8 aylık sevgilimin evli ve çocuklu olduğunu öğrendim 😔

Genç kızların beklentileri yüksek hesapların ödendiği mekanlara bedavadan gitmek, arabayla gezmek olunca bundan faydalanmak isteyenler de olacaktır, kolay lokma olmayın. Üniversitede okuyorsunuz siz de 36 yaşına geldiğinizde eminim eviniz arabanız, kafeye gidecek gezecek paranız olacaktır. Sabredip kendinizi geliştirmeye odaklanın. Akranlarınızla takılın, bedavacı olmayın kolay yaşam hayali kurmayın. Ben kendi başıma kazanan kendi ayakları üzerine duran kendi hesabını kendi ödeyen bir kadın olacağım derseniz böyle tiplere tenezzül etmezsiniz. İleride eşiniz olur onunla birikim yapar hayatta biraz zorlanır biraz mahrumiyet yaşarsınız ama gururunuzla yaşarsınız. Zenginlik (malvarlığı) birlikte olma kriteriniz olmasın.

Çok pratik bir yontem var, karindan ayrilmadan gorusemeyiz de, ayrilirsa senindir.

19 yaşında üniversiteye giden bir kız 36 yaşındaki erkekten ne bekler hele ki bu adam sanayide dükkanı olan bir esnaf ise . Al gülüm ver gülüm şeklindeki bu ilişkide arada sevgi kelimesini kullanma . Bu bir ilişki cesidiyse anca karşılıklı çıkarların korunduğu bir alma verme ilişkisidir

Adam bekar olsa gerçekten yaşı yüzünden yargılamazdım. Ama hem zorlasan baban olacak yaşta hem de evli. Sen daha sevmek sevilmek ne demek bilmiyorsun, gördüğün ilk ilgi senin başını döndürmüş durumda. Onun sana vadettiği maddi boyutu yüksek şeylerin aynı zamanda senin değerini de yükselttiğini falan zannediyorsun. Bir de ailenden uzak olmanın verdiği özgürlük sarhoşluğu var tabii, kendini farklı bir dünyada, aşk filminde falan zannediyorsundur şimdi. Ama değilsin. Bir insan başkasına yaptığı bir şeyi her zaman sana da yapma potansiyeline sahiptir, bunu aklının bir köşesine yazacaksın! Yani dünya tersine dönecek de, adam karısını bırakıp seninle huzurlu mutlu bir aile kurup namuslu namuslu evinde oturacak mı zannediyorsun? Hayatta olmaz ama boşansa bile senden gencini bulup seni de bebelerinle ortaya koyacak bir gün. Bırak demek kolay demişsin. Bırak demeden sana, bırakmadığın takdirde olacakları yazıyorum:

Ya elinden kaçırmamak için bildiğini bile belli etmeyeceksin, ya belli etsen bile tartışacaksınız ama adam türlü bahaneler uydurarak (çocuklarım için duruyorum, kardeş gibiyiz zaten çocuklar büyüyünce ayrjırjhebelehübele) seni seviyorum diye yanında tutacak. Bunlara kafa yormaktan bir senede on yıl yaşlanacaksın, okulun yarım kalacak, bitse bile sürüne sürüne bitirecek ve bir baltaya sap olamayacaksın. Arkadaşlarından erken olgunlaşacaksın. Ailenle görüşmeye yüzün tutmayacak, söylesen de aranızda kıyamet kopacak ve seni silmek isteyecekler. Bu esnada bu kart horozdan soğusan bile ona sığınmak zorunda kalacak kadar zavallılaşacaksın çünkü etrafında kimse kalmamış olacak. Ne meslek, ne aile, ne yeniden mutlu olma ihtimali. Hoşgeldin metres hayatı.... Bunu mu istiyorsun? Yaşın aşırı küçük, birkaç sene kendini kullandırıp hatandan dönsen bile o saatten sonra kendini kendi yaşıtın olan düzgün insanlara layık görmediğin için ilişki bile kuramayabilirsin. Başarıyla okulunu bitirmiş, mesleğini almış, kendi ayakları üzerinde duran, ikinciliği ve el altında yedek tutulmayı asla kabul etmeyen asil bir genç kadın mı olmak istiyorsun yoksa böyle bir şey mi?

