70.000 Ya Vâris 🍀

Ah canım çok geçmiş olsun. Okuyamıyorsan haber ver yardım ederiz. Allah şifa versin. Allah yardımcın olsun inşallah. 🤲🏻
Amin canım çok sağol 🙏
Okuyorum, niyet ettim en başından. Herkes bana nasıl okuduysa ben de okuyacağım liste tamamlanana dek. Sadece bazen sana günlük bildirmeyi atlıyorum, kusura bakma nolur.

Amin canım çok sağol 🙏
Okuyorum, niyet ettim en başından. Herkes bana nasıl okuduysa ben de okuyacağım liste tamamlanana dek. Sadece bazen sana günlük bildirmeyi atlıyorum, kusura bakma nolur.
Ay ne kusuru olur mu öyle şey. Hiç okumasan da olur gereçekten hallederiz. Zorlanma önemli olan sağlık. Okuyabilirsen oku tabi Allah'ın adını anmaktır netice.
Üzüldüm gerçekten. Allah şifa versin inşallah. 🤲🏻

Ay ne kusuru olur mu öyle şey. Hiç okumasan da olur gereçekten hallederiz. Zorlanma önemli olan sağlık. Okuyabilirsen oku tabi Allah'ın adını anmaktır netice.
Üzüldüm gerçekten. Allah şifa versin inşallah. 🤲🏻
Allah razı olsun canım. Geceleri okuyorum hiç sorun yok.

Günlük okuyorum, hiç endişeniz olmasın kimseyi atlamıyorum. Fırsat bulamadım sana bildirmeye.

Annemden sonra babam da covid pozitif çıktı, çok ağır geçiriyor. Onun derdine düştüm bu ara. Çok dikkat edin hem kendinize ama özellikle ileri yaştaki büyüklerinize. Eve solunum makinesi almak zorunda kaldım, sen düşün durumu..
Çok geçmiş olsun. Bol bol C, D vitamini alın. Kozalak pekmezi yapan varsa ilinizde muhakkak temin edin. Ciğerleri vs temizliyor.

X