8şubat ... beni unutma meleğim... seni seviyorum... çok özledim

Arada siteye uğradığımda nasılsın, ne yazmışsın diye hep bakınıyorum. Çok güçlü bir kadınsın bence sen. Bak şimdi 2.evladına annelik yapıyorsun ve en zor zamanında da hamileydin.
Senin yaşadığınla bir tutulmaz elbet ama ben de hamileyken 5 aylık bebeğimi kaybetmiştim. Kaybettiğim oğlumun muhtemelen doğacağı günde ise şu an kucağımda olan oğluma hamile olduğumu öğrenmiştim. Şimdi oğluma ikisi için de sarılıp kokusunu içime çekiyorum. Üzüldüğümde meleğimin cennette beni ve eşimi beklediğini düşünüp güç almıştım ben. Ben alıştım ama senin imtihanın çok daha zor. Ve sen çok daha zorunu başarıyorsun. İnsanız üzülüyoruz elbet ama bak pes etmiyorsun. Rabbim bu evladınla ve nicesiyle yüzünüzü güldürsün, evinizi şenlendirsin inşallah. Gücüne güç, sabrına da sabır katsın inşallah..

Ne denir bilmiyorum,Allah size sabir vrsin
Ayse nasil iyimi
iyi cok sukur 14 ay dolucak bi haftaya dis cikariyoruz hepberaber. Kehribar kolye aldim ona biraz daha rahatlar insallah. Cok dolu dolu geciyo gunler bicir bicir cok hareketli cok sicak kanli herkese boncuk dagitan bi kiz oldu . Butun gun onla dolup tasiyo rabbim oyle vi evlat verdiki huyu suyuyla sesi kokusuyla mimikleriyle aynisi hareketliligi ele avuca sigmamasi fazlasi var eksigi yok. Elimiz yuregimizde korkudan her an bizi kalp krizi yasatiyo. Bazi geceler gecenin bir bucugu evin seklini degistiriyorum daha az esya ona oyun alani yapiyorum o yine buluyi yaramazlik... rabbim korusun bizi bizle yanliz birakmasin . Elimizden geleni yapiyiruz yine varligina bin sukur

Sen benim içimi yakiyorsun güzel kadın.
Sürekli yazılarını okuyorum durup durup. Hıçkıra hıçkıra ağlıyorum.
Evladima sımsıkı sarılıyorum öpüp kokluyorum.
Ne dayanılmaz bir acı.. Kendimi senin yerine koyuyorum. Nefesim kesiliyor.
Yazamıyorum güzel kadın. Rabbim acılarını hafifletsin. Senin acına dayanamıyorum. Sanki kırılıyor her yerim. Paramparça oluyorum. Meleğini rüyanda görürsün inşallah.
Meleginin fotoğraflarına baktım ağlaya ağlaya. Icime alasim sarılıp sarılıp koklayarak öpesim geldi.
Yazamıyorum. Gene aglattin beni.

Gece gece okudum tüylerim diken diken...actigim konuddan utandim.....allahim hicbir anneye uasatmasunn..sanki evlatlarimiz tapulu malimiz hic kaynetmiycez gibi oysa ölüm

Benim de su an bir bucuk yasinda dunya tatlisi kizim var Allahim acisini gostermesin evlatlarimizi korusun.senin melegin cennette Rabbim onu cok guzel agirliyordur.sen uzulme annesi cennette bulusmaniz duasiyla.

uzun zamandir aklimdasin. eskiden ismini aratir son durumuna bakardim. son zamanlarda daha sik aklim gelir olmustun yazmissin. cok zor yasadiklarin san nasildua etmem gerektigini bile bilmiyorum. nasil teselli verecegimi de... Rabbim bu kizini san bagislasin. san Esine evladina uzun Saglikli hayirli omurler nasip etsin. acin dinmez ama en azindan azicik azaltacak sevincler nasipetsin....

Allah Ayşe bebeğe sağlıklı uzun ömür versin inşallah
Ne yazılırsa yazılsın, sözler yetersiz kalıyor
Bir anne olarak yüreğinizdeki kor ateşi hissedebiliyorum
Umarım destek alıyorsunuzdur. Bu, herkesin başedebileceği türden bir olay değil
Allah bol bol sabır versin sizlere..

Arkadaslar eski konularina baktim ama bulamadim.acaba zeynep bebege noldu.konu sahibinin acisini tekrar yasatmak istemiyorum ama bilen birisi ozet yapabilirmi.

Zeynepp hic unutmadim seni. Hemen tanidim seni abla. ALLAH yardimciniz olsun sabir versin Rabbim. Zaman nekadar cabuk geciyo 1sene oldu bile inanamiyorum. Allah sizi cenette kavustursun insallah. Bebeginle saglikli uzun yillar birlikte yasayin Insallah.

Hakseverin tatli zeynebi,dogum gunun kutlu olsun güzel melegimiz:KK200:,çunkı melekler ölmez,yumuk beyaz ellerınle,neselı cıvıltılarınla cennet bahcelerinin guzel kuşusun sen,kımbılır ne kadar ıyısın orada, ne kadar mutlusun...Annecıgın senı cok ozluyor bılıyorsun,bızlerde, senın bınlerce teyzelerın,:KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200:bızde ozluyoruz ve senı coooooook sevıyoruz:KK68::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:

Arkadaslar eski konularina baktim ama bulamadim.acaba zeynep bebege noldu.konu sahibinin acisini tekrar yasatmak istemiyorum ama bilen birisi ozet yapabilirmi.

zeynep bebeği kaybetti.

Allah sabır versin.diyecek çok bir şeyim yokki

diğer bebeğine sağlıklı bir ömür nasip etsin.

Sizin konularınız beni mahvediyor. Sadece okuyorum,yaşamadım ama okumak bile yetiyor boğazımın düğümlenmesine,acı çekmeme. Bu sebeple size sadece sabır dileyebilirim,acıyı hafifletecek bir yol bilemiyorum inanın,evlat bu bambaşka. Kalbim sıkışıyor,kızım geliyor aklıma,çok zor anlıyorum. Ne denir başka bilemedim Rabbim Ayşe Sare'yi size bağışlasın,sizide evladınızın başından eksik etmesin inşallah. Dilerim bundan sonra güzel günler görürsünüz evladınızla eşinizle. Zeynep kuzunuzunda mekanı cennet olsun.

Zeyneb'e ne oldu :KK43: üzüldüm
Haksever kardesımızın ilk kızı vefat ettı,kaybettı demeyecegım,ahırette annesını beklıyor,haksever kardesımız ıkıncı kızını buyutuyor,dunyadakı belkıde anne dogan tek ınsan,Rabbım sabrını artırsın,yavrusuna uzun omurler versın,murvetını gostersın ınsallah...

allahım size sabır versin.evladınızı size bağışlasın,nazarlardan korusun. uzun ömürleri olsun inşallah.

X