9 ekime dogumu görünen Hamisler...

:KK43::emir_bebek:Nasil gidiyor.Bulantisi devam eden var mi benim gibi. Azaldi cok sukur ama sabahlari illa kusmadan rahatlayamiyorum. Bebegime zarari var midir:KK43:
Benm 7 ekim canm yakinmisiz. Bnm bulantilarm var kusuyorum 8.haftaya girince başladı ama bnmki geçer 12.haftaya diye umut ediyorum :KK66:

Kizlar basina gelen var mi bilmiyorum da. Onceki gece cok fena kusma oldu. Hatta burnum kulaklarim cok acidi. Resmen aci gibi yandi icim. Simdi de kulagim aciyor ve duymuyorum bazen. Gecer mi kendiliginden? Doktora gidecegim ya da !

Merhaba arkadaşlar bend e 10 haftalık oldu bebişim...vinalac vitamin kullanan varmı bende iştah fazlalığı yaptı ve mide bulantısı nı aldı götür di resmen ama kilo aldım

Kizlar basina gelen var mi bilmiyorum da. Onceki gece cok fena kusma oldu. Hatta burnum kulaklarim cok acidi. Resmen aci gibi yandi icim. Simdi de kulagim aciyor ve duymuyorum bazen. Gecer mi kendiliginden? Doktora gidecegim ya da !
İhmal etme git bence şiddetli kusmadan basınç olmuş olabilir aile hekimine güveniyorsan bi baktır ..

Mrb yumurtlamamın üstünden bugün beşinci gün olucak ve benim 3. Günden itibaren yumurtalıgımdan ayagıma şiddettli ağrılar var hala var be adet olcakmışım gibi karnım agrıyor sürekli ıslaklık hissediyorum belim ağrıyor ama çok degil sizce tutmuş olabilirmi hamile bayanlar sizde olmuşmuydu

X