8 gün regl gecikmesi erken gebelik testi negatif? Acil cevap

perakedisi1234

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2022
100
16
25
Merhaba hanımlar reglim 8 gün gecikti bazen regl olacağım diye pedle gezdim ağrılarım oldu arada bir ama sonra diniyor 2 gündür göğüs hassasiyetim var bugün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı 10. Günde hastaneye gideceğim sizce gebelik var midir yoksa enfeksiyon geciktirir mi regli

Merhaba hanımlar reglim 8 gün gecikti bazen regl olacağım diye pedle gezdim ağrılarım oldu arada bir ama sonra diniyor 2 gündür göğüs hassasiyetim var bugün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı 10. Günde hastaneye gideceğim sizce gebelik var midir yoksa enfeksiyon geciktirir mi regli
Durumunuz nedir bende aynı şikayet var enfeksiyon da var

Bende aynıyım hanımlar dün doktora gittim gecikme 10 güne kadar normal dedi beta hcg negatif artık sinirlerim bozulmaya başladı afedersiniz elimde ped ile dolaşıyorum oldum olacak diye bir hafta oldu :KK43:

Ben de aynı durumdayım. Bugün gecikmede 5. günüm. Ha oldum ha olacağım diye diye 5 gün oldu. Şüpheli bir gebelik durumum da olmadı aslında ama bir yandan da ya olduysa diye düşünmediğim halde bebiş heyecanı yaşıyorum içimde. Valla çok değişik duygular içerisindeyim.🥹

Ben de aynı durumdayım. Bugün gecikmede 5. günüm. Ha oldum ha olacağım diye diye 5 gün oldu. Şüpheli bir gebelik durumum da olmadı aslında ama bir yandan da ya olduysa diye düşünmediğim halde bebiş heyecanı yaşıyorum içimde. Valla çok değişik duygular içerisindeyim.🥹
bende sizle aynıyım 7 aylık evliyim korunmamıza rağmen ilk kez 6 günlük bir gecikme yaşıyorum. Erken gebelik, kaset test, kan testi hepsini yaptım negatif. 10 Günü aşarsa söktürücü vereceğim dedi doktor :KK43:

bende sizle aynıyım 7 aylık evliyim korunmamıza rağmen ilk kez 6 günlük bir gecikme yaşıyorum. Erken gebelik, kaset test, kan testi hepsini yaptım negatif. 10 Günü aşarsa söktürücü vereceğim dedi doktor :KK43:
Çok anlamıyorum ama birkaç yorumda geç döllenme olabileceğini de gördüm. Doktorunuz söktürücüden önce bu ihtimali söyledi mi acaba? Konuya tam vakıf olmadığım için geç döllenme benim de kafamı kurcalayan bir konu oldu.

Çok anlamıyorum ama birkaç yorumda geç döllenme olabileceğini de gördüm. Doktorunuz söktürücüden önce bu ihtimali söyledi mi acaba? Konuya tam vakıf olmadığım için geç döllenme benim de kafamı kurcalayan bir konu oldu.
canım eşim şehir dışında olduğu için 1 kez birliktelik oldu oda yumurtlama günümdü tam, o yüzden geç döllenme ihtimalini aklıma getirmedim hiç

bende çok tecrübesizim o yüzden çok endişeliyim belki de stres yaptığımız için olmuyoruzdur :KK43:

Kızlar bende 8 gündür adet olmadım. Sıvı beyaz akıntım var. Test yaptım 7. Günde negatif çıktı. Sizce hamile miyimdir

Kızlar bende 8 gündür adet olmadım. Sıvı beyaz akıntım var. Test yaptım 7. Günde negatif çıktı. Sizce hamile miyimdir
Geç döllenme olabilir ya da Adet tarihinizde değişmiş olabilir. Bi ara benimde 15gün gecikti kantesti negatif çıktı sonra adet oldum zaten günüm değişti maalesef.

Yani şu gün olaylarını çok anlayamıyorum bende. Bizde 2yıldır uğraşıyoruz doğal yolla olmadı 2 aşılamamda olumsuz ve hiçbir sıkıntı yok eşimde de bende de🤷‍♀️ normalde 12sinde adet olmam gerekirdi asla şaşmaz. Yumurta çatlatma iğnesinden bi kere gecikmişti o kadar. 24ocak, 29,30,31 ocak ilişki ve adetim 12şubat olmadım. Kasık ağrısı gelip gidiyor göğüsler 1hafta önce hassasiyet olurdu bu sefer bugün başladı hassasiyeti. Yani tutsa tutarmıydı yazdığım tarihlere göre anlayan var mı ya da adet günüm mü değişti extra benim yaşamadığım bi belirti yok 🤦‍♀️

X