Buradaki Neslihan abla kendisi. Herşeyin farkında kizlar, gittiği yere kadar götürmeye razı ama bu ara ciddi sorunları olmuş. Hayatı yeni algıladığı bi yaşta, 2. Kadın konumuna düşmesi tam bi facia . Evliliğine acimayan adam seni bi kalem de siler. Bu bil yeter. Aşk morfin gibi insanın beynini uyuşturuyor da. Uyandığında çok şey gitmiş olcak senden

Simdi konunu ac ve en sevdigin kuzenin, kiz kardesin, annen falan sana anlatmis gibi oku. Ne tavsiye vereceksen kendine ver. Herseyi geciyorum 1.5 aylik cocugunun rizkini baska kadina harcayan, 19 yasindaki kizdan evli oldugunu saklayip ilki olan, siz gorulseniz senin adinin cikacagindan vs korkmayan bir adam ne seni gercekten sevmistir ne de haysiyet gurur sahibidir..

kendinden 17 yas buyuk biriyle ne işin var senin a kızım. uniyi okumaya gittiysen üniyi oku. yasıtlarin varken sugardaddy mi ariyosun nedir? ailen duysa bunu ne diyeceksin
Klasik narsist erkek özellikleri.
Para saçan
Profesyonel yalancı
Güzel kadın avcısı
Merhametsiz, (ne size ne karısına acımış)
Ayrılmak istediğinizde çılgınca yalvaran yakaran
Çevresinin yarısı parasından dolayı yarısı şerrinden korunmak için sizi uyarmamış.
Bu adamla evlenseniz dahi karısının yaşadığını siz de yaşayacaksınız. Sizi de aladatacak çünkü adam hasta.
YouTube de sezer ergörün narsist videolarını izleyin.

Gözlerinizi açın.
Bu adam paralı istese eşinden ayrılır, sonra başka birini hayatına alabilirdi.
İmkan olduğu halde ayrılmamış, çünkü buna gerek yok.
Eşi evde duruyor, kendi cebi paralı istediği genç güzelle gezebiliyor ve çok iyi aşık rolu yapabiliyor. O asla aşık değil.

Bakın gerçekten aşık olsa eşinden ayrılıp sizinle evlenirdi.bu adama kimse engel olamazdi... Ama bunu yapmayacak. Yapsın demiyorum karısına ve sabiye de yazık. Gerçi bu adamla evliliği devam etse de yine yazık. Neyse o ayrı.
Ama bundan size hayır yok.
Bağrınıza taş basın ve unutun.
Bu tipler çok iyi aşık eder kadını. Ağızları iyi laf yapar, hediyeler, gezmeler, ayaklarınızı yerden keser. Ama içi bomboştur ne yazık Kı.

Bir kere soyle iyiydi boyle iyiydi soyle seviyordu boyle seviyordu inanmıyorum nasil vazgececegim duygu ve dusuncelerini unut ve asil gercekten sapma. Seni aldatti! Seni kandirdi! Ilk basta hemde hamile olan esini aldatti zaten! Bu adam ne sever ne sevilir. Bulmus senin gibi kendinden kac yas kucuk tazecik kizi tabiiki allayip pullayacak gozunu. Adi karektersizin tekiymis. Allah bir daha yasatmasin. Simdi sukrunu et tovbeni ve duani et ve sadece ama lutfen sadece onune bak
Hayatta malesef aci tatli tecrubeler yasayabiliyiruz. Zararin neresinden donersen kãrdir. Artik gercegi biliyorsun kimsenin gunahina girme.

Sekiz ay nasıl evli olduğunu anlamadın ki? Hiç mi aramadı ya da sen aradığında görmedi bu kadın?

36 yaşındaki heriften 19 yaşındaki kıza sevgili mi olur allahasen.bir de sen normal sevgili sanıyormuşsun adamı fotoğraf paylaşma muhabbeti falan.yaşın küçük o yüzden sinirlenemiyorum ama ders olsun.bizim ülkede belli bir yaşın üstünde herkese şüpheyle bakmak gerek.o kadar çok evli sevgili vakası var ki neredeyse bekarlardan daha fazla 😄

Böyle bir adamı hala nası sevebiliyosun? Hani aldatma var aldatma var hepsi eşit karaktersizlik değil bence hamile olan eşi aldatmak ve yeni bebeği olduğu halde bunu yapmak ayrı bir karaktersizlik hainlik vicdansızlık gerektirir bence .var ya biriyle sevgili olmadan önce tcsini filan alıp araştırtmak lazım yaa etraf ne kadar pisliklerle dolu. Arkdaşıyla kavga etmese adamda gammazlamasa acaba nereye kadar gidicekti bu ilişki evli olduğunu öğrenmeden? Nası anlamadın ki cidden 8 ay yaa. merakımdan soruyorum mesela geceleri mesajlaşmıyomuydunuz heran her dk arayabiliyormuydun? Yada evinin önüne gitmek istediğinde vs?
Seda sayan sevgilinizin kimliğine bakın derken haksız değilmiş meğersem.
Yahu hanımefendi henüz 19 yaşındasınız üstelik adam EVLI. karısına çocuklarına bunu yapan sana neler yapmaz. Şuana kadar bir şeyini görmemiş olabilirsin ama adamın mayası belli. 3 çocukla ortada kalmış gibi davranmanın alemi yok.

