Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

kızlar napalım bekleyelimmi çitosu yoksa kilosunu aynı mı yazalım

8. TAKIM * *88.ETAP SONUÇLARI**
editoryal ( 59,5 ) / 59,5 / 0,0 / 0,00% )
akrep33 ( 69,0 ) / 68,0 / 1,0 / 1,45% )
asi_deniz ( 91,8 ) / 91,9 / -0,1 / -0,11% )
husel ( 77,5 ) / 76,7 / 0,8 / 1,03% )
lubabe ( 75,0 ) / 74,6 / 0,4 / 0,53% )
gülaygülay ( 73,0 ) / 72,0 / 1,0 / 1,37% )
LİLLYUM ( 70,2 ) / 69,2 / 1,0 / 1,42% )
hozlemk ( 79,9 ) / 79,3 / 0,6 / 0,75% )
AYIŞIĞI-LAL ( 79,0 ) / 78,2 / 0,8 / 1,01% )
tinkimi ( 86,0 ) / 85,0 / 1,0 / 1,16% )
azad ( 63,2 ) / 63,0 / 0,2 / 0,32% )
çitos ( 111,0 ) / 110,0 / 1,0 / 0,90% )
8. TAKIM TOPLAM KİLO ( 935,1 ) / 927,4 / 7,7 / 0,82% )

işte buuuu ben bunu 6. takıma atayım kontrol etsinler

aytenim geçmiş olsun cnm çok az geçmişe göz attım başka hastalarımız var sa onlarada acil şifalar diliyorum şimdiden kg veren herkesi tebrik ederim

16.01.2009 <kalça 102> <bel 80> <göbek 88> <göğüs 94>
bunlarda ölçülaerim arkadaşlar bir tek belimde incelme olmuş
bana müsade akşama görüşürüz inşallah a.e.olun

asuuu ölçüleri pazartesi veriyoruz kııız

kızlar paylaşıma atıyorum sonuçları

enesin annesi nin yüzdesinde bir yanlışlıkmı var acaba 3.73 olması gerekmiyormu sanırım

asim geçmiş olsun aysimama öpüver küçük kuşumu kıyamam ona :1no2:
tinkim anneciğinede geçmiş olsun a.s.
kızlar öyle kötü bir rüzgar vardiki şimdi burada çok şiddetli bir yağmur başladı göz gözü görmüyor
her an elektrikler kesilebilir kafamçokkarıştı

rüzgardan hep tırsmışımdır ben..dışarda olan insamlara allah yardım etsin ablacım

sağolun kızlar cadım dün öksürük krizine girdi resmen devamlı öksürük ıhlamur içirmeye çalıstım olmadı ballı çörek otu yedirmek istedim olmadı:KK43:( dr antibiyotik vermek istememisti bende antibiyotik kullanmayı sevmiyorum kalıcı hasarları çok oluyor die ama mecburen bugun sabahın köründe gittik dr boğazı yine dolmus bronsit baslangıcı çıktı allahım yaaa gözünden sakınınca bu oluyo kuzum nasıl öksürüyor bi görseniz sümüklü kedim canım yaaa yavrusum benim:KK43:(( ilaçlarımızı aldık bakalım ne olacak dr kan testi yaptı enfeksiyon yoğunmu diye az oranda çıktı ve kızlar benim cadı öle atesi yükselmiyo 37,5 le 1 kere yükseldi dr buna sasırdı nie atesi çoğalmıyorki die kendi vucud atesi 36,5 dir sabittir yanı benim kafamı kurcalıyor bu mevzu...

geçmiş olsun canım..öksürük çok kötü..
öyle şeylerlede kafanı kurcalama..

asicim canım benim çok geçmiş olsun minik kuşumuzu öp benim için
tinkimi annenede acil şifalar canım

sağolun kızlar cadım dün öksürük krizine girdi resmen devamlı öksürük ıhlamur içirmeye çalıstım olmadı ballı çörek otu yedirmek istedim olmadı:KK43:( dr antibiyotik vermek istememisti bende antibiyotik kullanmayı sevmiyorum kalıcı hasarları çok oluyor die ama mecburen bugun sabahın köründe gittik dr boğazı yine dolmus bronsit baslangıcı çıktı allahım yaaa gözünden sakınınca bu oluyo kuzum nasıl öksürüyor bi görseniz sümüklü kedim canım yaaa yavrusum benim:KK43:(( ilaçlarımızı aldık bakalım ne olacak dr kan testi yaptı enfeksiyon yoğunmu diye az oranda çıktı ve kızlar benim cadı öle atesi yükselmiyo 37,5 le 1 kere yükseldi dr buna sasırdı nie atesi çoğalmıyorki die kendi vucud atesi 36,5 dir sabittir yanı benim kafamı kurcalıyor bu mevzu...

