80 kilodan 60 kiloya yolculuk başlasın

Bu sabah -200gr 64.2 geldim
Ill hedefim 62 ye az kaldi bu hafta sonuna kadar umarim 63 u gorebiliirm.
Dun aksam biraz tavuk ve patates yedim.Ama neyseki eksi ciktim .Sanirim arada vucudu sasirtmak gerekiyor dedikleri dogru
Tebrikler canım. Azar azar hedeflerimize yaklaşıyoruz. Pazartesi kesinlikle 63 ü görürsün tabi dikkat edersen :)

Tebrikler canım. Azar azar hedeflerimize yaklaşıyoruz. Pazartesi kesinlikle 63 ü görürsün tabi dikkat edersen :)
Gunaydin canim tesekkurler ❤
Pazartesiye 63,9 bile olsam diye umut ederken bu sabah tartildim ve 63,7 geldim
Dun ogle yemeginden sonra 2 kupa yesil cay limonlu,ve bir buyuk fincan tarcin ve h cevizi yagi karisimi turk kahve icmistim vede biraz su
Yarim kilo birden gitmis
Haftaya artik 62 ,5 olsam gerisini dikkat ederek veririm saniyorum.

Gunaydin canim tesekkurler ❤
Pazartesiye 63,9 bile olsam diye umut ederken bu sabah tartildim ve 63,7 geldim
Dun ogle yemeginden sonra 2 kupa yesil cay limonlu,ve bir buyuk fincan tarcin ve h cevizi yagi karisimi turk kahve icmistim vede biraz su
Yarim kilo birden gitmis
Haftaya artik 62 ,5 olsam gerisini dikkat ederek veririm saniyorum.
Bir gecede -500 -600 leri çok seviyorum ya bayılıyorum onlara :)))
Tebrik ederimmm. 62.5 ide görürsün bu azmin devam ederse kii hepmotivasyonunu tam tutmamız lazım

Bende bugün 61.7 çıktım. Pazartesi 62.7 ydi. 5 günde 1 kilo gitmiş. Sevinçliyim. Hedefim pazartesi 61.0 çıkmak. Allahımm hadee :))

Eveet yarın pazartesi. Ama kilo verdiğimi düşünmüyorum hissedemiyorum diyelim.
hepimize güzel haftalar 🥰

Slm canim
Yazmamsisin kac gundur
Nasil gidiyor ,né durumdasin
Bende yazamadim, devam ediyorum hala ama biraz esnek diyeyim
Kac gundur tartilmadim yarin yazarim tekrar
Selaam. Evet canım yazamadım. Çok yoğundum biraz da diğer gruplara yazdım. Yarın 1 aylık kampa giriyorum. Kaçamaksız hedefim -4.300 gram. Gün gün sayıcam bu sefer çok kararlıyım. 1 ay sonunda 57 olucam inşallah 🥰🥰
Yarın tartılalım bildirelim kilolarımızı

Selaam. Evet canım yazamadım. Çok yoğundum biraz da diğer gruplara yazdım. Yarın 1 aylık kampa giriyorum. Kaçamaksız hedefim -4.300 gram. Gün gün sayıcam bu sefer çok kararlıyım. 1 ay sonunda 57 olucam inşallah 🥰🥰
Yarın tartılalım bildirelim kilolarımızı
Oo super sendeki azime bayiliyorum,bende gaza geliyorum zatende😃
Ne kampi Ram olarak nasil bir diyet uyguluycaksin?ben hala aralikli oruc takiliyorum,diyet modunda degilim
Alistim diye aclik hissetmiyorum
Yarin kilomu yazarim

Oo super sendeki azime bayiliyorum,bende gaza geliyorum zatende😃
Ne kampi Ram olarak nasil bir diyet uyguluycaksin?ben hala aralikli oruc takiliyorum,diyet modunda degilim
Alistim diye aclik hissetmiyorum
Yarin kilomu yazarim
12 şubat-12 mart grubu var. Orada. 1 aylık kaçamaksız diyet uygulayacağız. Birbirimizi motive ediyoruz. İstersen sende katıl. Son katılım bugündü ama hemen yazarsan alırlar seni de. Amaç 1 ayda 4-5 kilo vermek. Ama tabiki diyet modunda olman azimli olman gerek 🤣🤣

