8 aylık sevgilimin evli ve çocuklu olduğunu öğrendim 😔

Ayrilmasan ne olacak ne bekliyorsun iki kadını idare etmek hiç bunları düşündümü senin dışında başka birileriyle görüşmediğini nasıl emin oluyorsun yaşın küçük senin bedenini ruhunu parayla kusura bakma satın almış hediyeler zaman ayırmalar 19 yaşında gencecik bir kız için biçilmiş fiyat siz bu gibi karaktersiz insanlara cesaret veriyorsunuz baban yaşında adam senden ayrılıp başka gencecik kızlarıda kandırır, değer parayla hediyelerle olmaz sana değer verseydi dürüst olurdu vicdanlı biri olsaydı eşine çocuğuna böyle yapmazdı,eşi ve çocuklarına ayiracagi zamanı ve parasını sana harcıyor,karşılığında seninle birlikte oluyor bu tip insanlar sevgi değil cinseligi düşünür,bence biran önce annenle konuş kurtul daha kötü şeyler olmadan,sana gelen arkadaş eşine de gidip herşeyi anlatır,beni iş yerine götürdü, bütün sokakları gezdirdi vb bunlar kanıp seviyor ciddi düşünüyor eşinden boşanir düşüncesine kapılma eşi ve çocuklarına yazık sana yazık ailene yazık...SEN 19 O KİŞİ 36
Benim unide bir kiz arkadasim vardi. Adamla arasinda 25 yas fark vardı Adami bosatti ve havuz kenarinda 2 bin davetli ile dugun yapti. Adamin da 2 cocugu vardi....tabi suc adamda neticede adam evliydi ama sadece F*** body olmayabilir... kadının haber-i olsada daha fazla kandirilmasa cok üzücü :KK43:

Sekiz ay nasıl evli olduğunu anlamadın ki? Hiç mi aramadı ya da sen aradığında görmedi bu kadın?
Adam semtinde her mekana kızla elele girip çıkıyor,işyerine kadar götürüyor ve butu arkadaşlarıyla tanıştırıyor. Evli adamlar böyle ulu orta takilmazlar ya. Bu adam karısını ya gözden çıkarmış ya da kadın biliyor. Bu kadar rahat olduğuna göre ...

Ayrıl dememizi istemiyorsanız neden buraya yazdınız bunu yazdıysanız ki normal aklı başında insan zaten ayrıl der. Tabi ki ayrılman gerekiyor oldu bide o çocukların günahına gir dşye alkış tutalım isterseniz. Bunu burda sormanız bile hata adam evli yeni çocugu olmuş ve ne yapayım diyorsunuz. Tabi ki AYRILMALISINIZ!!! Heryerden engellemeniz size ulaşmasını engellemelisiniz...

Mayıs ayında metresler eşlerden daha mı kıymetli oluyor diye bir konu açmışsın. Arkadaşının ablası evli adamla görüşüyormuş vs. O konudaki metres sendin değilmi?

19 yaşındayım izmire üniversite okumak için geldim burada her akşam gittiğim bi kafede erkek arkadaşımla tanıştım o da arkadaşlarıyla sürekli o kafede oturuyordu bi süre sonra ister istemez iletişime geçtik ve sevgili olduk kendisi 36 yaşında bana evli olduğunu falan asla söylemedi ilk başta belli bile etmedi hatta bazı arkadaşlarım yaşı ve mizacından dolayı evli olabileceğini şüphe etmişlerdi ama ben sürekli sokak sokak el ele kol kola dolaşıp beni onlarca arkadaşıyla tanıştırdığı için asla ihtimal bile vermemiştim sanayide kendi dükkanı var oraya bile götürdü yani beraber gezmediğimiz yer kalmadı diyebilirim fotoğraf paylaşmıyodum ailemin öğrenmesini istemediğim için yaşından dolayı o sebeple aramızda hiç fotoğrafımı neden paylaşmıyorsun vb muhabbette geçmedi her kafede meyhanede oturuşumuzda yüzler bazen milyarlar hesap öder ben asla teklif etmememe rağmen çantalar kıyafetler alırdı ama asla parasını kullanma niyetim yoktu gerçekten deliler gibi aşıktım halada öyleyim çok seviyorum ve nasıl vazgeçicem bilmiyorum benim hayatımda yeri çok büyük beni gerçekten sevdiğini hissettiğim tek insan her şeyde ilkleri yaşadım onunla ve bugün kavga ettiği en yakın arkadaşından evli olduğunu hepsini geçtim 1.5 ay önce 2. çocuğunun doğduğunu öğrendim cidden hiç iyi değilim hem istemeden girdiğim günaha yanıyorum hem en güzel hamilelik zamanlarında istemeden bilmeden kocasıyla beraber olduğum her an her dakika yanıma çağırdığım gece yarılarına kadar gezdiğim adamın karısına yaptığım haksızlığa üzülüyorum hepsini geçtim beni seven tek insan sevgisini hissettiğim tek insanı hayatımdan nasıl çıkartabilicem öğrendiğimi henüz bilmiyo büyük ihtimalle çünkü en ufak kavgamızda bile kendini affettirene kadar 40 takla atan bi adam ne yapmalıyım nolur bana akıl verin ayrıl bırak demek çok kolay 😔
Ikilemde kalma hissini cok genc olmana veriyorum.
Evet sevmissin, ama unutma ki sen karisi hamileyken citir pesinde kosan bir ahlaksizi sevmissin. O kisi senin hayalindeki kisi degil, ailesinin uzerini ezen karaktersiz biri
Neyse ki ogrenmissin daha da gec olmadan.