şaşkın şaşkın konuşma asi :mymeka:
zorla ateşini yükseltecek çocuğun
görmüyomusun sen kızını maşşalahı var gelişimi yaşıtlarından çok fazla
ondan çocuğun vucut direnci yüksektir ateşlenmiyodur yıkılmıyordur
daha ne istiyon :kızgın:
geçenlerde buraya yazdım okumadın herhalde
bende kolay kolay ateşlenmem hastalanmam
okadarda iriyim yani
bu güne kadarda hiç bişeyciğim olmadı
oda olmaz korkma sen :nazar:

şaşkın şaşkın konuşma asi :mymeka:
zorla ateşini yükseltecek çocuğun
görmüyomusun sen kızını maşşalahı var gelişimi yaşıtlarından çok fazla
ondan çocuğun vucut direnci yüksektir ateşlenmiyodur yıkılmıyordur
daha ne istiyon :kızgın:
geçenlerde buraya yazdım okumadın herhalde
bende kolay kolay ateşlenmem hastalanmam
okadarda iriyim yani
bu güne kadarda hiç bişeyciğim olmadı
oda olmaz korkma sen :nazar:

ablacım iyi hoşda dr nie sasırdı ki acaba:S aysimayı en son ankarada 41 le acıle kaldırdım ama yine topaç gibiydi herkez yığılırken bizimki gülücük atıp oynuyordu
ne bilim yahu valla bugun B vitaminine basladı dr :KK43: eczaneci soruyo istahı içindir yooo tıka tıka yiyo diyorum durgundur diyo yoo hareket halinde oda nie vermis peki bunu dr diyo ayyy allahım bende saısrdım ... ve sizlere topluca soram didim dr balık yağını fazla vermeyin dedi ... acaba neden ki

kız delüüüüü aytenn
sinir ettin beniiii bugün

kız b vitaminini çabuk atlatsın diye vermiştir dr kıza..
eşimde grip ve boğazı şiştiğinde dr vermişti ona b vitaminini..ve iştahıda çok iyidir hareketide
tööbe tööbe eczacı ne karıştırıyorsa aklını..
b vitamini verirken balık yağına ara ver o bitince başlarsın şeker

ablacım iyi hoşda dr nie sasırdı ki acaba:S aysimayı en son ankarada 41 le acıle kaldırdım ama yine topaç gibiydi herkez yığılırken bizimki gülücük atıp oynuyordu
ne bilim yahu valla bugun B vitaminine basladı dr :KK43: eczaneci soruyo istahı içindir yooo tıka tıka yiyo diyorum durgundur diyo yoo hareket halinde oda nie vermis peki bunu dr diyo ayyy allahım bende saısrdım ... ve sizlere topluca soram didim dr balık yağını fazla vermeyin dedi ... acaba neden ki

Asicim senin bebek kaç yaşında balık yağı eğer iştahı yerinde ise doktorlar pek tavsiye etmiyorlar gereksiz vücudu yağlandırıyor ve ileride şişmanlatıyormuş canım benim oğluş 1,5 yaşında şükür iştahıda fena sayılmaz kilosuda o yüzden biz hiçbir vitamin kullanmıyoruz. Ama grip dönemlerinde flan ara ara vermeleri bazı vitaminleri anlıyorum tabi sanırım sananda bugün verdiği vitamini ondan vermiştir canım.a.s.:emir_bebek:

akrep demek bu hafta sen beni geçtin... haftaya görüşürüz... bunu saymam:))) mız mız da mız mız...:)

açtıracan ağzımı söyletecen kötüyü illa asi

evi temizliyorum oğlum gelecek mamalar yapıcam daha :nazar:

Son düzenleme:
X