8 ay sonunda nişanı attım

Seneler sonra kendine teşekkür edeceksin. Öyle bir eşikten geçmişsin ki,Allah kurtarmış. Kültür farklılığı olup da mutlu olan bir çift görmedim ben şimdiye kadar… Ömrünce dövünmektense 1 hafta dövünür,ağlar,sonra da unutursun. Çok doğru bi karar.

Ay pardon da onlar senin sen onların saçına asılacak onlar sana sen onlara o…. diyecek ne yaşıyorsunuz siz? Nasıl o noktaya geliyorsunuz? Etrafımda yüzlerce arkadaşım var hiç kayınvalide adayına veya direk kendisine o…. diyen saçına yapışan rastlamadım ki içlerinde kayınvalidesi ile hiç görüşmeyen de vardır kavgalı olanda vardır ne bileyim hiç sevmeyen vardır. Ama kimsenin o….. dediğini böyle saçlı başlı kavga yaşadığını duymadım. Muhakkak seni delirtmişlerdir de demek ki seviye yerlerde herkesde. Kusura bakmayın ama baya alt tabaka mahalle işi gibi gözüküyor.

Bı arkadasim evlendi. Aile apartmanında altlı üstlü oturdular. Es varmı yokmu bilmiyorum diyor kız sürekli annem de annem babamda babam kv sürekli gorumcen senden üstün edalarindaymis kız okumuş etmiş hatta farklı şehirde evde kalarak okumuş rahat yani evlenince de kapısı açılsa hemen gelinin kapısı açıldı diye merakla çıkarlarmis. Daha bir sürü vukuat kız boşandı ve 1 ay içinde eski eşini dayısının kızıyla evlendirmisler Karslılar di erkek tarafı kız Ankarali. Arkadaşım dayısının kızı çok farklı davranıyordu ama çözemiyorumdum diyo karın ağrısı bosaninca çıktı ortaya diyor
Oha benim kv de de karslı işte

Ay pardon da onlar senin sen onların saçına asılacak onlar sana sen onlara o…. diyecek ne yaşıyorsunuz siz? Nasıl o noktaya geliyorsunuz? Etrafımda yüzlerce arkadaşım var hiç kayınvalide adayına veya direk kendisine o…. diyen saçına yapışan rastlamadım ki içlerinde kayınvalidesi ile hiç görüşmeyen de vardır kavgalı olanda vardır ne bileyim hiç sevmeyen vardır. Ama kimsenin o….. dediğini böyle saçlı başlı kavga yaşadığını duymadım. Muhakkak seni delirtmişlerdir de demek ki seviye yerlerde herkesde. Kusura bakmayın ama baya alt tabaka mahalle işi gibi gözüküyor.
Ben babamı 2 yasımda kaybettim zamanında babası sen büyük görmemişssin dedi annen annelik yapamıyor dediler ne laflar saysam en son çıldırdım

Kayınaile kuzuyu bile kurda cevirir. Kendini tanıyamazsın.
Bi üye vardı ben çok sakinim amaaan boşver der geçerim ama kv ben çıldırtmayı basarıyor demişti
Evet malesef 8 aydır her seyi yuttum isteme sabahı babası benim gelinimi parmakla göstercekler dedi sen büyük baba görmemişssin biz öğretiriz,oğlum senin lafına giderse evlatlıktan teddederiz mal vermeyiz ne laflar ettiler annem annelik yapamıyo oldu annem resmen ahlaksız oldu o lafa getrmişti kv artık cileden cıktım gel diye dil dökmesine inandım ama sahteymis

Kayınaile kuzuyu bile kurda cevirir. Kendini tanıyamazsın.
Bi üye vardı ben çok sakinim amaaan boşver der geçerim ama kv ben çıldırtmayı basarıyor demişti
Ben de hep bugüne kadar hiç münakaşaya girmedim baktım ben telefonu atınca bana yapıstı kararttım gözümü ne olcaksa olsun dedim nisanlım benim anneme kac kez saygıszlık yaptı özürdiledi samimiyetsizce ama defalarca yalvardı ben bi yala pes cekcek konuma geldim ve bitirdim gittim bidaha eyvallah etmem saygısızlık yapıpta

