70 yaşındaki adamla 30 yaşındaki kadın ilişkisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ya ben neler yasadim gercekten kendime hayret ediyorum nasil ben hicbir sey olmamis gibi devam edebiliyorum diye. benim kolejden daha sonra da universiteden tanidigim, benden yalnizca iki yas buyuk, birlikte partilerde sarhos oldugum kadinla bile birkac hafta gezdi babam. allah askina kim bunlara boyle susabilir? aklim almiyor. ya herkes cok medeni ben degilim, veya herkes cok cesur ben korkagim cozemiyorum.
Değilsin. Normal olan senin düşüncelerin. Bulaşmamaktan, uzak durmaktan başka bir çaren varmış gibi görünmüyor bana.

Özel değilse annenle ilişkin hala kötü durumda mı?

o kadar uzgunum agliyorum ki bu olay oldugundan bu yana. benim yerimde baskasi olsa ne laflar ederdi, herkes bu kadar medeni mi gercekten? veya ben babamin gozunde bu kadar degersiz miyim ki onune gelen herkes icin bana hesap sorabiliyor? benim sorunum bu. yoksa para benim hic derdim olmadi ki, isterse 10 kisiyle ayni anda sevgili olsun ben yine para derdine dusmem. uzulurum sadece gercekten cok uzulurum yani.

beni hayata getiren babam, hayatim hakkinda butun kararlari veren “sen kolejde okuyacaksin, hayir puanin yetse bile devlette degil bilkentte okuyacaksin, master yapacaksan su okulda yapacaksin” diyen babam. ben simdi babam bunlari yapti diye mi o kadinla ayni kefeye koyuluyorum?

ya ben neler yasadim gercekten kendime hayret ediyorum nasil ben hicbir sey olmamis gibi devam edebiliyorum diye. benim kolejden daha sonra da universiteden tanidigim, benden yalnizca iki yas buyuk, birlikte partilerde sarhos oldugum kadinla bile birkac hafta gezdi babam. allah askina kim bunlara boyle susabilir? aklim almiyor. ya herkes cok medeni ben degilim, veya herkes cok cesur ben korkagim cozemiyorum.

Elindeki baba belli değil mi? Bu yani... Kendine bunu kabullendirip, yoluna devam etmeye bakacaksın Sassy bundan böyle. Diline de kalbine de hakim olacaksın mümkün mertebe.
Derdin sadece para olsaydı, zaten susar, üzerine de "Aslan babam hayırlı olsun. Yakışıklı babam benim, kızları hala peşinden koşturuyorsun maşallahh" derdin. Senin derdinin ne olduğunu iki gram aklı olan herkes anlar zaten, açıklamaya çalışma.
Ve babanı da zerre güzelleyemeyeceğim, üzgünüm.
Gerçeği kabul etmeye bak bir an evvel, babandan da onun yüreğini aşan şeyleri bekleme.

Bence siz haklısınız sizin yerinize kendimi koydum galiba ben de aynı tepkileri verirdim ya bazi laflar kırıcı olsa da. Yani kırıldığınız olayi anladim elalemin kadınının lafiyla bana kizmasi vb..

Ve arkadaşların dediklerine de katılmıyorum tabiki de babaniz sizin masraflarınızi karşılayacak siz onun kizısınız, zaten bir yerde yazdığınız gibi en iyi okullara gitmenizi de kendisi istiyormus zaten

Ben ilk başta tepkinizin çok fazla olduğunu ve şımarıklık yaptığınızı düşündüm ama aynı durum benim başıma gelse ben de bu tepkiyi verirdim galiba.

Fakat daha sakin kafayla düşünürsek, siz kendinizi parçalasanız da babanızı değistiremezsiniz ne yazık ki bu tarz iliskilerine (yaş farkından bağımsız olarak, 2 yetiskin ve bekar insan iliskisi) göz yummak zorundasınız, onay verip sevgilileriyle arkadaş olmak değil ama sessiz kalmak diyelim, ya da daha sakince babanıza ben doğru bulmuyorum ama sen mutluysan benim için önemli olan bu diyebilmek.

Hiç kendinizi üzmeyin, babanız sinirle söylemis öyle şeyler, ben de babamın damarına bassam ilk argümanı maddi konular olurdu.

