8 haftalık gebelik kanama

Masalperisiiiii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2021
116
19
Kızlar aniden başlayan ve boşalan bir kanamam oldu acile gittik ultrason da bebek sağlıklı haftasına uygun kalp atışı var dediler kanama nedenini aciklamadilar bir gün yatırıp çıkardılar şimdi hafif lekelere döndü ne yapmam gerekiyor nolur yardım edin

düsük önleyici ilaç verdiler mi? bazı gebeliklerde kanama yaşanabiliyor önemli olan rahimde aktif bir kanama görünüp görenmemesi. sizde şükür görünmemiş ve bebek de sağlıklı görünüyor. ama bence kadın doğum doktorunuza görünün çünkü ne olursa olsun kanama olunca düsük önleyici ilaçlar kullanmanız gerekir.

Mutlaka kese etrafinda yogun kanama olmus olabilir. Haftanizda kucuk henuz ve disari kadar cikmistir. Progestan vs verilmedi mi? Uzun sure dinlenip kendinizi yormayin. Gecmis olsun 🙏

düsük önleyici ilaç verdiler mi? bazı gebeliklerde kanama yaşanabiliyor önemli olan rahimde aktif bir kanama görünüp görenmemesi. sizde şükür görünmemiş ve bebek de sağlıklı görünüyor. ama bence kadın doğum doktorunuza görünün çünkü ne olursa olsun kanama olunca düsük önleyici ilaçlar kullanmanız gerekir.
Progesteron iğne ve hap verdiler

Ayni sıkıntı bendede var 8+4 haftadayim 5 haftalıkken kahverengi lekelenme basladi doktora gittim bebeğin cevresinde kan var ondandir lekelenmen dedi 3 4 gun sonra kırmızı kana döndü ve hala kanamam devam ediyo doktor düşük riskin var tuvalet haricinde yerinden kalkmican dedi günde 3 doz progeston ve 5 gune birde igne başladı ama kanamam hala devam ediyo ara ara agri ve kramplar giriyo bende korkuyorum açıkçası

X