8 mart kadınlar günü çekilişi ...

HER ÇEKİLİŞTE BİRAZ DAHA KISITLAMA GETİRİYORUM BÖYLE ŞEYLERE SEBEBİYET VERMEMEK İÇİN AMA OLMAYINCA OLMUYOR .... SANMAYINKİ SADECE PROBLEM Inaccessible_GirL HEDİYELERİNİN GELMEMESİ ARKA YÜZÜ VAR BİRDE BUNUN HİÇ TANITIM TOPİNKİNİ OKUMADAN HEDİYE ALMAK İÇİN ALMIŞ OLANLAR ... KULLANILMIŞ ÜRÜNLER GÖNDERENLER KATILIM ŞARTLARINA UYGUN DAVRANMAYANLAR HEDİYESİ GELDİĞİ HALDE 10 KERE ARAMAMLA FOTO YÜKLEMELER VS VS VSS ....

ÇEKİŞİMİZ Inaccessible_GirL ARKADAŞIMIZIN HEDİYESİ GELİNCE KAPANICAK KIZLAR HAFTA İÇİ GÖNDERİCEM EN GEÇ CUMAYA ELİNDE OLUR DİYE DÜŞÜNÜYORUM :KK34:

cicim ya sende hakkını helal et hep senin başını şişirdik sana dert yandık .. kullanılmış hediye göndermek , geciktirmek , bahaneler , belki yalanlar hoş diil ama güzel bi arkadaşlık gelişti bi günaydın dedik bi derdimizi yazdık sanal da olsa insan mutlu oluyor :) ben sana çoook teşekkür ediyorum güzel insan çook mutlu ol musmutlu ol hattaaa :)

becerekli hatun döktürmüşsün yine
ellerine sağlık:KK16::KK16::KK16:
AYŞENAZDA GÖRDÜ ÇOK BEĞENDİ ODA İSTİYOMUŞ:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
oyy yapmam mı ona ben ne pastalar yaparım
hatun tarif lütfen :) yarın 80 lik 3 komşum geliyor yeni gelin görmeye gerçi aylar oldu ama :)

al sana tarif canım çok kolay yapılıyor

canım 250 gram kadar tahinli helvayı tavaya koyup eritiyoruz
eriyince yarım su bardağı şeker 2 kaşık kakao 1 yemek kaşığı margarin ve 1 çay bardağı süt ilave ediyoruz
kaynamaya başlayınca altını kısıyoruz
biraz kaynayıp koyulaşınca ocaktan alıyoruz
kağıt helvalarımızın ambalajını açıp tabağa yerleştiriyoruz
her kağıt helvanın arasına bu karışımdan döküyoruz
karışımın sıcak olmasına dikkat etmeliyiz
3 adet kağıt helvayla yapılıyor ama ben bunu 2 adet ile yaptım çok kalın olmasın diye
kalan kremayı en üstteki kağıt helvaya döküp her yerine yayılmasını sağlıyoruz
süslemek kişiye kalmış ben şekerden 2 tane gül tercih ettim
3-4 saat dolapta bekletip servis edebiliriz
çıtır çıtır oluyor
afiyet olsun

Son düzenleme:
huuu orda kimsee varmııı sabahtan gelemedim yogun ve uykusuzummm kızlar sizler nasılsınız bakalım

cicim ya sende hakkını helal et hep senin başını şişirdik sana dert yandık .. kullanılmış hediye göndermek , geciktirmek , bahaneler , belki yalanlar hoş diil ama güzel bi arkadaşlık gelişti bi günaydın dedik bi derdimizi yazdık sanal da olsa insan mutlu oluyor :) ben sana çoook teşekkür ediyorum güzel insan çook mutlu ol musmutlu ol hattaaa :)

canım benim rica ederim burası hepberaberken güzeldii ara sıra böyle sıkıntılar olmasa daha güzel tabii amam işte yapıcak birşey yokk

oyy yapmam mı ona ben ne pastalar yaparım

al sana tarif canım çok kolay yapılıyor

canım 250 gram kadar tahinli helvayı tavaya koyup eritiyoruz
eriyince yarım su bardağı şeker 2 kaşık kakao 1 yemek kaşığı margarin ve 1 çay bardağı süt ilave ediyoruz
kaynamaya başlayınca altını kısıyoruz
biraz kaynayıp koyulaşınca ocaktan alıyoruz
kağıt helvalarımızın ambalajını açıp tabağa yerleştiriyoruz
her kağıt helvanın arasına bu karışımdan döküyoruz
karışımın sıcak olmasına dikkat etmeliyiz
3 adet kağıt helvayla yapılıyor ama ben bunu 2 adet ile yaptım çok kalın olmasın diye
kalan kremayı en üstteki kağıt helvaya döküp her yerine yayılmasını sağlıyoruz
süslemek kişiye kalmış ben şekerden 2 tane gül tercih ettim
3-4 saat dolapta bekletip servis edebiliriz
çıtır çıtır oluyor
afiyet olsun
wuww becerikli hatunn deniycem gerçi benim elimden hiççç böyle şeyler gelmez =))

Amanin neler olmus boyle :KK43: ben bu topik kapandi saniyordum. Ama bir bakiyim dedim. Ne yazi ki her cekiliste nedense bir kisi cikiyor. Kurallari bozan. Cici ne kadar kurallar koysayda insan anlamayinca anlamiyor ya da isine oyle geliyor. Cekilise katilmak zorunlulugu yok. Ama katiliyorsan takip et SORUMLULUGUNU yap dimi! Ben o kadar yogun olmama ragmen vakit buldum hediye mi yolladim. Tek icimd3 kalan esrayi sevdigim icin bana da cikmis sevinmistim ona ozel sabun buketi yapip yollicaktim. Ama sabun yapmaya vaktim yoktu. Daha onceku yapabildikletimden gonderdim. Neyse ben topikte yeni arkadaslar tanidim hepsini cok sevdim. Umarim diger cekilislerde yine birlikte oluruz

günaydın kızlaaaarr :)

size benden bi öneri alın bugün sevgilinizi kardeşinizi arkadaşınızı need for speed e gidin ben bayıldım film akıyor resmen :)

kendinize bi iyilik yapınnnnn :)

bir günaydındaaa bendennnnn :KK14:

Günaydın kızlar...

günaydın canlarımm:KK16::KK16::KK16:

günaydın kızlaaaarr :)

size benden bi öneri alın bugün sevgilinizi kardeşinizi arkadaşınızı need for speed e gidin ben bayıldım film akıyor resmen :)

kendinize bi iyilik yapınnnnn :)

Hepinize günaydın kızlar ben anca işimi bitirip girdiğim için tünaydın diyim bari :KK9:

:KK51::KK51::KK51:
bende de bi iyi aksamustleri gelsin
:KK9::KK9::KK9:
nasilsiniz hatunlar ben hala yogun:KK50:

X