19 yaşındayım izmire üniversite okumak için geldim burada her akşam gittiğim bi kafede erkek arkadaşımla tanıştım o da arkadaşlarıyla sürekli o kafede oturuyordu bi süre sonra ister istemez iletişime geçtik ve sevgili olduk kendisi 36 yaşında bana evli olduğunu falan asla söylemedi ilk başta belli bile etmedi hatta bazı arkadaşlarım yaşı ve mizacından dolayı evli olabileceğini şüphe etmişlerdi ama ben sürekli sokak sokak el ele kol kola dolaşıp beni onlarca arkadaşıyla tanıştırdığı için asla ihtimal bile vermemiştim sanayide kendi dükkanı var oraya bile götürdü yani beraber gezmediğimiz yer kalmadı diyebilirim fotoğraf paylaşmıyodum ailemin öğrenmesini istemediğim için yaşından dolayı o sebeple aramızda hiç fotoğrafımı neden paylaşmıyorsun vb muhabbette geçmedi her kafede meyhanede oturuşumuzda yüzler bazen milyarlar hesap öder ben asla teklif etmememe rağmen çantalar kıyafetler alırdı ama asla parasını kullanma niyetim yoktu gerçekten deliler gibi aşıktım halada öyleyim çok seviyorum ve nasıl vazgeçicem bilmiyorum benim hayatımda yeri çok büyük beni gerçekten sevdiğini hissettiğim tek insan her şeyde ilkleri yaşadım onunla ve bugün kavga ettiği en yakın arkadaşından evli olduğunu hepsini geçtim 1.5 ay önce 2. çocuğunun doğduğunu öğrendim cidden hiç iyi değilim hem istemeden girdiğim günaha yanıyorum hem en güzel hamilelik zamanlarında istemeden bilmeden kocasıyla beraber olduğum her an her dakika yanıma çağırdığım gece yarılarına kadar gezdiğim adamın karısına yaptığım haksızlığa üzülüyorum hepsini geçtim beni seven tek insan sevgisini hissettiğim tek insanı hayatımdan nasıl çıkartabilicem öğrendiğimi henüz bilmiyo büyük ihtimalle çünkü en ufak kavgamızda bile kendini affettirene kadar 40 takla atan bi adam ne yapmalıyım nolur bana akıl verin ayrıl bırak demek çok kolay 😔
Keşke kimliğine baksaydınız sizden 17 yaş büyük bir adamın. Üzüldüm. Size de lohusa anneye de. Sizinle yapmasa başkasıyla aldatacaktı ilerde sizi de aldatabilir. İlişkiye girdinizmi

Karşı taraf için çok kötü bir durum. Özellikle de yeni doğmuş bir bebeği varken. Ama ben aldatılan her kadının gerçeği öğrenmesi gerektiğine inanıyorum. Umarım kavga ettiği arkadaşı ona da gerçekleri anlatmıştır. Anlatmadıysa bile adamla ilişkin bittikten sonra ( bunu bugün yarın anlamında söylüyorum) kadının da haberdar olmasını sağla yaşadıklarından. ( düzgün bir tavırla) bu adam ikinizin de hayatında olmaması gereken bir çürük

Kesinlikle katılıyorum.
Ben sana olacak olanı söyleyeyim. Müstakbel sevgilin senden evli oluşunu olağan karşılamanı bekleyecek, o çocuklarımın annesi ama sevdiğim kadın sensin diyecek ama bu arada karısı fark etmesin diye kırk takla atmaya devam edicek, hatta eşiyle tatile çıkacaklar, dost meclislerinde el ele mutlu aile fotoğrafları paylaşacaklar. Adamın evde işler tıkırında tabii ama hamilelik/doğum derken sekteye uğradığı cinsel hayatındaki tatminsizlik içinde sana gelip ihtiyacını karşılayacak. Sende şey sanıcaksın benim için her şeyi göze alır dağları deler falan. Rüyadan uyan.

O evli ve karısına ait. Sana aşık değil ve karısı öğrense sonuna kadar inkar edicek. Seni anında elinin tersiyle atıcak. O kadar kolay vazgeçicek ki senden, çöp poşeti olsan daha değerli hissediceksin.

Her şeyin daha başındasın, iyi düşün. Kendi ruh sağlığını başkasının tatminliği için bozmana değer mi? Böyleleri eşine söylediğiniz an elini ayağını sizden hemen çekiyorlar korkudan zaten, söyleyin ki hem karısı bilsin hemde o hayatınızdan çıksın, hemde siz daha en başından kendinizi korumuş olun.

X