9 aydır hamile kalamıyorum

canim cocuk istiyosan sogan kurunu uygulama o bebegin varsa bile rahimden atilmasi icin
yardimci olur. sogan kuru rahimdeki yabanci maddeleri temizlemek icin uygulaniyor .
kist vs seyler icin sadece incir kurunu uygula. yeter canim. bide aklindan cikar inanki nezaman aklindan cikariyosun o zaman oluyo. simdiden gecmis olsun. allah tum isteyenlere saglikli bebk nasip etsin.

balsuratt delisin vallaa:roflol::roflol::roflol: ooooo ben 5 tane 9 ay geçirdimm..hatta küsüratı bile varrr..yani şu an burda rekor bendeee:lepi:kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

Pelinim Evet rekor sende şuanda.. Ama sen 1. çocuğu yaptın 2.yi çalışıyorsunn.Ben ise 1 tane bile yapamadım korkma sana yaklaşıyorum bendee :roflol::roflol::roflol:

Pelinim Evet rekor sende şuanda.. Ama sen 1. çocuğu yaptın 2.yi çalışıyorsunn.Ben ise 1 tane bile yapamadım korkma sana yaklaşıyorum bendee :roflol::roflol::roflol:

yok yok olacak senin bebişinnn:CüvCüv: şu tatilini yap kafanı bi dinlee gelincede bol bol çalışşŞeniz araya biraz zaman girince tüm organların dinlenmiş olurr...eee tabiii kocanınkidekaydirigubbakcemile3yaaa içime doğuyoo sankiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…