Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selamlar arkadaşım öncelikle. Amacım motive etmek ama sen çok alıngansın. Evet kimse kimsenin Özel hayatını bilemez ama buradaki amaç da belli. Özellikle sen kilo vermek istemeyenin burada ne işi var derken kırıcı olmadın değil mi. Arkadaşta sana mı soracağım diyebilirdi o zaman.hassas olduğun konuları zamanı geldiğinde konu olduğunda söylersin karşındaki insan da sana ona göre davranır.
Yoksa bana ne ben kilomu verdim . Bak burada istediği kiloya inen insanlar selamsız sabahsız kayboldu. Ahde ve insana vefa denen bir şey var. Burada bulunma amacım da oydu.Bunu anlayabilene benden selam olsun. hepinize hayırlı yarışmalar sağlıklı kilo vermeler dilerim.
Hatirliyorsan ben buraya ilk katildiğimda tekrar çikmiştim..cünkü yeterince kendimi hazir hissedemedim listeye girmek için..ve listede olupta takimada zarar vermeyi göze alamadim..biraz daha toparlandiktan sonra buraya tekrar döndüm..evet kimse kimseye sormuyir buraya katilirken bende kimseye sormadim...fakat buraya insan katildiğinda sporsuzda olsa kilo vermeyi göze aliyor demektir.. ve benim zamanim gercekten kisitli..cocuklari sabah okula ben götürüyorum..saat 9 dan 12 ye kadar ev temizliğimi yapayim yemekmi hazirlayim dağ gibi biriken 6 kişinin camaşir ütüsünümü yapayim.spormu yapayim.cocuklari 12 aldiktan sonrada derslerine yardim ediyorum ve bu bazen 4-5 saatimi aliyor of ya neyse insan ancak kendisude ayni durumda olduğu zaman anlarmiş ayrica ben alingan falan değilim ama bu son sözün son noktaydi benim için..bu şekilde insani motive edemezsin...

Son düzenleme:
Buranin tadi iyice kaçti..ben cikiyorum artik..hakkim kaldiysa hakkinizi helal edin..kendinize iyi bakin..

Kizlar bugun cok yogundum giremedim. Simdi ciktim isten spora gidiyorum sonra yemek fasli vs bildirimim iyice gece kalmasin. Aksam mesajlari okurum.
Gecen hafta 87.7
Bugun 84.5
Fark 3.2

Dünki patates gününden sonra gram gitmemiş busefer.. çok şaşirdim...aslinda en çok patates gününde giderdi..😵
Her ay 2 kilo veriyorum çok yavaş gidiyo..:KK43:
Önceden ayda 3-4 kiloya kadar veriyordum..sanirim yaş ilerledikce metabolizmada yavaşliyor....bu benim kesinlikle son kilo vermem olmali...eyer tekrar kilo alirsam demekki dahada zorlanacağim yada hiç kilo veremicem :KK43:
Hedefe ulaştiktan sonra kilomuzu koruyoruz grubuna katilacağim..yeni kilom sağlam oturana kadar burdan ayrilmicam birdaha...
Merhaba :) Ben de 12. takımdayım da, patates günü ne oluyor acaba merak ettim ben:oops:

Buranin tadi iyice kaçti..ben cikiyorum artik..hakkim kaldiysa hakkinizi helal edin..kendinize iyi bakin..
Slm cnm. Sende hemen neden bizleri birakip gidiyorsun acaba. Bizimle hic mi bagin olmadi. Bence ikinizde durduk yere aliniyorsunuz. Ben ikinizinde mesajlarini okudum ve ikinizin mesajlarindada alayci ya da taslayici bir sey gormedim. Belki bakis acisiyla da alakali olabilir. Lutfen kendinize gelin. Herkes herkesin gorusune saygi gostermek zorunda. Senin icin pozitif olan bana negatif gelebilir ya da tam tersi sana negatif olan bana pozitif gelebilir.
Colombre Colombre sende dur durdugun yerde
Aldirmayin benim elime sopayi
:sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli:
Elhan Elhan meryem abla olsaydi simdiye sizi coktan topa dizmisti. Ahhh ablam ahhh