12 şubat-12 mart grubu var. Orada. 1 aylık kaçamaksız diyet uygulayacağız. Birbirimizi motive ediyoruz. İstersen sende katıl. Son katılım bugündü ama hemen yazarsan alırlar seni de. Amaç 1 ayda 4-5 kilo vermek. Ama tabiki diyet modunda olman azimli olman gerek 🤣🤣
Ben sanirim Cesaret edemiyorum,boyle yavas ve kafama gore vermek kolayima geliyor
Vucudum yormak istemiyorum,bende tansiyon yerle bir oluyor. 3 oncede même diklestirme ve lipo olmustum hala arada kalp carpintilarim var diye korkuyorum acikcasi.
Bunyem zayif benim o yuzden kendimi zorlamak istemiyorum.
Bu sabah 64.0 geldim gecen.hafta 63.7 idim
Onumuzdeki haftaya 62.8 cumaya kadar hedefim🙏

Ben sanirim Cesaret edemiyorum,boyle yavas ve kafama gore vermek kolayima geliyor
Vucudum yormak istemiyorum,bende tansiyon yerle bir oluyor. 3 oncede même diklestirme ve lipo olmustum hala arada kalp carpintilarim var diye korkuyorum acikcasi.
Bunyem zayif benim o yuzden kendimi zorlamak istemiyorum.
Bu sabah 64.0 geldim gecen.hafta 63.7 idim
Onumuzdeki haftaya 62.8 cumaya kadar hedefim🙏
Anladım canım o zaman sen kendini nasıl hissediyorsan öyle yap. Azar azar yavaş ver ama yine de vermiş ol.
Bu hafta da + gelmişsin canım. Kendine söz ver haftaya 62.8 ol. Başarırsın inanıyorum :nazar:

Geçen Cuma 61.7 ydim. Bugün 61.3 çıktı. 1 haftada -400 gram vermiş gibi görünsem de pazartesi günü 62.4 ü görmüştüm tartıda. Aslında 5 günde 1.100 vermiş oldum. Sürekli kaçamak yaptığım için ertesi hafta hep kaçamakları sıfırlamak için çalışıyorum. Çok kızıyorum kendime. Belkide geçen hafta kaçamak yapmasaydım 61.7 den 60 lara inicektim ama şuan yine 61.3 üm. Ah ahh napıcam ben bu pis boğazımla:kızgın::kızgın::kızgın:

Geçen Cuma 61.7 ydim. Bugün 61.3 çıktı. 1 haftada -400 gram vermiş gibi görünsem de pazartesi günü 62.4 ü görmüştüm tartıda. Aslında 5 günde 1.100 vermiş oldum. Sürekli kaçamak yaptığım için ertesi hafta hep kaçamakları sıfırlamak için çalışıyorum. Çok kızıyorum kendime. Belkide geçen hafta kaçamak yapmasaydım 61.7 den 60 lara inicektim ama şuan yine 61.3 üm. Ah ahh napıcam ben bu pis boğazımla:kızgın::kızgın::kızgın:
🤣 yola devam baska adresi yok, dovunmekle olmuyor
Bende kendime kiziyorum bazan ama olsun birden vermekte iyi olmaz ,vucuda cok yuklenmek dogru degil

Bir türlü kendime verdiğim sözleri tutamıyorum. Abur cubur yeme 1 ay tut çeneni dedim geçen gün. Şuan canım istiyor. Nefsime yenik düşersem diye korkuyorum açıkcası ne saçma bir ikilem bu ya. Neden böyle oluyor. İştahımı kapatacak hiçbir şey yok mu ?????

27 Marta kadar -5.400 gram verme hedefim başladıııı. Doğum günüme kadar bütün kalan kilolar gidicek. Son 5 kilo 57 de bu macera biter. Allahım o günler göster 😌😌
10.000 adım
Bacak egzersizi
20 dakika zumba
3 litre su
✅✅✅✅

2.Günüm de kaçamaksızz süper geçti 😍😍
10.000 adım ✅
3 litre su ✅
Bacak egzersizi✅
Zumba 30 dakika ✅
Diyete sadık kaldımmm ✅✅✅✅

Diyetimin 3. ,şekersiz beslenmenin 5.günündeyim. Kaçamaksız bol sporlu bir gündü. Akşam yemeğini fazla yedim ama olsun kaçamak yapmaktan iyidir. Cuma günü tartılıcam hala kendimi tutuyorum 😂😂

Diyetin 4.gününden şekersiz beslenmenin 6.gününden selaaamm 🐣🐣
Her şey çok güzel gidiyor. Yarın bakalım tartıda kaç çıkıcam 😜😜

X