70 dakikada 1000 kalori yakmak . Mümkün mü acaba ?

mavilimYesilim

Hareket et durma, vazgeçme, erteleme, hemen şimdi.
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2010
7.839
3.454
21 mart haydi şimdi başlayalım Hafta da 1 kere önce 15 dk sonra 2 .gün sonra 20 dk ve 3 gün sonra 25 dk...
Ter at...

🤸‍♀️🧚‍♀️🚴‍♀️🏊‍♂️🏃‍♀️🧜‍♀️🏋️‍♀️💃🍏🥒🌶🍌🍎🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿

Son düzenleme:
Merhaba spor günlüğü 2. Defterim
Bu gün day1 videosu ve 70dk 1000 kalori videosu karışık yapıldı

Day1. Videosu 20 . Dakikadan sonra baya zorlaştı.
21. Dakika da bir hareket var onu yapmak için çok güçlü kollara sahip olmak lazım.
23 dk zorlaşma başlıyor.
29dk yapabildim.

2. Videomm ..İlk 30 dk dün keşfettiğim videoyu yaptım.çok daha hızlı yağ yakayım istedim.😊👍

Dinlene dinlene yaptim. (Benim saatim mi4. )toplamda 400 kalori gösterdi ama ben genelde saatin gösterdiğini 2 ile çarpıyorum 😋 güncel versiyonlarına göre hesapta hata var çünkü.

İlk 30 dk 250 civarında yakıldı
Sonraki yavaşdan hızlıya geçiş olduğu için 100 -200 civarı yakıldı sanırım.

Eklentiler

• Screenshot_20220221-085227_YouTube.jpg
    Screenshot_20220221-085227_YouTube.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 93
O kadar spor yapıyorum neden kilo veremiyorum yediklerimden mi acaba dedim ama değilmiş.
Vücudun kas gruplarını %80 den fazla zorlamak ve her gün aynı kas grubunu zorlanaktan ileri geliyormuş.
Tüm vücut çalışacaksan
Kol çalışacaksan kapasiten 20 şınav mesela 25 yapamazsın çok zorlanırsın.

21 yap. Sonra 21 rahat yapmaya başladın 22 yap şınavı
Yine istersen tüm vücut çalış ama kapasiten mekikte 15 se 15 yap
Zıplamaksa 30 tane 30 yap
Yada
Her gün bir kas grubunu zorla ama %80 aşmamaya çalış. Bir tik yukarı yaparsan 2 gün dinlenmem yap

Bu kadının spor yapma şeklini beğendim.
Bu günün videosu bu oldu.

1000 kalorilik yakma videosunu yapıyorum. Ama 20 dk. Sonra bacaklarıma ağrı giriyor zorlamadan diğer growanna nın hit videolarına bakıyorum.

Çocuğumla oynayıp ara verip onu öpüp tekrar spora devam ediyorum. Oda benimle yapıyor alıştı kuzum. Gözümle onu takip ediyorum oda serbestöe kendi kendine oyun kuruyor benşmle oynuyor arada sohbet ediyorum dada haha anne baba niloya diye😊 . Arada kar yağıyor kukuli şarkısını söylüyoruz.

Çocuk spora engel değil çamaşır sererken ev silerken bile öğrendiğiniz bir hareketi yapabiliyprsunuz

Kolay gelsin güzel videolar, yapabiliyorsanız ne mutlu.. hep hayalim hani Şeyda Coşkun yürütüyor ya ünlüleri, öğünlerini kapılarına gönderiyor işte öyle birini tutmak😂 başka türlü olamıyor…

Kolay gelsin güzel videolar, yapabiliyorsanız ne mutlu.. hep hayalim hani Şeyda Coşkun yürütüyor ya ünlüleri, öğünlerini kapılarına gönderiyor işte öyle birini tutmak😂 başka türlü olamıyor…
Kendi sporumu kendim oluşturuyorum. Beslenmem çok değişmiyor en çok kas yapma önemliymiş. Ben 12 yıldır fazla 5 kilom var derim ama hiç mücadele etmedim. Çok yedin hep yaktım. Oluyor aslında örnek çok Nazlı lime diye birini gördüm ve karar verdim o yaptıysa ben neden yapamayım.

Merhaba sayfam. 3 başlık açtım ve spora yola devam.

7 günlük programa devam. Mayısa kadar ideal bedene ulaşacağım.

Belimi 5 cm göbeğimi 5 cm incelteceğim. Kollar ve sırtta 3 cm incelse...
Zaten başka kilolu yer yok.

Merhaba spor günlüğüm
Sana yazamadım ama her gün spora devam

Yoluma devam ederken eğlenceli bir videm ile geldim

Ben her gün sporuma devam ediyorum

Bu ara da Buğçe Kondakçı 12 dk karın videosunu her gün yapmaya çalışıyorum

Takip ettiğim kişiler
Plates annesi
Grow with jo
Buğçr Kondakçı
Pamela
Growingannass
Akın saatçi
Mark pastrana zumba ile dans için
Seda Meriç
Nazlı Lime

Dün Buğçe komdakçının 15 dakikalık zenci spor eğitmeni ile videosunu yaptim.
Sonra 1 saatlik videsonun yarısını yaptim.
Karın egzersizimi de yaptım.

Bu kız kendini çok iyi geliştirmiş

2021 şubat 65 kilo
2022 mart 54 kilo 🏋️‍♀️💃💃💃💃🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️ diyetsiz geri almadan kas kütlemi geliştirerek

X