8-6 oturuyorum

calendestina

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2019
54
22
Arkadaşlar masa başı işim var ve dar bi alandayım tüm gün oturuyorum popom ve alt bacaklarım oldukça genişledi. kilolu değilim 55 kiloyum ama istediğim gibi değil vücudum nasıl egzersizler önerirsiniz haftada kaç yapmalıyım ve ne zaman yapmalyım

Arkadaşlar masa başı işim var ve dar bi alandayım tüm gün oturuyorum popom ve alt bacaklarım oldukça genişledi. kilolu değilim 55 kiloyum ama istediğim gibi değil vücudum nasıl egzersizler önerirsiniz haftada kaç yapmalıyım ve ne zaman yapmalyım
anladıgım kadarıyla yuruyus yapamıyosun. evde tok ama yenı yemek yemıs olmadan ip atlayabılırsın . tum vucut ıncelme saglar ve en guzelı dız altı ıcın ıdeal. dıgerlerıne zamanın yoksa haftada 5 6 gun yapabılırsın. 50 yle basla mısal . hıc atlamadıysan . 55 60 dıye artır. herzaman yapabıldıgınden bı kac fazla atlamaya calıs. kardıyoproblemın yoksa tabı. plates zaten bılıosun 3x10 yada 3x15 takrarla bacak calısabılırsın ac kapa akldır ındır falan. squat agırlıklı calısmadıktan sonra kalınlasma yapana kadar aylar gecıyo korkmana gerek yok . kalca sıkılastırmak ıcın. ters omuzda durulan köpruden yapabılırsın. asagı yukarı hareket ettırceksın govdenı. selulıt de azaltır hem. asagıya resmını attım. en hızlısı koşarak ıncelıyoda bunlar da 2 haftada bıle degısıklık saglıyo.

Eklentiler

• kalca_kası_3.png
    kalca_kası_3.png
    69,9 KB · Görüntüleme: 30
merhaba
aynı durumdayız 8-5 masa başı benim işimde.
geçen hafta 55,5 kilodan bu hafta 54,3 e düştüm.
yediklerime dikkat ediyorum bir haftadır.
bir kaç gündür de ip atlayıp leslie sansone yapmaya çalışıyorum. leslie tavsiye ederim kesinlikle. evde yürüyüş yapıp hem kendinizi iyi hissedersiniz hem kilo verirsiniz.
vücut tipimiz aynı.benim boyum 1.60 kalçam ve basen, bacaklarım beni rahatsız ediyor. bahara kadar 49-50 olmak istiyorum hatta günlükte tutuyorum burada. gelmek isterseniz sizi de beklerim.
kolay gelsin başarılar.

anladıgım kadarıyla yuruyus yapamıyosun. evde tok ama yenı yemek yemıs olmadan ip atlayabılırsın . tum vucut ıncelme saglar ve en guzelı dız altı ıcın ıdeal. dıgerlerıne zamanın yoksa haftada 5 6 gun yapabılırsın. 50 yle basla mısal . hıc atlamadıysan . 55 60 dıye artır. herzaman yapabıldıgınden bı kac fazla atlamaya calıs. kardıyoproblemın yoksa tabı. plates zaten bılıosun 3x10 yada 3x15 takrarla bacak calısabılırsın ac kapa akldır ındır falan. squat agırlıklı calısmadıktan sonra kalınlasma yapana kadar aylar gecıyo korkmana gerek yok . kalca sıkılastırmak ıcın. ters omuzda durulan köpruden yapabılırsın. asagı yukarı hareket ettırceksın govdenı. selulıt de azaltır hem. asagıya resmını attım. en hızlısı koşarak ıncelıyoda bunlar da 2 haftada bıle degısıklık saglıyo.
Aslında koşma imkanım var. ama koşma bana pek yarar sağlayacak gibi gelmiyo nedense. Dediğiniz hareketleri yapacağım

Aslında koşma imkanım var. ama koşma bana pek yarar sağlayacak gibi gelmiyo nedense. Dediğiniz hareketleri yapacağım
yok oyle durduguna bakma . koştugunda bacakların tutulacak kadar cok fazla kasın çalısır. en cok kas bacakta var. o calısırsa enerjı cok harcarsın duzgun beslenırken hamur seker yemezken enerjyı yağ yakarak harcamaya calısır ama kıtlıkta gıbı beslenmıcen meyve sebze karbonhıdratını karsılıcaksın zeytın yagı et felan yemen lazım. . 7000 kalorı 1 kg demek. yakarken de oyle gram gram erıycek o yaglar.)) hele hareketsız yasamdan drek yuruyuse gecınce bırden erıtır. odemlerı atmana yardımcı olur kı oturan ınsanda foss bı odem olusuyo full yağdan da değil.

X