Tebrik ediyorum seni hasibeg 👌

Hasibecim sana maşallah diyorum başkada birşey demiyorum :nazar::KK9::KK9::KK9:
Tesekkur ediyorum kizlar. Bir sure 87lerde geziyordum bir acildi pir acildi. Herhalde bir kac haftada 84lerde takilirim :KK48:

Kapatanniiimmmm @DilaBg nerelerdesin cnm insallah sagligin keyfin yerindedir meraktayiz seni en kisa zamanda bir ses ver lutfen

* * * 8. Takım 650.Etap * * *

Usagisan ( 77.1 /76,8 /0,3 / % 0,39)
DilaBG( 60.7 / / / %)Kilo bildiriminde bulunmadı.
ABE3( 69.8 / 69,6/ 0,2/ %0,14) Geçen etap bildirimde bulunmadığı için yüzdesi 2 ye bölündü.
perihan00( 63.9 / 64,0/-0,1/ % -0,16)
HasibeG ( 87.7 /84,5/3,2/ % 3,65)

8. Takım Ortalaması; %0,804

Son düzenleme:
Başın saolsun Elhancım.Allah ablana rahmet eylesin sizlerede sabır versin.
Bebeğim çok teşekkür ederim Allah razı olsun. Rabbim sizlere uzun sağlıklı ömürler versin. :KK200:
Pes etmek yok tabikide :KK76:Bence diyetini değiştir farklı bi diyete geç gecen haftadan gardını almış senin vücut 5 te 5 diyetine ondan olmuş o.Vücudumuz çok akıllı hemen herşeye uyum sağlıyor malesef şaşırtmak lazım onu.
Kesinlikle o kadar akıllı ki...iki yıldır elinden neler cektigimi iyi bilirim. Ama yazın var ya Antep'te burnundan getirdim :KK70:istemedigi ne varsa yaptım. Sonuç o kazandı tabi yine buralardayım.:KK22:
Benim bu haftam hiç iyi gecmedi ..regl oldum kaç gündür iyi değillm başim cok ağriyor .yarin sözde bireysel dereceye girecektim ama ne yazikki istediğim gibi olmadi hiç birşey...:KK43:
Tatlım dönem dönem yasayacagimiz normal şeyler. Sen pes etme yeter. Huzursuz olma kuzum geçeceğine emin ol...
Arkadaşim bu sözlerin biraz ağir olmuyormu....tamam gecen sefer yaşlilar bile yattiği yerde spor yapiyor dedin birsey demedim...her insanin ayri ayri sorunu var..ben burda özelimi pek anlatmayi sevmem..4 cocuğun stressi yani sira ayriyetten başka ailevi sorunlarim da var...günlük evin işini bile tar zor yapiyorum..depresyonda olan insandan fazla birşey beklenilmrz..zorda olsa yediklerime en azindan dikkat ediyorum..normalinde depresyonda bunalimda olan insanlar daha fazla yer..o yüzden usangisan arkadaşima fazla görmüyorum..ama bir yerden toparlanmamiz lazim..o yüzden kizmiştim ben arkadaşima..kendisi depresyonda ama bende ayni durumdayim...
Perihancim sabırlı olursak yoluna girmeyecek bir şey yok tatlım.Hormanlar yüzünden hep. Vücut yağlanması da bağımlılık gibi bir şey...bazen bizi agresiflestirebiliyor. Kolay değil yepyeni bir insan oluyoruz. Kızma güzelim hoşgörü işin tılsımı...
Bu tür sözler insani dahada azmini düşürüyor... burda evet kilo vermeye çalişiyoruz ..ama insaniz sonuçta robot değiliz..hergünümüz her animiz bir olmuyo..insanin dönem dönem kötü anlarida oluyor..gecen hafta bazi takimlara göz atayim dedim..bizim takim yine iyiymiş..daha vahim durumda olan takimlar var..
Benim olduğum takım da buradan farkli değil...zaman her şeyi düzeltecek ağzımızın tadı bozulmasın gerisi hallolur bebeğim...bak güven bana...ablan 50 yaşında neler yaşadım bir bilsen...bunlar minik şeyler...sen çok azimli bir hatunsun. Diyetine yoğunlaş. Önümüzdeki hafta inşallah güzel sonuçlar göreceğiz. Başarılar bizimle olsun.
Selamlar arkadaşım öncelikle. Amacım motive etmek ama sen çok alıngansın. Evet kimse kimsenin Özel hayatını bilemez ama buradaki amaç da belli. Özellikle sen kilo vermek istemeyenin burada ne işi var derken kırıcı olmadın değil mi. Arkadaşta sana mı soracağım diyebilirdi o zaman.hassas olduğun konuları zamanı geldiğinde konu olduğunda söylersin karşındaki insan da sana ona göre davranır.
Yoksa bana ne ben kilomu verdim . Bak burada istediği kiloya inen insanlar selamsız sabahsız kayboldu. Ahde ve insana vefa denen bir şey var. Burada bulunma amacım da oydu.Bunu anlayabilene benden selam olsun. hepinize hayırlı yarışmalar sağlıklı kilo vermeler dilerim.
Tatlım paylaştığımız her şey çok anlamlı ve değerli ahde vefa dediğin gibi çok önemli...benim aklım hep sizde...güzel haberlerinizi alırım inşallah.:KK60:

