80 kilodan 60 kiloya yolculuk başlasın

Lamaziaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2016
1.683
2.225
Merhabalar Herkese
Daha önce çok diyet yaptım çook ama hep sonrasında geri aldım. Tartıda 80 kiloyu görünce tehlikede olduğumu farkettim ve bişeyler yapmam gerekiyordu
Ben öğrenci olduğumdan öğrenci evinde ne varsa onu yiyoruz. Çok fazla sebze ağırlıklı beslenemiyorum o yüzden.kahvaltı neredeyse hiç yapamıyorum. O yüzden zayıflama sürecim biraz yavaş ilerleyecek
Ben haftada 1 gün tartılmayı planlıyorum. Ve kalori hesabı yapıcam. Myfitnesspal uygulamasıını indirdim yediklerimi oraya kaydedicem. Günde 1400 kalorinin üzerine çıkmamam gerekli. Hafta içi her gün 45 dakika yürüyeceğim.
Bu kiloyu 6 ayda versem çok iyi olacak. Erkek arkadaşım yurtdışından gelmeden ona süpriz yapmak istiyorum. Benimle bu yola başlamak isteyen var mı ? Çok mutlu olurum.Buraya bütün bilgileri yazacağım

1 SENE SONRA GELEN GÜNCELLEME
Tam bir sene önce açmışım bu konuyu. Ne umutlarla ne mutlulukla. Ve dediğim gibi de yaptım. 59.6 kiloyu gördü bu gözler. Dünyalar benim oldu. Şimdiki hedefim ise 56 kilo olmak. Bana eşlik ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Ama hala yolumuz sonlanmadı. Devam

Son düzenleme:
Valla ben de yakın kilolardan dediğin kilolara inme niyetindeyim bari bı de bu yöntemi deneyelim ise yarar insaAllah dediğin gibi senin yaşında en önemlisi bol yürüyüş ben de üniversitedeyken 56 kiloydum. Şimdi iki çocukla biraz zor oluyor evdeyim bu sene. Ama spor yapıyorum en azından sıklasmak için. Bir gün belirle hep beraber sadece o günler tartilalim

Haklısın canım ya. Bıktım bu kilolardan ne giysem ne yapcam olmuyor. Cuma günleri tartılma günlerimiz olsun. Her cuma sabahınkahvaltıdan önce tartılalm

Her yediğimiz kalorisini hesaplayalım. Zaten bunun için uygulamalar var. Belki yediklerimizin fazla kalorisini orda görürüz de utanırız yemeğiz
Gün içinde hareketli olalım. Ama en önemlisi de sabırlı olalım. Sonuçta hemen olucak bişey değil

Instagramda fitsiniz diye bir sayfa var çok güzel kalori hesapları yapıyor canim orayı da takip et istersen. Bugün 77.7 idim cuma tartiliyoruz hadi bakalım

Bakarım canım o sayfaya tamamdır. Ben ilk kilo bildirimimi cuma yapıcam
Benim erkek arkadaşım yurtdışına gitti 8 ay sonra gelicek. Şu 65 kiloya falan inip ona süpriz yapmak istiyorum. İnşallah nasip olucak

İnsaAllah canim olur tabi sen daha genç kızsin rahat verirsin benim iki çocuğum var kilo yapışıyor sanki bı yerden sonra yine de eski halime dönmek istiyorum hayırlısıyla

İnsaAllah canim olur tabi sen daha genç kızsin rahat verirsin benim iki çocuğum var kilo yapışıyor sanki bı yerden sonra yine de eski halime dönmek istiyorum hayırlısıyla
Haklısın çocuklarla mı ilgileniceksin kendinle mi insan şaşırır
Allah bağışlasın inşallah

Teşekkür ederim canım darısı evlenince sana cuma görüşüruz o zaman İnsaAllah birileri daha katılır

ben her gece yatmadan önce bir bardak yeşil çayın içine 1 şişe maden suyu döküp içicem. Yağ yakmada etkisini duydum. Çokça tuvalete çıkarıyomuş. İlk 6 gün deniycem. Cuma günü sonucu yazarım

Slm kızlar,
Bende diyetteyim, yeni başlamışsınız eğer devam ederseniz bende katılabilir miyim?
Kalori hesabı yapmıyorum ama, yediklerime dikkat edip spor yapıyorum, benimde ilk hedefim 65 olmak ☺

Slm kızlar,
Bende diyetteyim, yeni başlamışsınız eğer devam ederseniz bende katılabilir miyim?
Kalori hesabı yapmıyorum ama, yediklerime dikkat edip spor yapıyorum, benimde ilk hedefim 65 olmak ☺
Tabiki canım katılabilirsin. Biz kendimizi sıkmadan kilo vermeyi seçtik. Şahsen ben diyetisyenin menüsünü uygulayan biri değilim. O yüzden yediklerime dikkat edip hareketli yaşamı seçtim. Bu süreçte bazı kürler deniycem. Sende denediğin şeyleri yazarsan çok iyi olur.
Birde Cuma günü tartılma günümüz olsun dedik

Tamam bana uyar.
Ben daha önce 86 dan 69 a inmiştim ama bazı sağlık sebeplerinden ötürü kullandığım ilaçlarla 79 a çıktım. Tartıda 80 i görmek istemediğim için ve ilaçlarım bittiği için tekrar diyetime döndüm.

hanimlar mrb seneler once aktif bir uyeydim simdi yine aranizdayim hikayem su 2015 de anne oldum 95 kiloyla tamamladim dogumu sonra 81 e endim sonra kendi irademle 64 oldum ve bugun malesef cok uzgunum 75 im bana yardim edermisiniz motivasyon konusunda yasim 32

Günaydııınn
Sabahın erken saatlerinde kahvemi yaptım içiyorum

Merhaba canım,
Burada birbirimize yardım etmek için toplanıyoruz, kilo vermede motivasyon önemli, kilomuz da hedefimiz de çok yakınmış seninle. Umarım istediğimiz kilolara ulaşırız birlikte, hoşgeldinn

kizlar simdiki kilom73.6.bugun basladim hadi bismillah hanimlar ne yiyip ictigimizide paylasalim ne dersiniz hatta fotolar atalim tarti fotolari ogun fotolari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…