenebilmesini ve evlatlarımızın ana baba sözüdinleyenlerden ve senden korkanlardan olmasını PeygamberefendimizHZ:MUHAMMEDMUSTAFA(S:A:V) hürmetine, ............................... duamızı kabul eyle

P Pisces3507
@Dil-i bitab
@Sabr-Sukur-Dua

Kişi başı 17500 bitiş tarihi 19 Eylül saat 12.00

Kızlar o kadar üzgünüm ki bende 5 cm kist cıktı. Eşimde de 3 ay öncesi sperm testi vermişti ileri biz hareketi düşük çıkmıştı ilaç tedavisi uygulandı. Fakat ise yaramamış bugün tekrar test verdi . Değerleri aksine düşmüş artacağı yerde. Doktor varikosal ameliyatı önermiş. Nasıl zor bi süreymiş bu işler. Elimden geldiğince her ay kürler yapıyorum ilaç içti dualar ediyoruz. Ama yine de olmuyor :KK43:( şimdi ikimizde de sorun cıktı. Yaptığımız dua için teşekkür ederim benden sonraki arkadaş için de duamı yapacağım sonra buraya da ara vermek istiyorum. Duanizi eksik etmeyin nolur :KK43:

Kızlar o kadar üzgünüm ki bende 5 cm kist cıktı. Eşimde de 3 ay öncesi sperm testi vermişti ileri biz hareketi düşük çıkmıştı ilaç tedavisi uygulandı. Fakat ise yaramamış bugün tekrar test verdi . Değerleri aksine düşmüş artacağı yerde. Doktor varikosal ameliyatı önermiş. Nasıl zor bi süreymiş bu işler. Elimden geldiğince her ay kürler yapıyorum ilaç içti dualar ediyoruz. Ama yine de olmuyor :KK43:( şimdi ikimizde de sorun cıktı. Yaptığımız dua için teşekkür ederim benden sonraki arkadaş için de duamı yapacağım sonra buraya da ara vermek istiyorum. Duanizi eksik etmeyin nolur :KK43:
Canım benim sakin bırakma kendini dua edeceğim insallah

Canim uzulme bi sorun cikmasi tedavi acisindan daha kolay. Ben 4 yildir sebepsiz infertiliteyle ugrasiorum. Doktor neye yonelcek, ben hangi kur yapcam sasiriodum artik. Simdi herseyin tedavisi var. Neye yogunlasicaklarida belli. Sakin umitsizlige kapilma. Bu arada varikosal kolay bi ameliyat bi tanidigim yaptirmisti

X