70.000 Ya V├óris ­čŹÇ

Beyza-

Geciktiriyorsa, g├╝zelle┼čtiriyordur. ­čĄ▓­čî║
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
2 Temmuz 2019
295
1.921
20
Ben daha okuyamad─▒m ama okundu say beni can─▒m mutlaka bitiririm ­čą░ Merve Merve

teolog8579

Guru
Kay─▒tl─▒ ├ťye
26 Mart 2018
8.919
32.115

Merve

­čą▓
├ťZG├ťN
Pro ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
13 Ocak 2020
16.856
59.146
29
Aaa o nezaman d─▒ ben ba─č─▒┼člamas─▒n─▒ bu k─▒z├želer i├žin yapt─▒m yar─▒n ak┼čam m├╝hendis bayana okusam olur mu sekize kadar bitiririm yar─▒n ­čÖŐ
Olur bal─▒m olur ben yonca koyarken atlam─▒┼č─▒m. sen kime okudu─čunu bil de. ­čĄŚ

Canikox

Aktif ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
3 Eyl├╝l 2020
3.243
5.723
Canikox Canikox okudu say─▒yorum seni ama biraz bilditrimlerin eksik. Sorun yok di mi?
Gelbemucizem Gelbemucizem evde i┼čler kar─▒┼č─▒kt─▒. Okuyam─▒yorsan haber ver bize in┼čallah.
Cicsk Cicsk seni okudu saymaya devam ediyorum sorun yok di mi?
Tubaa9533 Tubaa9533 Eksi─čin yoktur umar─▒m. Ban─▒n bitince haber ver c
G├╝nl├╝k okuyorum, hi├ž endi┼čeniz olmas─▒n kimseyi atlam─▒yorum. F─▒rsat bulamad─▒m sana bildirmeye.

Annemden sonra babam da covid pozitif ├ž─▒kt─▒, ├žok a─č─▒r ge├žiriyor. Onun derdine d├╝┼čt├╝m bu ara. ├çok dikkat edin hem kendinize ama ├Âzellikle ileri ya┼čtaki b├╝y├╝klerinize. Eve solunum makinesi almak zorunda kald─▒m, sen d├╝┼č├╝n durumu..

Merve

­čą▓
├ťZG├ťN
Pro ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
13 Ocak 2020
16.856
59.146
29
G├╝nl├╝k okuyorum, hi├ž endi┼čeniz olmas─▒n kimseyi atlam─▒yorum. F─▒rsat bulamad─▒m sana bildirmeye.

Annemden sonra babam da covid pozitif ├ž─▒kt─▒, ├žok a─č─▒r ge├žiriyor. Onun derdine d├╝┼čt├╝m bu ara. ├çok dikkat edin hem kendinize ama ├Âzellikle ileri ya┼čtaki b├╝y├╝klerinize. Eve solunum makinesi almak zorunda kald─▒m, sen d├╝┼č├╝n durumu..
Ah can─▒m ├žok ge├žmi┼č olsun. Okuyam─▒yorsan haber ver yard─▒m ederiz. Allah ┼čifa versin. Allah yard─▒mc─▒n olsun in┼čallah. ­čĄ▓­čĆ╗

Life light

Aktif ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
7 Nisan 2019
3.961
6.415
33

├çok ge├žmi┼č olsun