8 mart kadınlar günü çekilişi ...

İyi akşamlar kızlar pek ilgilenemedim bu aralar umarım hepiniz iyisinizdir. Hediyeler geldiği gibi paylaşıcam bekletmeyi sevmiyorum.

Önceden de dediğim gibi başka birinin sorumsuzluğunu üstlenmen beni üzdü ama ne yaparsam yapim seni almaman konusun da ikna edemedim. Yazdığım şeyleri aldıysan beğenmeme gibi bir lüksüm yok sanırım :KK9:

bu sorumsuzlugu göz erdı edemezdim bu hiç benlik değil ...

dogum günüm var demiştin sen bunu dogumgünü hediyesi olarak kabul edersen sevinirim canım .... yazdıklarına göre almaya çalıştım çok değil ama yarım elma gönül alma güle güle kullan canım

bu sorumsuzlugu göz erdı edemezdim bu hiç benlik değil ...

dogum günüm var demiştin sen bunu dogumgünü hediyesi olarak kabul edersen sevinirim canım .... yazdıklarına göre almaya çalıştım çok değil ama yarım elma gönül alma güle güle kullan canım

nedense her çekilişte benzer sıkıntılar oluyor
üzüldüm ben bu konuya çok hem nazan hemde senin adına
umarım tövbe etmedin bir daha çekiliş yapmam diye:KK1:

nedense her çekilişte benzer sıkıntılar oluyor
üzüldüm ben bu konuya çok hem nazan hemde senin adına
umarım tövbe etmedin bir daha çekiliş yapmam diye:KK1:

Olur böyle şeyler ya bu sefer daha sıkı bir kurallar koyar cici bir sorun yaşanmaz inşallah. Çok sağol canım başından beri senin buraya emeklerin çok büyük :)

Olur böyle şeyler ya bu sefer daha sıkı bir kurallar koyar cici bir sorun yaşanmaz inşallah. Çok sağol canım başından beri senin buraya emeklerin çok büyük :)

canım senin kadar iyimser olamıyorum tamam sen sorun etmedin ama şu bi gerçekki topikte herkes üzüldü
artık olan oldu ne yapalım öyle olsun bu seferlik
bi emeğim yok canım ya yazdık çizdik işte varsada helal hoş olsun

canım senin kadar iyimser olamıyorum tamam sen sorun etmedin ama şu bi gerçekki topikte herkes üzüldü
artık olan oldu ne yapalım öyle olsun bu seferlik
bi emeğim yok canım ya yazdık çizdik işte varsada helal hoş olsun

O zaman herkesin üzüntüsünü giderecek bir haber verim fotoğrafları hemen yüklüyorummmm :))))))

Son düzenleme:
Merakla bekliyoruz. Cici bu ince düşüncenden dolayı sana bende teşekkür etmek istedim.

Kargom geldiiiiiiii :KK16:
$k1.jpg
Rengini çok beğendiğim kıyafetim hemen kombin bile yaptım. :KK12:
$k2.jpg
Aynama bakın birde her şey ayrı ayrı mükemmel :21:
$k4.jpg
Bu kitabı çok istemiştim gerçekten ilk bunu gördüm diğerlerine bakamadım etkisinden :KK8:
$k3.jpg

Ben nereye yükleyeceğimi bulamadım buraya attım hemen. :KK9: Bu çekilişte böyle bir sorun yaşadık. Bilmiyorum daha önce aynı sorun yaşandı mı ama ben kimseyi üzmemek için geçiştirdim ama gerçekten çok üzüldüm keşke böyle olmasaydı. Cici kendi alacağını söylediği zaman bunun kendisinin suçu olmadığını istemediğimi söylesem de almakta kararlı çıktı. Bende doğum günü hediyesi olarak kabul edebileceğimi söyleyince olayı uzatmadık. Neyse ki geçti bu çekilişinde sonuna geldik. Ben bu çekilişte sorun yaşandı diye diğer çekilişlerde sorun yaşanacağını düşünmüyorum sadece bu sefer ki kişiler kendi durumlarını göz önüne alarak çekilişe katılırsa kimseyi mağdur etmemiş olurlar. Her şey çok güzeldi burada diğer çekilişten tanıdıklarım ve yeni tanıdığım bir çok arkadaşım oldu. Bunların hepsi Cici sayesinde ona çok teşekkür ediyorum bir sonraki çekilişte görüşmek üzere inşallah :KK54:

GÜLE GÜLE KULLAN CANIM ARADIGINDA FAZLA KONUŞAMADIK KUSURA BAKMA DİGER TEL SUSMADI BEGENDİĞİNE SEVİNDİM CANIM ... BU ÇEKİLİŞTE BÖYLE BİRŞEYLE KARŞILAŞTIGIN İÇİN SENDEN TEKRAR ÖZÜR DİLERİM ... KONUŞTUGUMUZ GİBİ BUNU DOGUM GÜNÜ HEDİYESİ OLARAK KABUL ET LÜTFEN ...

KIZLAR BİR ÇEKİLİŞİN SONUNA DAHA GELDİK böyler şeyler oldugu için hepinizden tek tek özür dilerim ... herkesin emekleri içinde teşekkür ederim iyiki varsınız ...

GÜLE GÜLE KULLAN CANIM ARADIGINDA FAZLA KONUŞAMADIK KUSURA BAKMA DİGER TEL SUSMADI BEGENDİĞİNE SEVİNDİM CANIM ... BU ÇEKİLİŞTE BÖYLE BİRŞEYLE KARŞILAŞTIGIN İÇİN SENDEN TEKRAR ÖZÜR DİLERİM ... KONUŞTUGUMUZ GİBİ BUNU DOGUM GÜNÜ HEDİYESİ OLARAK KABUL ET LÜTFEN ...

KIZLAR BİR ÇEKİLİŞİN SONUNA DAHA GELDİK böyler şeyler oldugu için hepinizden tek tek özür dilerim ... herkesin emekleri içinde teşekkür ederim iyiki varsınız ...

:KK5::KK5:En Büyük KK
TEKRAR YENI BIR ÇEKILIŞTE GÖRUŞMEK UZERE CANLAR:KK3:

gule gule kullan Inaccessible_GirL cok güzeller dogum gününde kutlu olsun nice yıllara cicininde ellerine sağlık yüreğine sağlık :KK16:

Kargom geldiiiiiiii :KK16:
Eki Görüntüle 1050543
Rengini çok beğendiğim kıyafetim hemen kombin bile yaptım. :KK12:
Eki Görüntüle 1050544
Aynama bakın birde her şey ayrı ayrı mükemmel :21:
Eki Görüntüle 1050554
Bu kitabı çok istemiştim gerçekten ilk bunu gördüm diğerlerine bakamadım etkisinden :KK8:
Eki Görüntüle 1050559

Ben nereye yükleyeceğimi bulamadım buraya attım hemen. :KK9: Bu çekilişte böyle bir sorun yaşadık. Bilmiyorum daha önce aynı sorun yaşandı mı ama ben kimseyi üzmemek için geçiştirdim ama gerçekten çok üzüldüm keşke böyle olmasaydı. Cici kendi alacağını söylediği zaman bunun kendisinin suçu olmadığını istemediğimi söylesem de almakta kararlı çıktı. Bende doğum günü hediyesi olarak kabul edebileceğimi söyleyince olayı uzatmadık. Neyse ki geçti bu çekilişinde sonuna geldik. Ben bu çekilişte sorun yaşandı diye diğer çekilişlerde sorun yaşanacağını düşünmüyorum sadece bu sefer ki kişiler kendi durumlarını göz önüne alarak çekilişe katılırsa kimseyi mağdur etmemiş olurlar. Her şey çok güzeldi burada diğer çekilişten tanıdıklarım ve yeni tanıdığım bir çok arkadaşım oldu. Bunların hepsi Cici sayesinde ona çok teşekkür ediyorum bir sonraki çekilişte görüşmek üzere inşallah :KK54:

hımmm çok güzel şeyler almış cici kesesine bereket
nazancım güle güle kullan sende bitanem
böyle oldu ne yapalım ama umarım birdahakine çok güzel bir çekiliş olur

canım benim emeklerin için çok teşekkür ederim
katılan tüm arkadaşlarımada ayrıca teşekkür ediyorum sizi seviyorum

X