70 adet enbiya suresinin son ayetini okur musunuz Allah rızası için

Bhrygz

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2020
244
100
26
Çocuğum olsun diye 70 tane enbiya suresinin son sayfasını okuya bilir misiniz Allah rızası için okuyan okudum yazsın

Eklentiler

• IMG-20210418-WA0002.jpg
    IMG-20210418-WA0002.jpg
    139,8 KB · Görüntüleme: 35

SoLeiL12

Rabbi Hebli Mines Salihin. 🤲🏻
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2020
1.511
2.509
Çocuğum olsun diye 70 tane enbiya suresinin son sayfasını okuya bilir misiniz Allah rızası için okuyan okudum yazsın
Canim 3 tane okudum. Rabbim sana hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

ninio

Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2020
191
267
24
Bir tane okudum bağışladım❤️

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-11-2021

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 65 gün kaldı.

Bugünlerde biraz sakar olduğunuzu fark edebilirsiniz. Bunun nedeni, rahminizde olan büyüme, doğuma hazırlık için eklemlerin gevşemesi ve bebeğin pozisyonunda olan değişikliklerdir. Dengenizi kaybetmemeye özen gösterin, fakat unutmayın ki bebeğiniz dünyadaki en etkili ve verimli şok emici sisteme sahip olan, kaslı ve direnci yüksek rahminizdeki amniyotik sıvı içindedir. Kolostrum (ilk süt) sızıntılarına rastlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

breath12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2020
3.452
2.607
Merhaba canim arkadaslarin insallah dualari kabul olur.🙏🙏🙏.arapca bilmiyorum..ben.. B Bhrygz icin okuduktan sonra..arkadsslarr banada dualarinda yer verirse cok sevinirim..bende 4. Denememi yapicagim yakinda..yasim 39..insallahh..dualarinizda bende olurum..💕💕dua eden butun arkadaslardan allah razi olsun..🙏🙏💕💕

Bhrygz

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2020
244
100
26
Merhaba canim arkadaslarin insallah dualari kabul olur.🙏🙏🙏.arapca bilmiyorum..ben.. B Bhrygz icin okuduktan sonra..arkadsslarr banada dualarinda yer verirse cok sevinirim..bende 4. Denememi yapicagim yakinda..yasim 39..insallahh..dualarinizda bende olurum..💕💕dua eden butun arkadaslardan allah razi olsun..🙏🙏💕💕
Senin için okuyacam canım Allah yardımcımız olsun inşallah

Bhrygz

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2020
244
100
26
Canım okudum