8 haftalik ama ulyrasonda5 haftalık bu sekilde olanlar

DeryaDerinnn

Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2024
201
36
25
Benim gibi bu şekilde olupta sağlıklı gebelik geçiren ve bebeği görünen varmı haftaya gel bakıcaz dedi asistanında fetal yok dedi kalp atışı alamayız bana dediki haftaya gel

Benim gibi bu şekilde olupta sağlıklı gebelik geçiren ve bebeği görünen varmı haftaya gel bakıcaz dedi asistanında fetal yok dedi kalp atışı alamayız bana dediki haftaya gel
Canım ben sat'a göre 7 haftalık gebeydim, ne bebek vardı ne de kalp atışı, üstelik kese bozuk ve etrafında kanama vardı acildeki doktor gel kürtaj ol dedi ben kabul etmedim bi kaç gün sonra özele gittim meğer geç döllenme olmuş benimki bebeği de gördük çok şükür kalp atışını da, inşallah sana da nasip olur🤗🥰

Canım ben sat'a göre 7 haftalık gebeydim, ne bebek vardı ne de kalp atışı, üstelik kese bozuk ve etrafında kanama vardı acildeki doktor gel kürtaj ol dedi ben kabul etmedim bi kaç gün sonra özele gittim meğer geç döllenme olmuş benimki bebeği de gördük çok şükür kalp atışını da, inşallah sana da nasip olur🤗🥰
İnşallah yaa bunlar bana umut oluyor çarşamba randevu bulabildim tekrar bakıcam eğer erken varsa alırım randevu bulamadım

Ablamın oluyor öyle, geç döllenme diyor doktorlar inanmıyor normal zamanda olduğuna ama sonra bebek yetişiyor normal gelişim düzeyini yakalıyor büyüdükçe. İyi düşün iyi olsun :)

Ben normalde şuan 7 haftalık gebe olmam lazim ama gelişimi yavaş dedi 6 gozukuor dedi ve kalp atımı yok dedi haftaya gel kalp atımı alamazsak kürtaj dedi 😓😓😓

7 haftalık gebe olmam lazim gelişimi yavaş oldugundan 6 haftalık dedi ve kalp atımı yok dedi haftaya gel kalp atımı olmazsa kürtaj dedi kızlar başına gelen varmı napmam lazım 1 kere kürtaj oldum çok üzgünüm aynı şeyi yaşamakta 😪😪😪😪😪😪😪😪

Bol bol muz ye ceviz badem ye süt iç 😪😪 benim 1. Kürtajda öyle olmuştu kalbi durdu ama şimdi çok korkuyorum yine aynı şeyler olacak diye ama kimizi dior belki atar bilmiyorum kız çocuklarını geç atıyormuş bilmiyorum ki

Bol bol muz ye ceviz badem ye süt iç 😪😪 benim 1. Kürtajda öyle olmuştu kalbi durdu ama şimdi çok korkuyorum yine aynı şeyler olacak diye ama kimizi dior belki atar bilmiyorum kız çocuklarını geç atıyormuş bilmiyorum ki
Canım beklemekte fayda var, bu benim 3. Gebeliğim iki düşüğüm var maalesef rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah

İyi düşünelim iyi olsun. Bende geçen hafta bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj oldum. Siz sonrasında ne zaman ne kadar süre sonra gebe kaldınız?

İnşallah bebeğin sağlıklıdır haftaya duyarsın canım

Canım rahimi soğuttuğu ve vücuttaki olası iltihapları artırdığı için süt ürünleri ilk zamanlar önerilmiyor pek. İkinci trimesterda dengeli tüketilebilir tabii

X