Canım istemedi, gerek duymadım takip isteğini kabul etmedim deseydiniz babanız bence diyecek bir sey bulamazdı, o kadın da öyle kalakalırdı. Iyi/ kötü nasıl iliskiniz olursa olsun kimsenin babanızla aranıza girmesine izin vermeyin, hayat kısa.

o kadar uzgunum agliyorum ki bu olay oldugundan bu yana. benim yerimde baskasi olsa ne laflar ederdi, herkes bu kadar medeni mi gercekten? veya ben babamin gozunde bu kadar degersiz miyim ki onune gelen herkes icin bana hesap sorabiliyor? benim sorunum bu. yoksa para benim hic derdim olmadi ki, isterse 10 kisiyle ayni anda sevgili olsun ben yine para derdine dusmem. uzulurum sadece gercekten cok uzulurum yani.

beni hayata getiren babam, hayatim hakkinda butun kararlari veren “sen kolejde okuyacaksin, hayir puanin yetse bile devlette degil bilkentte okuyacaksin, master yapacaksan su okulda yapacaksin” diyen babam. ben simdi babam bunlari yapti diye mi o kadinla ayni kefeye koyuluyorum?

Sen babanın hayatındaki kadınlarla bir değilsin ki aynı kefeye konulasın. Şimdi üzgün olduğun için böyle söylüyorsun anlıyorum da siz baba kızsınız et tırnaktan ayrılmaz. Ne yaşarsanız yaşayın o kadınlar bir gün gider yanında sen kalırsın. Senin yanında da baban. Üzme kendini lütfen.

herkese merhaba,

babamın 30 yaşında bir sevgilisi var. zaten eşinden ayrıldıktan sonra hayatında birileri vardı ama ben pek önemsemedim bana ne sonuçta. bunu da önemsemedim aslında ama bizim çevremiz belli insanlardan oluşuyor, herkes birbirini tanıyor. arkadaşlarımın bile dalgalarına maruz kaldım "yassy cici annen çok güzelmiş hee" gibisinden. güldüm geçtim ama bu durumun içinde olmaktan hoşlanmadım. kadının da eskort olduğunu düşünüyorum. bu işi meslek edinmese de babamın yanında para için durduğunu biliyorum ve bu eskortluk işte. seks olmasa da birine para için refakat etmenin, yanında durmanın adı eskortluktur bana göre.

bu kadın bana instagramdan istek attı kabul etmedim. sonra mesaj attı mesajını da reddettim. kötü bir şey yoktu merhaba yazmış ama iletişimde olmak istemedim bu benim en doğal hakkım. sonra sanırım babama söyledi ki babam bana sordu ben de evet istemedim kabul etmedim instagramda eskortları feedlemiyorum dedim. o ne biçim laf falan dedi ben de yukarıda yazdıklarımı söyledim. babam da bu yaştan sonra hayatıma alacağım insan için size hesap vermeyeceğim dedi. ben de senden hesap isteyen yok zaten ama ben de instagramdan kiminle takipleşeceğim konusunda sana hesap vermeyeceğim dedim. kendini insanlardan çok yukarıda görüyorsun falan dedi ben de senin özelliğin ne yapayım dedim. baya uzadı işte o bir şeyler dedi ben bir şeyler dedim falan en son babam sana yazıklar olsun, ben seni şuralarda okuttum, sana aylık şu kadar para harcıyorum, sen şöylesin sen böylesine getirdi olayı. ben de bu lafa bu kadar kızacağını bilsem önceden söylerdim nasıl canavarlaştın onu savunacağım diye dedim. sonra da çok durmadım çıktım zaten.

ama aşırı kırgınım. söylediğimin yanlış olduğunu düşünmüyorum, yanlış olsa bile babamın o kişiyi savunmak için bana karşı böyle çirkinleşmesini hazmedemiyorum. eğer babam dışında maddi destek alacağım biri olsa veya gerçekten hayatımdan babamı çıkardığımda kapısını çalabileceğim bir annem olsa kesinlikle arama mesafe koyardım. ama ona mecbur olduğum için ben bu lafı da yutmak zorundayım. iki gün sonra eline bir hediye alıp geldiğinde içimden gelmese de sarılıp barışmak zorundayım. inanılmaz üzgünüm keşke bir kardeşim, konuşacağım bir annem olsaydı.

Sen ona karışmadığın gibi o da sana karışmayacak. Sadece tepkilerini biraz yumuşatmalısın neden biliyor musun baban yaşlı. Allah korusun sonra sen vicdan azabı çekersin, boşver kırma babanı he de geç.

