7cm, 5cm ve 3 adet 3cm lik çikolata kistleri ve tüp bebek;

Bursada Prof. Dr Kemal Ozerkan kesinlikle kesinlikle oneririm. Ayni yumurtaliktan 2 kez cikolata kistimi temizledi ve dogal yolla hamile kaldim rezervim hic dusmedi. Ameliyat dogru ellerde yapilirsa rezervi dusurmez.
çook haklısın ama İstanbul da yaşıyorum 😥 Ben de tüp bebekden vazgeçtim tek amleiyat istiyorum ameliyat sonra olursa olur diyorum. Bir iki buldum bu ameliyatlarda yüksek oran başarı sağlayan doktorlar. İnşallah iyi olur benim için de

çook haklısın ama İstanbul da yaşıyorum 😥 Ben de tüp bebekden vazgeçtim tek amleiyat istiyorum ameliyat sonra olursa olur diyorum. Bir iki buldum bu ameliyatlarda yüksek oran başarı sağlayan doktorlar. İnşallah iyi olur benim için de
Tek tavsiyem kendinizi işinin ehli bir doktora teslim etmeniz. Rezerviniz düşer diyen doktor görürseniz kaçın. Benim doktorum “ben ameliyat edersem rezervin aynı kalır” diyebilecek bir doktordu. Her şey gönlünüzce olsun 🙏🏻

Ankarada hacettepe de girişimsel radyoloji diye bi tedavi var instagram da murat güntekin araştırın ben yeni oldum kistin içini boşaltıp yeni bulunan bir ilaç veriyolar kistin içine kist 6 ay içinde küçülüyor tavsiye ederim bana da ameliyat dendi olmadım bu tedaviyi oldum şuan iyiyim
Öyle mi buna çok sevindim direk araştırıyorum arkadaşım tşk ederim. Peki şuan iyiyim derken, ağrı falan çekmiyor musun yani adet döneminde? Bir de muayene ücreti tedavi filan ne kadar tutuyor acaba

Öyle mi buna çok sevindim direk araştırıyorum arkadaşım tşk ederim. Peki şuan iyiyim derken, ağrı falan çekmiyor musun yani adet döneminde? Bir de muayene ücreti tedavi filan ne kadar tutuyor acaba
Daha çok yeni 13 gün oldu yapalı daha adet olmadım ama benim adet dışında dayanılmaz ağrılarım vardı onlar geçti çok şükür inşallah adettede olmaz

X