Ben de hep bugüne kadar hiç münakaşaya girmedim baktım ben telefonu atınca bana yapıstı kararttım gözümü ne olcaksa olsun dedim nisanlım benim anneme kac kez saygıszlık yaptı özürdiledi samimiyetsizce ama defalarca yalvardı ben bi yala pes cekcek konuma geldim ve bitirdim gittim bidaha eyvallah etmem saygısızlık yapıpta
Sürekli bdv de takıl kendi nişanlından değil bütün evliliklerden tiksinirsin :KK53:

Düşmez kalkmaz bir Allah.
Başıma gelenlere bazen bende şaşırıyorum
Aynen öyle nisanlımda cabaladı cabalamadı diyemem ama en basında babasının dediklerini ben asla kabullenemedim onun bize geldiğinde torbalanam göz altlarını hatırlıyorum artık o da ben de pes ettik o anneyle çarpısılmaz çok ikiyüzlü annem bana cok dedi ama anne yapmaz oğlunu doldurmaz dedim.Hatta kv bi geldiğinde nisanlım sen her geldiğinde aramız bozuluyo anne biletini alayım git demil ama ben nisanlımı hiç doldurmadım.Benden sonra cıkacak kisinin ona eş pence duracağımı zannediyo

Bu kekoyla evlenip napıcakmışsınız allasen. Bağırış çağırışı anlarım fiziksel saldırı dahi var. Benim ailemde de böyle ruh hastaları vardı. İnsana ömrünü zehir ederler. Üç beş ay ağlarsınız geçer. Kurtulduğunuza şükredin
Ya insanı üzen ayrılmak değil ki 10 ay gayet modern bi adamdı evlilik teklifi olsun yüzük olsun alırken ailesine sormadı hiçbirini ailesi bi geldi ben nasıl ayakta su içermisim baba görmemişim büyük görmemişim Allah var ilk defa bi adama cok sevdim ama çok şükür akllıyım 8 aydır çektiğimi ben bilirim annesi ona aldığım hediyedeki etiketi kopardım diye etikette yok çöpten mi aldın diye valize attı.Onlar bana hiçbir sey almamısken aldım ben

Aynen öyle nisanlımda cabaladı cabalamadı diyemem ama en basında babasının dediklerini ben asla kabullenemedim onun bize geldiğinde torbalanam göz altlarını hatırlıyorum artık o da ben de pes ettik o anneyle çarpısılmaz çok ikiyüzlü annem bana cok dedi ama anne yapmaz oğlunu doldurmaz dedim.Hatta kv bi geldiğinde nisanlım sen her geldiğinde aramız bozuluyo anne biletini alayım git demil ama ben nisanlımı hiç doldurmadım.Benden sonra cıkacak kisinin ona eş pence duracağımı zannediyo
Senden sonrakine aynısını yapmayacaklar adımız çıkmasın diye
Bide nişanlım çabaladıyı geç.
Annem dindar, kardeşim mini etekli kız getirse agzını açamaz niye kardeşim o fırsatı vermez.
Nişanlın ortayı bulcam sanmış iyice moka sarmış

Senden sonrakine aynısını yapmayacaklar adımız çıkmasın diye
Bide nişanlım çabaladıyı geç.
Annem dindar, kardeşim mini etekli kız getirse agzını açamaz niye kardeşim o fırsatı vermez.
Nişanlın ortayı bulcam sanmış iyice moka sarmış
Yok kız benden öncede birini istemeyi telefonda dile getirmisler karsı taraf kızımız haremlik selamlık demiş benimkinin babası bizi yaramaz demiş nişanlım yıllar sonra beni sevince havalara ucmuslar ama bana yapacaklarını yaptılar.Bide babası cocuğu durmadan tehdit ediyo

Yok kız benden öncede birini istemeyi telefonda dile getirmisler karsı taraf kızımız haremlik selamlık demiş benimkinin babası bizi yaramaz demiş nişanlım yıllar sonra beni sevince havalara ucmuslar ama bana yapacaklarını yaptılar.Bide babası cocuğu durmadan tehdit ediyo
Hem haramlık selamlık yaramıyor hem tuniğine karısılıyor :işsiz:
Yoksa ben konularımı karıstırdım

X