Çok özür dilerim ama konunuzu okuyunca güldüm.Benim adı dede olan bir tanıdığım adam vardı o da böyle bir evlilik yaptı anam rahmetli o kadın da beni istemedi ama noldu sonra sözde dede perperişan içinde öldü.Cesedine neden tükürmediğim konusunda hala kendime kızıyorum.Yani demem o ki ilahi adalete güvenin o yaşta adama sittin sene laf söz dinletemezsiniz.

Eskort demeye gerek var mı? zaten kendisi de her şeyin farkındadır. Üstelik hala baba parasıyla hayat sürdürürken onun tercihlerini bu derece eleştirmek dahası hakaret etmek.

herkese merhaba,

babamın 30 yaşında bir sevgilisi var. zaten eşinden ayrıldıktan sonra hayatında birileri vardı ama ben pek önemsemedim bana ne sonuçta. bunu da önemsemedim aslında ama bizim çevremiz belli insanlardan oluşuyor, herkes birbirini tanıyor. arkadaşlarımın bile dalgalarına maruz kaldım "yassy cici annen çok güzelmiş hee" gibisinden. güldüm geçtim ama bu durumun içinde olmaktan hoşlanmadım. kadının da eskort olduğunu düşünüyorum. bu işi meslek edinmese de babamın yanında para için durduğunu biliyorum ve bu eskortluk işte. seks olmasa da birine para için refakat etmenin, yanında durmanın adı eskortluktur bana göre.

bu kadın bana instagramdan istek attı kabul etmedim. sonra mesaj attı mesajını da reddettim. kötü bir şey yoktu merhaba yazmış ama iletişimde olmak istemedim bu benim en doğal hakkım. sonra sanırım babama söyledi ki babam bana sordu ben de evet istemedim kabul etmedim instagramda eskortları feedlemiyorum dedim. o ne biçim laf falan dedi ben de yukarıda yazdıklarımı söyledim. babam da bu yaştan sonra hayatıma alacağım insan için size hesap vermeyeceğim dedi. ben de senden hesap isteyen yok zaten ama ben de instagramdan kiminle takipleşeceğim konusunda sana hesap vermeyeceğim dedim. kendini insanlardan çok yukarıda görüyorsun falan dedi ben de senin özelliğin ne yapayım dedim. baya uzadı işte o bir şeyler dedi ben bir şeyler dedim falan en son babam sana yazıklar olsun, ben seni şuralarda okuttum, sana aylık şu kadar para harcıyorum, sen şöylesin sen böylesine getirdi olayı. ben de bu lafa bu kadar kızacağını bilsem önceden söylerdim nasıl canavarlaştın onu savunacağım diye dedim. sonra da çok durmadım çıktım zaten.

ama aşırı kırgınım. söylediğimin yanlış olduğunu düşünmüyorum, yanlış olsa bile babamın o kişiyi savunmak için bana karşı böyle çirkinleşmesini hazmedemiyorum. eğer babam dışında maddi destek alacağım biri olsa veya gerçekten hayatımdan babamı çıkardığımda kapısını çalabileceğim bir annem olsa kesinlikle arama mesafe koyardım. ama ona mecbur olduğum için ben bu lafı da yutmak zorundayım. iki gün sonra eline bir hediye alıp geldiğinde içimden gelmese de sarılıp barışmak zorundayım. inanılmaz üzgünüm keşke bir kardeşim, konuşacağım bir annem olsaydı.
Kuzum git babanin gonlunu al soylediklerin icin gurur yapma sende ciddi ayip etmissin 70 yasinda ne kadar daha seninle kalacagini bilemezsin cok uzulursun ilerde

Ayrica ne bekliyordun babanin tavrina sasirdin?o yasta adam yari yasinda birini bulmus sana laf soyletir mi?erkekler saftir baban da olsa bu boyle ama eskort agir olmus sakin ol.derdini sakince anlat gurur yapma o senin baban

Eskort demeye gerek var mı? zaten kendisi de her şeyin farkındadır. Üstelik hala baba parasıyla hayat sürdürürken onun tercihlerini bu derece eleştirmek dahası hakaret etmek.

gerek olmasa soylemezdim. bin defa yazdim size de yazayim, konu bana gelene kadar ben zaten kimsenin tercihlerini elestirmemistim. okumamis veya anlamamissiniz caniniz sagolsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X