Slm cnm. Sende hemen neden bizleri birakip gidiyorsun acaba. Bizimle hic mi bagin olmadi. Bence ikinizde durduk yere aliniyorsunuz. Ben ikinizinde mesajlarini okudum ve ikinizin mesajlarindada alayci ya da taslayici bir sey gormedim. Belki bakis acisiyla da alakali olabilir. Lutfen kendinize gelin. Herkes herkesin gorusune saygi gostermek zorunda. Senin icin pozitif olan bana negatif gelebilir ya da tam tersi sana negatif olan bana pozitif gelebilir.
Colombre Colombre sende dur durdugun yerde
Aldirmayin benim elime sopayi
:sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli:
Elhan Elhan meryem abla olsaydi simdiye sizi coktan topa dizmisti. Ahhh ablam ahhh

Tesekkur ediyorum kizlar. Bir sure 87lerde geziyordum bir acildi pir acildi. Herhalde bir kac haftada 84lerde takilirim :KK48:

Kapatanniiimmmm @DilaBg nerelerdesin cnm insallah sagligin keyfin yerindedir meraktayiz seni en kisa zamanda bir ses ver lutfen
Tatlım yetiştim... kaptan oynakbasi yok mu artık.

perihan90 perihan90 tatlım hiç üzülme lütfen...İnan her şey çok güzel olacak. Hadi kırma bu kalbi ben azmine gerçekten inanıyorum çok hirslisin aktifsin uzaktan takip ediyorum okuyorum mesajlarını. Takımın en sessiz durgun anlarında kızları canlandırmaya uğraştığını biliyorum. Birlik beraberlik ruhu sizlerin motivasyonunu üst seviyelere çıkaracak. Dagilmanin kimseye bir faydasi olmaz di mi tatlım...💝

Gunaydin kizlar
Aksam yazmaya firsat bulamadim
@DilaBg boyun fitigindan ameliyat olmus 2 gun once. Iyilesince aramiza geri donecekmis. Allah sifa versin arkadasimiza tez zamanda toparlanir insallah. AMİN :dua:

Gunaydin kizlar
Aksam yazmaya firsat bulamadim
@DilaBg boyun fitigindan ameliyat olmus 2 gun once. Iyilesince aramiza geri donecekmis. Allah sifa versin arkadasimiza tez zamanda toparlanir insallah. AMİN :dua:
Dilaya ne olduğunu çok merak etmiştim saolasın bilgilendirdiğin için.Allah şifa versin tez zamanda iyileşsin inşallah :dua:

Bu arada Hasibecim bireysellerde birinci olmuşsun çok çok tebrik ederim hakettin :KK9:

X