Aa ayril demek kolay ama uygulamasi zorsa siz esiyle falan konuşun bakarsiniz sizi kuma olarak kabul etme olgunluğunu gosterir.
Olmadi metres hayatiniza devam edersiniz nasilsa ayrilmaktan daha kolaydir!

Su gencecik kizlar babasi yasinda heriflerde ne buluyor hic anlamıyorum.

O gonlun daha kimleri sever.
Her zamanki gibi olan masum cocuklara oluyor. Adamin esine de uzuldum. Ne hayallerle evlenmisti kimbilir. Nerden bilebilirdi kocasinin boyle oldugunu?

herşeyi yaşadığın, en güvendiğin adam seni ayakta uyutmuş nasıl ayrılacağım değil de nasıl bir daha güveneceğim diye düşünmen lazım. Neyse bir tecrübe geldi geçti. Hamile karısına acımayan sana da acımaz çabukl unutur. 40 takla atarsa da kanma sen gene iyisin o karısı ne yapsın 2 de çocuk yapmış bu sapıktan. bir 40 takla da eve gidince eşine atıyordur. teneşir paklar mı onu bilemem de bu tipler teneşiri de kirletiyordur. :KK62:

Kendinizi kullandırmayı seviyorsanız sakın sakın ayrılmayın.

Ay hiç mi anlamadin diyenlere anlam veremiyorum. Benim de bir tane erkek arkadaşım vardı yaşına göre gayet genç ve fitti. Evine gittim çok derli toplu bekar eviydi tüm eşyaları yatağı bile tek kişilikti. Telefonu hep açık ve seslideydi. Hiç falso hareketi yoktu. Köpegimle çok iyi anlasiyorlardi . En ufak ayrıntılara dikkat ederdi. Mesela yediğim ekmeği bile bilirdi Sonra bir keresinde ayrıldık memleketine gitmişti bende geleyim dedim yok gelme falan filan demişti. Ççoookk sonradan öğrendiğime göre memleketinde bir eşi varmış. Onunda köpeği varmış. O yüzden benimkiyle çok iyi anlasiyorlarmis 🤣 Bu tipler hiç belli etmez kendini bekarlardan daha bekar hareketleri vardır, daha düşüncelilerdir,çok romantiklerdir,ilişkide çoğunlukla kavga gürültü olmaz sizi kaybetmemek kendine bağlamak için her şeyi yaparlar 😃😃 Bizim ilişkimiz çok kısa sürmüştü ama uzun sürseydi baglansaydim belki bu konuyu ben açmış olabilirdim.

Ay hiç mi anlamadin diyenlere anlam veremiyorum. Benim de bir tane erkek arkadaşım vardı yaşına göre gayet genç ve fitti. Evine gittim çok derli toplu bekar eviydi tüm eşyaları yatağı bile tek kişilikti. Telefonu hep açık ve seslideydi. Hiç falso hareketi yoktu. Köpegimle çok iyi anlasiyorlardi . En ufak ayrıntılara dikkat ederdi. Mesela yediğim ekmeği bile bilirdi Sonra bir keresinde ayrıldık memleketine gitmişti bende geleyim dedim yok gelme falan filan demişti. Ççoookk sonradan öğrendiğime göre memleketinde bir eşi varmış. Onunda köpeği varmış. O yüzden benimkiyle çok iyi anlasiyorlarmis 🤣 Bu tipler hiç belli etmez kendini bekarlardan daha bekar hareketleri vardır, daha düşüncelilerdir,çok romantiklerdir,ilişkide çoğunlukla kavga gürültü olmaz sizi kaybetmemek kendine bağlamak için her şeyi yaparlar 😃😃 Bizim ilişkimiz çok kısa sürmüştü ama uzun sürseydi baglansaydim belki bu konuyu ben açmış olabilirdim.
Tek başına kalıyorsa tek kişilik eşyalar olması çok muhtemel. Ayrıca bu tip etkekler 2 hat kullanır sen yanindayken diğer hattı açıktır. Eşinin arayacağı hat sessizdedir falan filan zaten uzun sürse anlaşılır muhakkak.

