Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Mezuniyetin hayırlı olsun canım. İyi yapıyorsun takımdan kopmamak lazım. Ben diyete devam ediyordum. Ablamı kaybettim bir ay önce izne ayrıldım saldım sonra kendimi duzensizlikten alıp vermelerle geçti günlerim. Bugünlerde izne ayrıldığım kiloya ulasma cabasindayim ki listeye girebileyim.Onun dışında iyiyim canım. Ben de kızlara bakıyorum arada bir gelip sessiz sedasız gidiyorum bazen. Bugün senin mesajını görünce yazdım buraya...Umarım senin taraflarda her şey yolundadir Allah sağlık versin her şey bir şekilde halloluyor.
Başın saolsun Elhancım.Allah ablana rahmet eylesin sizlerede sabır versin.

Neyse ayda 1 kiloda gitse savaşmak zorundayiz bu fazlaliklarlan...hem sağliğimiz için hem özgüvenimiz için...pes etmek yok..En Büyük KK
Pes etmek yok tabikide :KK76:Bence diyetini değiştir farklı bi diyete geç gecen haftadan gardını almış senin vücut 5 te 5 diyetine ondan olmuş o.Vücudumuz çok akıllı hemen herşeye uyum sağlıyor malesef şaşırtmak lazım onu.

Oruç günlerindede spor yapıyomusun :spor:
Yok cnm oruc gunleri gitmiyorum. Susarim tansiyonum duser bir seyler atistirma ihtiyaci hissederim belki diye garantiye aliyorum kendimi. Pazartesi orucluydum gitmedim sali carsamba gittim. Yarin orucluyum gitmicem cuma cumartesi giderim. Zaten haftanin 4 gunu gidiyorum. Bu sekilde bu haftayi kapatiri insallah

:KK68: :KK68: :KK68: oylamaya katılınız

Yok cnm oruc gunleri gitmiyorum. Susarim tansiyonum duser bir seyler atistirma ihtiyaci hissederim belki diye garantiye aliyorum kendimi. Pazartesi orucluydum gitmedim sali carsamba gittim. Yarin orucluyum gitmicem cuma cumartesi giderim. Zaten haftanin 4 gunu gidiyorum. Bu sekilde bu haftayi kapatiri insallah
Keşke burdada olsa bsyanlar için spor salonu..ne yazikki benim yaşadiğim bölgede sadece 1 tane bayanlar için spor salonu var orayada gitmeye deymez..sadece 1 küçük odaya spor aletleri sıkıştırılmış olduğu yetmiyormuş gibi birde 2 dakikalik yeşil kirmizili uyari lambasi yapmişlar..yeşil olduğu sürece o spor aletini kullanabilir lamba kirmizi olduğu zaman diyer alete gecmek zorunda sonrakilere sira vermek için...birde utanmadan bunun için aylik 42 euro istiyorlar..17 sene önce karişik spor salonuna yazilmiştim...3 ay sonunda bütün vücudüm sımsıkı olmuştu.

Son düzenleme:
Benim bu haftam hiç iyi gecmedi ..regl oldum kaç gündür iyi değillm başim cok ağriyor .yarin sözde bireysel dereceye girecektim ama ne yazikki istediğim gibi olmadi hiç birşey...:KK43:

Son düzenleme:
Benim bu haftam hiç iyi gecmedi ..regl oldum kaç gündür iyi değillm başim cok ağriyor .yarin sözde bireysel dereceye girecektim ama ne yazikki istediğim gibi olmadi hiç birşey...:KK43:
Bu hafta olmazsa haftaya girersin cnm dereceye sen iyi ol yeterki dert etme 😙

Hayirli sabahlar arkadaşlar.. ne yazikki bu hafta eksi göremedim ..bildirimimi yapim hemen
Geçen hafta 63.9 kg
Bu hafta 64.0
Arti ....+ 100 gram

Selamlar çıtır adayları.
Bu takimin vekil kaptanı nerede.🤨🧐😁
Balık baştan kokar dilaaa.duy beni gel şekeriim.toparla buraları biraz .
Arkadaşim bu sözlerin biraz ağir olmuyormu....tamam gecen sefer yaşlilar bile yattiği yerde spor yapiyor dedin birsey demedim...her insanin ayri ayri sorunu var..ben burda özelimi pek anlatmayi sevmem..4 cocuğun stressi yani sira ayriyetten başka ailevi sorunlarim da var...günlük evin işini bile tar zor yapiyorum..depresyonda olan insandan fazla birşey beklenilmrz..zorda olsa yediklerime en azindan dikkat ediyorum..normalinde depresyonda bunalimda olan insanlar daha fazla yer..o yüzden usangisan arkadaşima fazla görmüyorum..ama bir yerden toparlanmamiz lazim..o yüzden kizmiştim ben arkadaşima..kendisi depresyonda ama bende ayni durumdayim...

Bu tür sözler insani dahada azmini düşürüyor... burda evet kilo vermeye çalişiyoruz ..ama insaniz sonuçta robot değiliz..hergünümüz her animiz bir olmuyo..insanin dönem dönem kötü anlarida oluyor..gecen hafta bazi takimlara göz atayim dedim..bizim takim yine iyiymiş..daha vahim durumda olan takimlar var..

Insanin yaşi önemli değil...moral olduktan sonra 90 yaşindada insan spor yapar..ama moral huzur olamayinca 20 yaştada olsa insan hiç birşey yapmak istemez....zaten bitçok insan neden kilo alirki..mutluluktanmu...huzurlu olduğundanmi...hayir...ben uzun zamandir bunalimdayim..o yüzden bi ara 72 kiloya kadar çiktim..ama anladimki sürekli yemeklen biryere varilmiyo..en azindan kilo vereyim o bana moral olsun diye buraya katildim..

Son düzenleme:
Lütven en azindan o kilo verme isteğim kilo verme çabam kirilmasin..spor yapamasamda en azindan azar azarda olsa kilo verebiliyorum....bunada şükür acelem yok zaten...

Arkadaşim bu sözlerin biraz ağir olmuyormu....tamam gecen sefer yaşlilar bile yattiği yerde spor yapiyor dedin birsey demedim...her insanin ayri ayri sorunu var..ben burda özelimi pek anlatmayi sevmem..4 cocuğun stressi yani sira ayriyetten başka ailevi sorunlarim da var...günlük evin işini bile tar zor yapiyorum..depresyonda olan insandan fazla birşey beklenilmrz..zorda olsa yediklerime en azindan dikkat ediyorum..normalinde depresyonda bunalimda olan insanlar daha fazla yer..o yüzden usangisan arkadaşima fazla görmüyorum..ama bir yerden toparlanmamiz lazim..o yüzden kizmiştim ben arkadaşima..kendisi depresyonda ama bende ayni durumdayim...
Selamlar arkadaşım öncelikle. Amacım motive etmek ama sen çok alıngansın. Evet kimse kimsenin Özel hayatını bilemez ama buradaki amaç da belli. Özellikle sen kilo vermek istemeyenin burada ne işi var derken kırıcı olmadın değil mi. Arkadaşta sana mı soracağım diyebilirdi o zaman.hassas olduğun konuları zamanı geldiğinde konu olduğunda söylersin karşındaki insan da sana ona göre davranır.
Yoksa bana ne ben kilomu verdim . Bak burada istediği kiloya inen insanlar selamsız sabahsız kayboldu. Ahde ve insana vefa denen bir şey var. Burada bulunma amacım da oydu.Bunu anlayabilene benden selam olsun. hepinize hayırlı yarışmalar sağlıklı kilo vermeler dilerim.

X