8 haftalık kanama düşük

Kanama alanı bebek plesanta altında yok ama rahim de komple kanama alanı var. İnşallah kanama biter ve sağlıklı bir gebeliğe döner
2018 de benimle birlikte üç arkadasim gebeliği kanamalı geçti benim farklı sıkıntılarım da olduğu için doğuma kadar yattım,diğer arkadaşım ara ara hafif kanamalar yaşadı 9 ay oda kendini yormadi hamileliği boyunca,diğer arkadaşımız işinden rapor almıştı raporu bitince işine döndü şehirler arası yolculuk yaptı hiç kasmadi kendini üçümüzde sağ salim kucagimiza aldık çocuklarımızı.

Şuan tekrar hamileyim doktor ilkinde olduysa bundada olma ihtimali yüksek dediği için bende korkuyorum ama umudum da var sizinde umudunuz olsun sağ salim kucağınıza alacaksınız biraz nazlı bebeklerimiz olacak o kadar😍

2018 de benimle birlikte üç arkadasim gebeliği kanamalı geçti benim farklı sıkıntılarım da olduğu için doğuma kadar yattım,diğer arkadaşım ara ara hafif kanamalar yaşadı 9 ay oda kendini yormadi hamileliği boyunca,diğer arkadaşımız işinden rapor almıştı raporu bitince işine döndü şehirler arası yolculuk yaptı hiç kasmadi kendini üçümüzde sağ salim kucagimiza aldık çocuklarımızı.

Şuan tekrar hamileyim doktor ilkinde olduysa bundada olma ihtimali yüksek dediği için bende korkuyorum ama umudum da var sizinde umudunuz olsun sağ salim kucağınıza alacaksınız biraz nazlı bebeklerimiz olacak o kadar😍
Çok sevindim sizin adınıza 🥰 peki sizin kanamalarınız da pıhtılımıydı bugün 2 saat içinde 5 tane el kadar büyük pıhtı düşürdüm ve bir tanesinin içinde beyazlık vardı aslında o biraz kafama takıldı

Selamlar. Ben de hamile miyim regl miyim anlamadım. Kanamam oldu ama regl 7gun geciktim. Hic gecikmez diye Dr a gittik
Hgc 49 cikti, dr dusuk bir deger bu, 1hafta progestan kullan umarim kimyasal degildir, bayram dönüşü kontrol edelim dedi.
Zaten yaş 41, bir de onceden düşük var. Şu an kaygım tavan

1 aylık hamıleyım ıkızler keselerı gorduk kalp atıslarını bu hafta alcaz . hafıf kanama olmusum bugun fıtıl atıyorum dıye pecete koyuyorum ona gelmıs bıraz leke tarzıı korkuttu benı bırazda agrım var kızlar yasayan varmı ?

8haftalık hamileyim kızlar cuma günü yoğun pıhtılı bir kanama yaşadım düşük gibi hemen acile gittim Allah’a şükür bebeğimin kalp atışları var 1 gece yatış verdiler. Haftalık pruloton iğne günlük progestan hap yazdılar ertesi sabah çıkış verdiler evde bol bol dinlen düşük riskin var dediler. Eve geldim adet kanaması gibi kanamam devam ediyordu ta ki pazar günü yine kan boşalması yaşayana kadar. Hemen yine acile gittik bebek kalp atışı var ilaçlarını kullan bol bol istirahat et extra yapabileceğimiz bişey yok dediler. Tuvalet harici kalkmıyorum devamlı yatıyorum ama gelen kanamam çok fazla ve parlak kırmızı renginde değiştirdiğim pedin haddi hesabı yok. Zaten bu 3. Gebeliğim diğer 2 gebeliğimde pıhtılaşma yüzünden kalp durması sonucu kürtaj olmuştum bu gebeliğimde kan sulandırıcı hap ve iğne kullanıyordum ama kanamam olduğu için yasaklandı. Bu sefer de bebeğime pıhtı atarsa diye korkuyorum. Aranızda benim gibi bi durum yaşayan varsa nasıl bir süreçten geçtiniz anlatabilir misiniz biraz içimin ferahlamasına ve sizlerden gelen duaya ihtiyacım var 🙏🙏
Cnm bu yaşadıklarının aynısıni yasadim benimde 3 tane dusugum oldu pihtilasma yuzunden kalp durmasi bebege kann gitmedigi icin gelisemiyorlardi. 3 hamileligimde de kanamam vardi. 4 hamile.kaldigimda da ayni sekilde kanamam basladi ve doktor hemen kan sulandirici igneler verdi tam 8 ay boyunca hergun kan sulandirici igne aldim ve bana iyi gelen sadece kan sulandiricilar.oldu. kan sulandiri almaya basladigimda kanamam durdu ve bu sefer hersey yolunda gitti cnm. Bebek iyi gelisti Umarim sende iyi olursun.

Benimde hamileliğim yoğun kanamalı geçti günlük düşük yaptım diye hastaneye gidiyordum pihtili aşırı bir kanamaydi ped yetmiyor çocuk bezi kullanmak durumunda kalıyordum düşünün ne kadar çok olduğunu..
Sağ salim oglumu kucağıma aldım ilaçlarınızı kullanıp bol bol istirahatinizj yapın gerisi nasip..
Kanamalı hamilelik geçirip çocuğunu sağ salim kucağına alan forumda da reel hayatımda da çok kişi var hep güzel düşünün...
ne güzel yoruum yapmışsınız , bilgi almak isteyen herkese böyle yaklaaşılsa keşke

Arkadaşlar sizinle durumum aynı sizlerin nasıl şu an bebekleri ben 9 haftalık gebeyim ve tüp bebek dün kanama başladı peçeteye sürüntü şeklinde sonra kahverengine döndü ama dün gece tuvalete çıktım yine kırmızıya dönük ve daha çoktu dünden şu ana arttı ne olur kanaması duran var mı ya da durmayan arkadaşlar bebeğiniz iyi mi dün çok üzüldüm ağladım bugün daha sakinim allahım sağlıkla nasip etsin inşallah hepimize hayırlısı ile

Arkadaşlar sizinle durumum aynı sizlerin nasıl şu an bebekleri ben 9 haftalık gebeyim ve tüp bebek dün kanama başladı peçeteye sürüntü şeklinde sonra kahverengine döndü ama dün gece tuvalete çıktım yine kırmızıya dönük ve daha çoktu dünden şu ana arttı ne olur kanaması duran var mı ya da durmayan arkadaşlar bebeğiniz iyi mi dün çok üzüldüm ağladım bugün daha sakinim allahım sağlıkla nasip etsin inşallah hepimize hayırlısı ile
Süreç nasıl ilerledi

X