70 adet enbiya suresinin son ayetini okur musunuz Allah rızası için

Bhrygz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2020
263
108
28
Çocuğum olsun diye 70 tane enbiya suresinin son sayfasını okuya bilir misiniz Allah rızası için okuyan okudum yazsın

Eklentiler

• IMG-20210418-WA0002.jpg
    IMG-20210418-WA0002.jpg
    139,8 KB · Görüntüleme: 58
Çocuğum olsun diye 70 tane enbiya suresinin son sayfasını okuya bilir misiniz Allah rızası için okuyan okudum yazsın
Canim 3 tane okudum. Rabbim sana hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

Merhaba canim arkadaslarin insallah dualari kabul olur.🙏🙏🙏.arapca bilmiyorum..ben.. B Bhrygz icin okuduktan sonra..arkadsslarr banada dualarinda yer verirse cok sevinirim..bende 4. Denememi yapicagim yakinda..yasim 39..insallahh..dualarinizda bende olurum..💕💕dua eden butun arkadaslardan allah razi olsun..🙏🙏💕💕

Merhaba canim arkadaslarin insallah dualari kabul olur.🙏🙏🙏.arapca bilmiyorum..ben.. B Bhrygz icin okuduktan sonra..arkadsslarr banada dualarinda yer verirse cok sevinirim..bende 4. Denememi yapicagim yakinda..yasim 39..insallahh..dualarinizda bende olurum..💕💕dua eden butun arkadaslardan allah razi olsun..🙏🙏💕💕
Senin için okuyacam canım Allah yardımcımız olsun inşallah

Canım okudum

Allah razi olsun canim..dualarimiz kabul olur insallah...bisey sorabilirmiyim..arapca bilmiyorum..ama turkce okuyabilecegim sekilde varsa..okurum..canim bende
Canım enbiya suresinin son sayfası internetten bak okuya bilirsen oku Allah kimin duasını kabul eder bilemeyiz

X