19 yaşındayım izmire üniversite okumak için geldim burada her akşam gittiğim bi kafede erkek arkadaşımla tanıştım o da arkadaşlarıyla sürekli o kafede oturuyordu bi süre sonra ister istemez iletişime geçtik ve sevgili olduk kendisi 36 yaşında bana evli olduğunu falan asla söylemedi ilk başta belli bile etmedi hatta bazı arkadaşlarım yaşı ve mizacından dolayı evli olabileceğini şüphe etmişlerdi ama ben sürekli sokak sokak el ele kol kola dolaşıp beni onlarca arkadaşıyla tanıştırdığı için asla ihtimal bile vermemiştim sanayide kendi dükkanı var oraya bile götürdü yani beraber gezmediğimiz yer kalmadı diyebilirim fotoğraf paylaşmıyodum ailemin öğrenmesini istemediğim için yaşından dolayı o sebeple aramızda hiç fotoğrafımı neden paylaşmıyorsun vb muhabbette geçmedi her kafede meyhanede oturuşumuzda yüzler bazen milyarlar hesap öder ben asla teklif etmememe rağmen çantalar kıyafetler alırdı ama asla parasını kullanma niyetim yoktu gerçekten deliler gibi aşıktım halada öyleyim çok seviyorum ve nasıl vazgeçicem bilmiyorum benim hayatımda yeri çok büyük beni gerçekten sevdiğini hissettiğim tek insan her şeyde ilkleri yaşadım onunla ve bugün kavga ettiği en yakın arkadaşından evli olduğunu hepsini geçtim 1.5 ay önce 2. çocuğunun doğduğunu öğrendim cidden hiç iyi değilim hem istemeden girdiğim günaha yanıyorum hem en güzel hamilelik zamanlarında istemeden bilmeden kocasıyla beraber olduğum her an her dakika yanıma çağırdığım gece yarılarına kadar gezdiğim adamın karısına yaptığım haksızlığa üzülüyorum hepsini geçtim beni seven tek insan sevgisini hissettiğim tek insanı hayatımdan nasıl çıkartabilicem öğrendiğimi henüz bilmiyo büyük ihtimalle çünkü en ufak kavgamızda bile kendini affettirene kadar 40 takla atan bi adam ne yapmalıyım nolur bana akıl verin ayrıl bırak demek çok kolay 😔
Kendimden 20 yaş büyük amcayla neden birlikte oluyorsun ki git çıtır bul

Tek başına kalıyorsa tek kişilik eşyalar olması çok muhtemel. Ayrıca bu tip etkekler 2 hat kullanır sen yanindayken diğer hattı açıktır. Eşinin arayacağı hat sessizdedir falan filan zaten uzun sürse anlaşılır muhakkak.
Tabiki öyledir. Ama işte evde hiç kadın eşyası yoktu hani eşi falan gelse diş fırçası bile tekti. Memleketiyle çalıştığı şehir arasında 3 saat vardı.Hatta sonradan düşününce mantık hataları doluydu. Mesela askerdi mesleğinden dolayı normalde nöbet tutuyorsa ertesi gün izinli olması lazım. Veya nöbette uyumamasi lazim. Ama bana nöbette uyuyorum ertesi günde çalışmaya devam ediyorum falan demişti. Garip işte 🤷 Eğer ilişkimiz uzun sürseydi fire verirdi muhtemelen. Ama işte insan o kadar yoğun ilgi görüyor ki gözü kör oluyor böyle durumlarda ihtimal vermiyor. Konu sahibine de muhtemelen böyle oldu çok yoğun ilgi ve "sevgi" gördü, bir sürü jest yaptı kendisine. Ufak tefek mantık hatalarında da kendince sebep buldu.

X